Hirdető összes ingatlan hirdetése (89 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 89 db
Eladó Solymári ikerház hirdetés (13332576)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 292 m2
Telekterület: 972 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Eladó Solymáron 292nm 4+1 szobás ikerház 972nm telekkel. A ház egy 6 lakásos lakóparkban található, ez az utolsó épület, ezér...
227 900 000 HUF
780 479 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76435964)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 283 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 7
Diamond Panorama Kétszintes penthouse a Rózsadomb felett A luxus legmagasabb szintje – szó szerint. a Diamond Panorama egy ké...
990 000 000 HUF
3 498 233 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (35332724)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 168 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
A Horizont Panorama lakás tökéletes választás azoknak, akik egy exkluzív, modern otthonra vágynak a Rózsadombon, kompromisszumo...
440 000 000 HUF
2 619 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (51447232)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 198 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Zen Garden Panorama Letisztult harmónia, zöld ölelésben A Zen Garden Panorama lakás maga a megtestesült nyugalom – modern ott...
520 000 000 HUF
2 626 262 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (27429919)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 210 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Elite Panorama Villalakás Privát alagút, panorámás luxus Az igazi luxus nem hivalkodik – jelen van minden részletben. a Elite...
575 000 000 HUF
2 738 095 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (76389284)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 224 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Oasis Panoráma Villalakás Rózsadomb legzöldebb luxus lakása Egy hely, ahol a város elcsendesül, a panoráma kitárul, és az ott...
630 000 000 HUF
2 812 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (32346433)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 161 m2
Telekterület: 1338 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó II/a Remetekertvárosban 161 nm 5+1 szobás családiház, 1338 nm telekkel. Az épület a rengeteg nagyméretű nyílászáró álta...
320 000 000 HUF
1 987 577 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VI. kerületi tégla lakás hirdetés (28771757)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó a VI. -Ker. Ben 1, 5szobás Extravagáns belvárosi lakás! 95 Nm-es alapterület, kiegészítve a háló fölött elhelyezkedő ga...
190 000 000 HUF
2 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (25967378)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 195 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Eladó II. Ker. Törökvész - Rózsadomb határán i. emeleti 195 nm (nettó), nappali + 4 hálós luxus lakás, plusz 56 nm terasz 466nm...
698 000 000 HUF
3 579 487 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (36267389)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 781 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Törökvész -Rózsadomb határán 585 nm 3 lakásos Luxus ház. Szintenként 195nm. Jelenleg még egyben is eladó, de kialakít...
2 085 900 000 HUF
2 670 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest V. kerületi tégla lakás hirdetés (36392441)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó az v. Ker. Vadász u. -Ban II. emeleti 34 nm galériázott (20nm) design lakás. A házban nincs LIFT! A lakás néhány éve ...
75 000 000 HUF
2 205 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (32424243)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 245 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 5
Eladó Solymáron Br. 245Nm 5 szobás családiház 720nm örök panorámás telekkel. Kiváló tervezésű prémium minőségű önálló ház. Ha...
320 000 000 HUF
1 306 122 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tatai családi ház hirdetés (49649613)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 196 m2
Telekterület: 385 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó Tata Kertvárosban 196nm 5szobás luxus családiház 350nm telekkel. D-Ny. Tájolású 3 szintes épület, 2 lakószint és egy te...
179 900 000 HUF
917 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (43144753)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 158 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó 158nm nappali+3szobás ikerház földszinti belső kétszinti Örökpanorámás, d. Tájolású, kertkapcsolatos Lakása! Pesthidegk...
199 000 000 HUF
1 259 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (47833967)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 153 m2
Telekterület: 400 m2
Szobaszám: 4
Eladó 153nm nappali+3szobás ikerház emeleti belső kétszinti Örökpanorámás, d. Tájolású, nagy teraszos lakása, saját kertrésszel...
214 900 000 HUF
1 404 575 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (47432881)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 2138 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ürömhegyen  2138nm nyeles telek építési engedéllyel  2db ikerház építésére alkalmas. A telek enyhén lejtős panorámás és...
255 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (37727549)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 6793 m2
Szobaszám: n/a
Eladó ürömhegyen  6793nm telek építési engedéllyel  5db ikerház építésére alkalmas. Több telket egyben értékesítünk. (Külön h...
750 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (64337333)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 220 m2
Telekterület: 916 m2
Szobaszám: 2+ 3 fél
II/a kerületben Hársakalján 220nm 2+3szobás családiház 916nm telekkel eladó. Közvetlenül a természetvédelmi terület /natura2000...
349 000 000 HUF
1 586 363 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balatonfüredi ikerház hirdetés (33295477)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 553 m2
Szobaszám: 5
Eladó Balatonfüreden 122nettó nm-s Nappali+4 szobás ikerházi lakás 8. 26 Nm erkéllyel,   29. 48Nm terasszal. 707Nm telekkel, ...
211 000 000 HUF
1 729 508 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisvörösvári tégla lakás hirdetés (93766639)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó Új építésű 90. 3 Nm 3szobás 1 emeleti lakás 9 lakásos társasházban Pilisvörösváron! VARHATO befejezes 2025  A lakások ...
130 862 000 HUF
1 454 022 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal