Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlan Budakeszi
REGISZTRÁCIÓ

Tulajdonostól (magánszemélytől) eladó ingatlan Budakeszi

Rendezés:

Összes találat: 0 db
Budakeszin további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Budakeszin
A megadott feltételekkel jelenleg nincs aktív hirdetés, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Budapest XII. kerületi üzlethelyiség utcafronton hirdetés (43414235)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladó Bp. , I. - Xii. , Utcai bejáratos frissen felújított, újszerű, 3 szoba nappalis, fürdőszoba, recepció 65 nm üzlethelyiség...
69 000 000 HUF
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (76933749)
45 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
12 Kerületben, nagyon jó lokációnál, csendes ház 4. emeletén. Lift van. Belső ősparkos udvarra néző. (4. 7Nm-es erkély). Fekvése miatt egész nap fényes, napos. Felújítandó, tehermentes örök lakás.
98 000 000 HUF
1 531 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (52649577)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Teljesen felújított, bútorozott, azonnal költözhető ékszerdoboz eladó! Eladásra kínálok egy 49 m²-es, teljeskörűen felújított,...
115 800 000 HUF
2 363 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi tégla lakás hirdetés (84333972)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Sendes, nyugodt zöld környezetben, Mártonhegyen, tömegközlekedéssel kiválóan megközelíthető, 3 szobás, 2017 és 2020 között telj...
162 000 000 HUF
1 862 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (22922949)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 200 m2
Telekterület: 1006 m2
Szobaszám: 5
XII. kerület Svábhegy kedvelt részén, eladásra kínálunk: 200nm -es 5 szobás, 2 szintes, panorámás, egyedi megoldásokkal, Osztrá...
385 000 000 HUF
1 925 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XII. kerületi családi ház hirdetés (44515484)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 530 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 8
Leírás tájékoztató jellegű Istenhegyi út 93/B HRSZ 9780/6 1800 nm telek 50-75 m hosszú nyél 19% meredekség, emelkedés panoráma...
1 010 000 000 HUF
1 905 660 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi üdülőövezeti telek hirdetés (19748337)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 1080 m2
Szobaszám: n/a
Eladó Biatorbágyon, Ürgehegyen, magánszemélytől egy 1080nm-es ingatlan. Van rajta 4 épület, , egy kb 30 nm-es faház, egy kb 20...
16 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (47795323)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XI. kerületének egyik legkedveltebb részén, a Hadak útján kínálunk megvételre egy 15. emeleti, beépített loggiás, rend...
58 000 000 HUF
1 870 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi egyéb ház hirdetés (55445276)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest XI. kerület, Buda egyik legszebb részén, a Sashegy tövében, a Brassó út tetején egy rendkívül csendes, átmenő forgalo...
59 900 000 HUF
1 618 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (79444634)
14 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budai kis lakás a dunaparthoz közel a Kandó k. Utcában(II. Ker. )34 m2 + 15 m2 üvegveranda. . Frissen felújitott, légkondival f...
65 000 000 HUF
1 911 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Biatorbágyi hétvégi ház hirdetés (97927699)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 1340 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Biatorbágyon a naphegyen zsákutca végén, hétvégi ház akár lakhatási lehetőséggel eladó. Örökpanorámás, szomszédok hiányában csak őzek, rókák portyáznak. . Külterületnek van feltüntetve, de a városon belül helyezkedik el.
66 000 000 HUF
2 200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budaörsi panel lakás hirdetés (88417493)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budaörsön ltp-n közkedvelt 35 nm es 1, 5 szobás nagyon jó elrendezésű tehermentes felújított öröklakás eladó. Esetleg csere s...
68 500 000 HUF
1 957 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi tégla lakás hirdetés (85245463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy téglaépítésű, világos, parkra néző, csendes lakást Budapest XI. kerület közkedvelt részén, Szentimreváros...
69 850 000 HUF
1 746 250 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest II. kerületi tégla lakás hirdetés (24797542)
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 1 szobás lakás a 2. Ker kedvelt részén
70 000 000 HUF
2 333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest I. kerületi irodaház hirdetés (44992357)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálok egy 69 m²-es, földszinti ingatlant a Gellérthegy utcában. Az ingatlan irodaként működött, és ekként is van ny...
73 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Pátyi családi ház hirdetés (74732333)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1100 m2
Szobaszám: 2
Pátyon felújított családi ház eladó – nagy telekkel, (zártkert) extrákkal, remek elhelyezkedéssel! Páty csendes, jól megközel...
73 900 000 HUF
1 055 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti üdülőövezeti telek hirdetés (66833649)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5260 m2
Szobaszám: n/a
Eladó 5262 m2 nagy telek Törökbálinton – kiváló lehetőség több hasznosítási célra! Törökbálint Pest vármegyében, mindössze 15...
78 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Törökbálinti üdülőövezeti telek hirdetés (26336822)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: n/a
Telekterület: 5262 m2
Szobaszám: n/a
Törökbálint Pest vármegyében, mindössze 15 km-re a fővárostól eladó egy 5262 m²-es átminősítés alatt álló zártkerti telek. a te...
78 000 000 HUF
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (43479389)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladóvá vált kedves kis lakásom. Az elmúlt 5-6 évben teljes felújításon esett át (új fürdő/wc, új konyhabútor, új beépített sze...
83 500 000 HUF
1 739 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest XI. kerületi panel lakás hirdetés (69871758)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Budapest XI. kerületében, a Tétényi úton 2. emeleti, 48 nm-es, erkélyes panel lakás eladó. Az ingatlan teljes körű felújításo...
84 500 000 HUF
1 760 416 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő

Hasznos tudnivalók

Tulajdonostól eladó ingatlanok Budakeszin? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a magánszemélyek kínálatából a házak, lakások, telkek, nyaralók és irodák is. Viszont, ha már tudod, hogy milyen típusú ingatlan hirdetést keresel, akkor válassz kategóriát a keresőben, vagy ezen az oldalon találod az tulajdonostól eladó Budakeszi házakat, itt az tulajdonostól eladó Budakeszi lakásokat, ezen az oldalon az magánhirdetőtől eladó telkeket és itt az tulajdonostól eladó nyaralókat. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Budakeszi ingatlanokat listázó oldalt. Ha bővebb listában szeretnél keresgélni, akkor Neked ajánlom az eladó ház Budakeszi és az eladó lakás Budakeszi oldalakat.
Találd meg álmaid otthonát, telkét, nyaralóját stb. a legjobb áron most a magánszemélyek kínálatában! A megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálon könnyen megtalálhatod az eladó ingatlanok között, amire vágysz. A naponta többször frissülő, könnyen kereshető adatbázisunkban az összes ingatlan típus (ház, lakás, telek, nyaraló, garázs, iroda, üzlethelyiség, mezőgazdasági ingatlan, vendéglátási ingatlan, fejlesztési terület és intézmény) megtalálható, a kínálat pedig az egész országot lefedi. Ha szeretnéd a saját hirdetésed itt látni a listában, akkor add fel mielőbb, hogy vevőre találhass. Tetszik az oldal? Oszd meg ismerőseiddel, hogy Ők is rátalálhassanak következő otthonukra, vagy el tudják adni az ingatlanukat.