Hirdető összes ingatlan hirdetése (89 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 89 db
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (19555387)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 370 m2
Telekterület: 516 m2
Szobaszám: 7
Eladó II/a kerületben Máriaremetén egy exkluzív 370 nm-es, 7szobás családi ház 516 nm-es telekkel, kerti medencével. Az ingat...
319 000 000 HUF
862 162 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi ikerház hirdetés (67137221)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 180 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó a II/a kerületben 180 nm nappali +4 szobás Skandináv stílusú ikerház + 600nm saját ősfás telekrész, . a lakás az ikerh...
299 000 000 HUF
1 661 111 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79934312)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 236 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Eladó II. Ker. Rózsadombon Újépítésű 236 nm 4szobás földszinti lakás 915nm saját kertrésszel:  6 lakásos környezettudatos prém...
700 000 000 HUF
2 966 101 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi iroda irodaházban hirdetés (13298474)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiadó Budán a Margit híd közelében 215nm. V. emeleti belső galériás utcafronti helyiség irodaházban. Kiváló közlekedéssel, me...
995 493 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Kiadó Budapest II. kerületi iroda irodaházban hirdetés (79423447)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kiadó Budán a Margit híd közelében 85nm i. emeleti helyiség irodaházban. Kiváló közlekedéssel, megközelítése gépkocsival és t...
393 567 HUF/Hó
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79374824)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 147 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Külön álló, belső két szintes lakás, a 2150 nm-es telken épülő, VölgyGarden társasház területén. Falszomszédok nélkül, 419 nm. ...
497 700 000 HUF
3 385 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (44362773)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
LAKÁSOK Az újonnan épülő 2 épületben összesen 5 különleges lakás, ezekből már csak 4 érhető el. A2 lakás: alapterület: 97 m² ...
274 500 000 HUF
3 307 228 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (82852243)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
355 500 000 HUF
3 703 125 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (49741937)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 609 m2
Szobaszám: 5+ 1 fél
Eladó II/a kerület Adyligeten 300nm Nappali+4 szobás családiház bútorozottan 600nm kerttel. Az épület kifogástalan állapotban...
455 000 000 HUF
1 516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi családi ház hirdetés (34173324)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 215 m2
Telekterület: 520 m2
Szobaszám: 5
Eladó ii/a ker. Remetekertvárosban újépítésű 193nm +44 nm teraszos nappali +4szobás épületet 520 nm kizárólagos használatú kert...
543 000 000 HUF
2 525 581 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi lakóövezeti telek hirdetés (12344774)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 3000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó II. kerület, Nyék városrészén egy zsákutcában elhelyezkedő 3037. 95 Nm-es építési telek. Jelenleg sok fával díszített, m...
430 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Solymári családi ház hirdetés (69864749)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 325 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 4
Eladó Solymár Kerekhegyen, 325 nm 4szobás családiház 1014 nm-es telken. A telek rendkívül jó adottságú, téglalap alakú, nyugo...
222 000 000 HUF
683 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykovácsi ikerház hirdetés (86446989)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 146 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 5
Eladó Nagykovácsi legszebb részén, nettó 146 nm alapterületű ikerház, panorámás ingatlan. Legmodernebb anyagokkal készült, hős...
199 900 000 HUF
1 369 178 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (54254444)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
Eladó Ürömhegyen 124 nm nappali + 3szobás ikerház 56nm terasszal 11nm erkéllyel. A 2389 nm területen 4 db ikerház épül épület...
220 000 000 HUF
1 466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73643998)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 471 m2
Szobaszám: 4
229 900 000 HUF
1 532 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (32532374)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
249 900 000 HUF
1 666 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (73398741)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 369 m2
Szobaszám: 4
239 900 000 HUF
1 599 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest III. kerületi ikerház hirdetés (46334934)
61 napja a megveszLAK-on