Hirdető összes ingatlan hirdetése (44 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 44 db
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (35991348)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
2 Háló + nappalis lakás 2 erkéllyel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitásdomb II....
68 650 000 HUF
940 410 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (23755453)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitásdomb II. Lakóparkban: Győr dinamikusan fejlődő...
51 620 000 HUF
955 925 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (54547324)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
I. emeleti lakás 18 nm-es tetőterasszal! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitásdomb...
56 500 000 HUF
957 627 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (38277345)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Földszinti lakás 2 terasszal és 216, 74 nm saját kerttel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköt...
72 550 000 HUF
980 405 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (98284628)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Földszinti lakás 2 terasszal és 2 kiskerttel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek Szitá...
70 520 000 HUF
952 972 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (32636374)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Földszinti lakás 52 nm-es saját használatú kerttel! Új építésű, magas színvonalon kivitelezett társasházi lakások leköthetőek...
53 140 000 HUF
966 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abdai családi ház hirdetés (79461392)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 2 fél
Abda Győrhöz közeli részén, a Radnóti lakótelepen, sorház jellegű 8 lakásos társasházban, közbenső, belső kétszintes, 95 nm lak...
69 900 000 HUF
735 789 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (53326758)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Győr-Újvárosban, a Bercsényi liget közelében, csendes átmenő forgalomtól mentes utcában, 154 nm-es telken, az 1970-es években é...
69 900 000 HUF
812 790 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (93455633)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kitűnő elosztású, jól élhető, minőségi ingatlan Szitásdomb II. Lakóparkban: nappali + 3 háló, terasz, garázs, saját kert. . G...
99 900 000 HUF
876 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (42727247)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 3 fél
Kitűnő elosztású, jól élhető, minőségi ingatlan Szitásdomb II. Lakóparkban: nappali + 3 háló, terasz, 2 gépkocsibeálló, saját k...
91 900 000 HUF
892 233 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (63643937)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 303 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Kitűnő elosztású, jól élhető, minőségi ingatlan Szitásdomb II. Lakóparkban: nappali + 3 háló, garázs, terasz, saját kert. . G...
112 000 000 HUF
751 677 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri lakóövezeti telek hirdetés (72997778)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: n/a
Eladó telek új építésű lakóövezetben, pár percre a belvárostól! Győr-Szitásdomb II. Lakóparkban (közigazgatásilag Vámosszabad...
51 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri lakóövezeti telek hirdetés (57539981)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1138 m2
Szobaszám: n/a
Eladó saroktelek új építésű lakóövezetben, pár percre a belvárostól! Győr-Szitásdomb II. Lakóparkban (közigazgatásilag Vámoss...
102 500 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (46874489)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 137 m2
Telekterület: 563 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Új építésű, kiváló elrendezésű családi ház Szitásdomb II. Lakóparkban minőségi kivitelezéssel Győr dinamikusan fejlődő városré...
139 900 000 HUF
1 021 167 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (52222838)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Győr-Belvárosban, az Árpád úton, a sétálóutca közelében, magasföldszinti, udvarra néző, 51 nm-es, 1, 5 szobás, étkezőkonyhás, g...
63 500 000 HUF
1 245 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Győri egyedi garázs hirdetés (35172313)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Győr-Révfaluban, a Kagyló utcában, 2008-ban épült társasház zárt udvarán térkövezett kocsibeálló kiadó. a kapu automata nyitású. Bérleti díj: 15. 000, - Ft/hó + 2 havi kaució (hiv. Szám: 5985. ) (Hiv. Szám: 5985)
15 000 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (85549294)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Győr-Sárás i. Városrészben, aszfaltozott utcában, 304 nm-es összközműves telken épült, kétszintes, tetőtér beépítéses, 64 nm la...
55 990 000 HUF
874 843 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (34773675)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 1
Győr-Sashegypusztán, 1991-ben 1250 nm-es saroktelken épült, egyszintes, téglaépítésű, 22 nm + 7 nm fedett terasz alapterületű, ...
19 900 000 HUF
796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri tégla lakás hirdetés (47279489)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Győr-Gyárvárosban, az Ipar út és a Puskás t. Út sarkán, ipari környezetben, téglaépítésű társasházban i. Em-i, 38 nm-es, 1 szob...
30 900 000 HUF
813 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri iroda irodaházban hirdetés (44874844)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Vásároljon prémium kategóriás irodát megbízható bérlőkkel! Győr-Belvárosban, az Árkád és a Dunapart közvetlen szomszédságában...
115 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal