Eladó átlagos állapotú panel lakás - Pécs
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Feladva:23 órája a megveszLAK-on
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Pécs
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Panel
- Alapterület:39 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Átlagos állapotú
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:3
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Távfűtés egyedi mérővel
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:K
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:nincs megadva
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Orsolics Zsolt Péter
+36-(20)-377-0000
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK043190
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Pécs, Eladó átlagos állapotú panel lakás - Pécs
Eladó Pécs közkedvelt Kertvárosában egy 3. emeleti, 1, 5 szobás panellakás!
Az ingatlan praktikus elrendezésének köszönhetően két külön nyíló szobával rendelkezik, így ideális választás lehet fiatal pároknak, kisebb családoknak, de akár befektetés céljára is kiváló lehetőség.
A lakás egyik különleges előnye a ritkaságnak számító erkély, amely kellemes plusz teret biztosít a reggeli kávézásokhoz vagy a mindennapi kikapcsolódáshoz.
Az ingatlan felújítandó állapotú, így új tulajdonosa saját ízlésére és igényeire szabhatja, valódi otthont varázsolva belőle. Fenntartása kedvező, alacsony rezsiköltsége hosszú távon is pénztárcabarát megoldást kínál.
Főbb jellemzők:
3. emeleti elhelyezkedés
1, 5 szoba
2 külön nyíló szoba
erkély
kedvező fenntartási költségek
remek lehetőség saját otthonnak vagy befektetésnek
További kérdéseivel keressen bizalommal akár hétvégén is!
Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.
32500000 Ft
Keressenek Bizalommal!
Érdeklődni. : Orsolics Zsolt + 36(20)3770000
Referencia szám: lk043190-ml FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Pécsi átlagos állapotú 2 szobás panel lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó panel lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Pécs oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 32500000 Ft és mivel az alapterülete 39 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 833333 HUF/m2.
Az eladó lakások menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Orsolics Zsolt Péter összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Pécs, Belváros összes hirdetése között is.

