Eladó felújítandó lakás - Budapest X. kerület
- INGYENES HIRDETÉS FELADÁS
Ingatlan adatai
- Eladó vagy kiadó:Eladó
- Település:Budapest X. kerület
- Kategória:Lakás
- Alkategória:Tégla
- Alapterület:75 m2
- Csere is:Nem
- Hirdető:Cég
- Élő videón megtekinthető:Nem
- Szobaszám:2
- Állapot:Felújítandó
- Hány szintes az ingatlan:Földszintes
- Komfortosság:nincs megadva
- Hányadik emeleti:1
- Erkély:nincs megadva
- Lift:Nincs
- Parkolási lehetőség:Utcán
- Fűtés:Gáz (cirko)
- Bútorozottság:nincs megadva
- Fényviszony:Napfényes
- Tájolás:DNY
- Kilátás:nincs megadva
- Internet:nincs megadva
- Klíma:nincs megadva
- Akadálymentesített:nincs megadva
- Energiatanúsítvány:E
- Villany:Van
- Víz:Van
- Gáz:nincs megadva
- Csatorna:Van
- Kapcsolatfelvétel

Kiss Zsolt
+36-(20)-539-3432
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Referencia szám: LK019485
Hitel ajánlatok
Ingatlan hirdetés leírása
Eladó lakás, Budapest 10. ker.
X. Óhegy, 2 szobás, hallos, 75 m2-ES felújítandó
LAKÁS.
Óhegyen, közel az Óhegy parkhoz kínálunk eladásra egy, csendes egyirányú utcában elhelyezkedő, 75 m2-es, 2 szoba+hallos, felújítandó állapotú lakást. Az ingatlan a kerület legkeresettebb részén helyezkedik el, zöld övezeti környezetben, mégis kiváló lokációval és infrastruktúrával rendelkezik.
A lakás a 2 szoba ellenére nagy alapterülettel rendelkezik, ami által rengeteg potenciál rendelkezik. Könnyedén kialakítható a mai modern ingatlanokra jellemző amerikai konyhás nappali, illetve egy plusz szoba a konyha megszüntetésével. a lakás fűtését egy régi fég cirkó látja el.
TÁRSASHÁZ:
Az épület, földszint+2 emelet szintkiosztással épült, körfolyosós lépcsőházzal, jó állapotú, de néhány helyen felújítást igényel, amire a lakók elkezdték gyűjteni az alapot a megemelt közös költségen keresztül. Az épület első szárnyát az 1900-as évek elején építették, az utcafonti ráépítés a 60-as években valósult meg. a társasház közepén egy rendkívül nagy zöld kert került kialakításra az elmúlt évtizedek alatt ami, fákkal és bokrokkal tarkított és rendkívül családias és otthonos hangulatot kölcsönöz a társasháznak.
INFRASTRUKTÚRA:
A környéken séta távolságra található a Zsivaj utcai házi orvosi rendelő illetve óvoda és bölcsőde. Két utcasarokra az éles sarok és szintén két utcasarokra a kerületiek kedvenc kikapcsolódási helye az Óhegy park. Az Örs vezér téri metró végállomás 2-3 km távolságra, Kőbánya-Kispest 4-5 km. Kőbánya városközpont 1 km-re található ahol önkormányzat, okmány iroda és bankok is megtalálhatók.
AZ ingatlan per, teher és igény mentes. FIX 3% lakáshitelre megvehető
Tetszett ez az eladó Budapest X. kerületi felújítandó 2 szobás tégla lakás? Hívd fel a hirdetőt most, és tudj meg mindent erről az eladó tégla lakásról! Ha gondolod nézelődj tovább az eladó lakás Budapest X. kerület oldal hirdetései között. Ennek az eladó lakásnak az ára 59900000 Ft és mivel az alapterülete 75 négyzetméter, ezért az átlagos négyzetméterára 798667 HUF/m2.
Az eladó lakás menüpontban további hirdetések között is böngészhetsz. Az összes eladó budapesti lakás hirdetést tartalmazó oldalon tudsz böngészni. Ha van kedved, akkor böngészhetsz a Kiss Zsolt összes hirdetése között, vagy akár a/az Duna House Szent Imre-kertváros összes hirdetése között is.

