Rendezés:

Összes találat: 4 db
Dunavecsén további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Dunavecsén
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (33314935)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Dunavecsén (Fejér megye, Dunaújvárostól kb. 16 Km) Fejér vármegye csendes, zöldövezeti részén, a Duna bal pa...
19 900 000 HUF
218 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (43775899)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 498 m2
Szobaszám: 3
19 900 000 HUF
218 681 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (49324252)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1073 m2
Szobaszám: 5
A felújítási fázis félkész állapotában lévő parasztházat kínálunk eladásra Dunavecse csendes utcájában. a hiányzó munkáltok a b...
17 900 000 HUF
149 166 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunavecsei családi ház hirdetés (24289377)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Dunavecse csendes utcájában kínálok eladásra egy 80 nm-es családi házat. Az ingatlan, amely felújítandó, egy 564 nm-es telken h...
15 800 000 HUF
219 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 4 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (32433877)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 3300 m2
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: A parányi Fejér vármegyei település Budapestről mindössze 40...
11 990 000 HUF
222 037 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (43454523)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 407 m2
Szobaszám: 2
Dunaegyházán található vályogból épült családi ház eladó. Az ingatlan 407 nm-es telken helyezkedik el, lakórésze 50 nm-es. a fö...
12 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Daruszentmiklósi családi ház hirdetés (84893432)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 1+ 3 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlan kínálatából eladó Daruszentmiklós Kiszentmiklós részén egy barátságos, könnyűszerkezetes lakóház, csende...
15 500 000 HUF
344 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (45757744)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3533 m2
Szobaszám: 2
Bács - Kiskun vármegye Szalkszentmárton településen eladásra kínálok egy 3533 nm- es telken fekvő 68 nm- es családi házat. Az i...
15 500 000 HUF
227 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (39488437)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Szalkszentmártonban! Kiváló lehetőség! Szalkszentmárton frekventált részén eladó egy 85 nm alapterületű csal...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (62497732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 3716 m2
Szobaszám: 2
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda megvételre kínálja: Szalkszentmárton fő utcájához közel eladó egy felújítandó családi ház nagy t...
17 500 000 HUF
186 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaegyházai családi ház hirdetés (74833442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 2095 m2
Szobaszám: 3
C I T Y C a R T E L INTERNATIONAL real estate AGENCY bemutatja: Hagyományos értékeket őrző, tornácos, fagerendás parasztháza...
19 800 000 HUF
194 117 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (14725244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 182 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Dunaújváros Öreghegy utcában Dunaújváros eladó egy 47 m²-es, családi ház, csendes, de jól megközelíthető. Ing...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaföldvári családi ház hirdetés (33632437)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 137 m2
Szobaszám: 2
C I T Y C a R T E L international real estate AGENCY bemutatja: No, most aztán ide kukkantsatok mán’ kedves tót atyafiak, ki...
5 290 000 HUF
110 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Solti családi ház hirdetés (99344524)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2213 m2
Szobaszám: 3
Solt Tételhegy Dűlőn található Kádárkocka jellegű, betonsávalappal épült, vegyes falazatú ( tégla + vályog) családi ház eladó. ...
6 900 000 HUF
81 176 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (45234194)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2