Hirdető összes ingatlan hirdetése (89 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 89 db
Eladó Budapest II. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (64395991)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 894 m2
Szobaszám: n/a
Eladó II/a Máriaremetén 1088 nm összközműves telek. ! Belterületi építési övezetben található. Erdővel határos, csendes utc...
159 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (69163297)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 183 m2
Telekterület: 343 m2
Szobaszám: 5
Eladó II/a Széphalom csendes zsákutcájában 183nm 5 szobás családi ház 343nm telekkel. 2003-Ban épült, (második tulajdonosa van...
269 900 000 HUF
1 474 863 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (27978557)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 242 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a Máriaremetén 242nm Nappali+4szobás új építésű családiház 684nm telekkel. Kertvárosi környezetben, csendes környéke...
550 000 000 HUF
2 272 727 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (73182352)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XII. Ker. Virányoson  76. 6 Nm nappali+2 szobás tetőtéri lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes  - ...
214 900 000 HUF
2 790 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (95382995)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó a XII. Ker. Virányoson  94 nm nappali+2 szobás tetőtéri lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes  - kön...
249 900 000 HUF
2 658 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (23936793)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  105. 38 Nm nappali+3 szobás I. emeleti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
299 900 000 HUF
2 856 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (25324463)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  113. 42 Nm nappali+3szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes ...
314 900 000 HUF
2 786 725 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (38474337)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  105. 42 Nm nappali+3 szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
349 900 000 HUF
3 332 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (65321983)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 113 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó a XII. Ker. Virányoson  113. 42 Nm nappali+3 szobás földszinti lakás, 6 lakásos társasházban 1250nm telekkel. . Csendes...
329 900 000 HUF
2 919 469 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (75242464)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 264 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 5
Eladó Nagykovácsi Zsíroshegyen 264nm nappali + 4 szobás kültéri medencés családiház        691nm telekkel. 2026. II. Né. Átad...
339 000 000 HUF
1 284 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (94783447)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 727 m2
Szobaszám: 5
Eladó Nagykovácsi Zsíroshegyen 197nm nappali + 4 szobás családiház 725nm telekkel. 2025. Október végi átadással. Kiváló ter...
269 000 000 HUF
1 372 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (34724135)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 197 m2
Telekterület: 725 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
279 000 000 HUF
1 416 243 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (53945323)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Új Építési Projekt Budaligeten! Nappali+3háló +félszobás ikerház. 500Nm saját kertrésszel. Az ingatlan 2 utcáról bejáratos,...
169 000 000 HUF
1 408 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Remeteszőlősi családi ház hirdetés (75454624)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 6
Eladó Remeteszőlősön 209nm 4+2szobás családiház 714nm telekkel. Csendes, panorámás utcában, 2 generációs család részére is al...
185 000 000 HUF
885 167 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi családi ház hirdetés (43449847)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1195 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Zsíroshegyen Egyszintes 118nm nappali+2szobás gardróbos családiház 1195nm saroktelekkel. 2023-Ban épült, karbantartott ...
149 000 000 HUF
1 262 711 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (44435934)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a ker. Széphalom városrészen 149nm Nappali +3 szobás luxus ikerház 550nm kertrésszel. Panorámás otthon - Magas műsza...
299 500 000 HUF
2 010 067 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (77415924)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
314 000 000 HUF
2 107 382 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (44342776)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó II/a ker. Máriaremetén 149nm Nappali +3 szobás luxus ikerház 539nm kertrésszel. Panorámás otthon - Magas műszaki tartal...
328 000 000 HUF
2 201 342 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (45393342)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 149 m2
Telekterület: 539 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
314 000 000 HUF
2 107 382 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51254249)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó budaligeten Panorámás erdőkapcsolatos 103nm 3+1szobás Penthouse duplex luxuslakás 85nmterasszal. Megvételre kínálok Bud...
205 000 000 HUF
1 990 291 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal