Eladó felújítandó ház - Újfehértó (87347732)
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 13 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 10 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotóhirdetés 15. fotóhirdetés 16. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:Újfehértó
  • Kategória:Ház
  • Alkategória:Családi ház
  • Alapterület:62 m2
  • Telekterület:11671 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Építés éve:1965
  • Szobaszám:2
Takács Jánosné
+36-(20)-510-2695
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: M328285
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó Ház, Újfehértó

Eladó családi ház nagy telekkel, gazdálkodásra, vállalkozásra is kiválóan alkalmas!

Eladásra kínálok egy 11. 671 m2-es telken elhelyezkedő, tehermentes, 1/1 tulajdonú családi házat, a városközpont közelében.

A telek 25 méter utcafronttal rendelkezik, méretéből adódóan kiváló lehetőséget nyújt gazdálkodásra, növénytermesztésre, állattartásra vagy vállalkozás kialakítására.

Lakóház jellemzői:
Alapterület: 62 m2.
Építés éve: 1965.
Falazat: vályog.
Tető: pala.
Állapot: felújítandó, de lakható állapotú.

Helyiségek:
2 szoba.

Melléképület:
Alapterület: 50 m2.
Építés éve: 1980.
Falazat: szilikát.
Tető: cserép.

Helyiségek:
2 tároló.
Pince.

Telek és kert:
Konyhakert kialakítva.

Kb. 10 Éves gyümölcsös, többek között:

Fordulj hozzám bizalommal!

Referencia szám: m328285 FIX 3% lakáshitelre megvehető

Tetszett ez az eladó Újfehértói felújítandó 2 szobás családi ház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó családi házról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Újfehértó oldal hirdetései között. Ennek az eladó háznak az ára 27000000 Ft és mivel az alapterülete 62 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 435484 HUF/m2.

Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Takács Jánosné összes hirdetése között, vagy akár a/az OTPip Nyíregyháza Dózsa György út 32-34 - OTP Ingatlanpont Iroda összes hirdetése között is.

 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal