Eladó újszerű állapotú lakás - Spanyolország, La Cala de Mijas (37289237)
ELADÓ INGATLANOK
KIADÓ INGATLANOK
CSERE INGATLANOK
KÜLFÖLDI INGATLANOK
RÉSZLETES KERESÉS
INGATLAN HÍREK
HIRDETÉS FELADÁS
BELÉPÉS
REGISZTRÁCIÓ
hirdetés 1. fotó
hirdetés 2. fotóhirdetés 3. fotó
hirdetés 4. fotóhirdetés 5. fotó
hirdetés 6. fotó
+ 11 fotó
hirdetés 7. fotó
+ 8 fotó
hirdetés 7. fotóhirdetés 8. fotóhirdetés 9. fotóhirdetés 10. fotóhirdetés 11. fotóhirdetés 12. fotóhirdetés 13. fotóhirdetés 14. fotó

Ingatlan adatai

  • Eladó vagy kiadó:Eladó
  • Település:La Cala de Mijas
  • Kategória:Lakás
  • Alkategória:Tégla
  • Alapterület:113 m2
  • Csere is:Nem
  • Hirdető:Cég
  • Élő videón megtekinthető:Nem
  • Szobaszám:2
  • Állapot:Újszerű, kitűnő
  • Hány szintes az ingatlan:nincs megadva
  • Komfortosság:nincs megadva
  • Kertkapcsolatos:Igen
  • Hányadik emeleti:nincs megadva
  • Erkély:Van
  • Lift:nincs megadva
  • Parkolási lehetőség:Garázsban
  • Fűtés:nincs megadva
  • Bútorozottság:Bútorozott
  • Fényviszony:nincs megadva
  • Tájolás:nincs megadva
  • Kilátás:nincs megadva
  • Internet:nincs megadva
  • Klíma:Van
  • Akadálymentesített:nincs megadva
  • Energiatanúsítvány:nincs megadva
  • Villany:nincs megadva
  • Víz:nincs megadva
  • Gáz:nincs megadva
  • Csatorna:nincs megadva
  • Kapcsolatfelvétel
Dorina
Dorina
+36 30 684 7087
Mondd meg a hirdetőnek, hogy a megveszLAK-on találtad a hirdetést.
Érdekel kedvezményes lakáshitel ajánlat is
Az ASZF-et és az Adatkezelési tájékoztatót elfogadom

Hitel ajánlatok

 

Ingatlan hirdetés leírása

Eladó lakás La Cala de Mijas


A panoramic-tengeri, forest és gardeni views-szigeteket tartalmazó PenthouseuseAPARTMENT meg 5 perccel később a BÉKÉBŐL! ! ! ! . . . . . . . . . . . . . . .

Hadd mutassam be büszkén ezt a lenyűgöző, modern és rendkívül jól felépített felső emeleti lakást Mijas Costa rendkívül kívánatos területén. Ez a világos és napos ingatlan áll 2 jó méretű hálószoba és 2 fürdőszoba, a fő hálószoba, hogy az ensuite, egy nyitott terv teljesen felszerelt konyha külön közüzemi szoba és egy jó méretű világos és levegős nappali, amely hozzáférést biztosít a déli fekvésű terasz csodálatos panorámás kilátás nyílik a tengerre, az erdő El Chaparral és kertek és medence a komplexum. Mivel délre néz a teraszon kap nap napkeltétől egészen napnyugtáig. Az apartmant 1 parkolóhellyel és raktárhelyiséggel értékesítik a mélygarázsban, és a bútorok az ajánlattól függően átruházhatók.

A komplexum maga is makulátlan és rendkívül jól épült (2008). Sok zöld és nyitott terület, amelyek ritkák, és alig látható az új épület fejlesztések manapság, így ez a lakás egy kivételes lehetőség, hogy valaki keres valahol, amely közel van kényelmi, nagy kilátás nyílik, és kap sok nap! a kertek és a közösségi medence nagyon jól karbantartott, és a komplexum csak egy 6 perces sétára a strandtól, és egy 3 perces sétára egy szupermarket és kávézó. a Strip of Playa Marina egy 5min sétára, és van egy gyógyszertár, kávézók és néhány nagy éttermek közül választhat. a tömegközlekedés könnyen megközelíthető, és a La Cala de Mijas központban csak egy 3 perces meghajtó lehet egyik irányban, vagy a Fuengirola 5 perces meghajtó a másikban, a Malaga nemzetközi repülőtér körülbelül 20 perces meghajtó, és szükség esetén ismét könnyen elérhető tömegközlekedéssel.

Ez az ingatlan kell látni, és nem lesz a piacon sokáig így lépjen kapcsolatba velünk ma, hogy megszervezze a megtekintés, mielőtt túl késő! ! ! Hitel.hu - Hasonlítsa össze a bankok lakáshitel ajánlatait
 
 
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal