Eladó újszerű állapotú ház - Kecskemét
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:6 hónapnál régebbi hirdetés
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Kecskemét
- Kategória:Ház
- Alkategória:Ikerház
- Alapterület:110 m2
- Telekterület:417 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Építés éve:1990
- Szobaszám:4
- Állapot:Újszerű, kitűnő
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Tetőtér:nincs megadva
- Komfortosság:nincs megadva
- Pince:nincs megadva
- Parkolási lehetőség:nincs megadva
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Jó
- Tájolás:DK
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:nincs megadva
- Víz:nincs megadva
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:nincs megadva
- Kapcsolatfelvétel

Fekete István
+36-(70)-942-3158
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: HZ067950
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó ház, Kecskemét
Eladó ház Kecskemét közkedvelt belvárosi részén! Jellemzők:- 110 m2-es hasznos alapterület- földszint: előszoba, nappali, konyha + étkező, fürdő + wc, tárolók- emelet: közlekedő, 3 szoba, fürdő + wc, fedett terasz- telek 417 m2-es- autóbeálló a ház előtt- riasztórendszer- műanyag nyílászárók- gáz cirkó fűtésAz ingatlan per és tehermentes, szinte azonnal birtokba vehető. Nagyszerű lehetőség nagycsaládosok részére, de befektetésnek is kiváló. Ha felkeltette az érdeklődését, hívjon bátran. Ne maradjon le róla!
Referencia szám: hz067950 Lakáshitelre van szüksége? Kattintson!
Felkeltette az érdeklődésed ez az eladó kecskeméti újszerű állapotú 4 szobás ikerház? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg minden fontos részletet erről az eladó ikerházról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó ház Kecskemét oldal hirdetései között, vagy böngéssz tovább a megveszLAK ingatlan kínálatában. Ennek az eladó háznak az ára 98 000 000 HUF és mivel az alapterülete 110 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 890 909 HUF/m2.
Az eladó házak menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Fekete István összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Kecskemét, Jókai utca összes hirdetése között is.

