Rendezés:

Összes találat: 3 db
Rácalmáson további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Rácalmáson
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (34914643)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1023 m2
Szobaszám: 2
Rácalmáson, az M6-os vonalán, Budapesttől 1 órás autóútra, a Somogyi Béla utcában kínálunk megvételre egy közel 70 m²-es, 2 szo...
28 500 000 HUF
407 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (27843825)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1759 m2
Szobaszám: 2
Rácalmáson állandó lakhatásra alkalmas hétvégi ház eladó. Az 1759 nm-es telken elhelyezkedő, 3 szintes, 80 nm-es ingatlan Rácal...
31 000 000 HUF
387 500 Ft / m2
drágább lett
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Rácalmási családi ház hirdetés (27335349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 80nm-es családiház Rácalmáson! Ez egy jó környéken lévő csendes utcában elhelyezkedő ingatlan. Két szoba, konyhás....
19 490 000 HUF
243 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (57143914)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 2
Kulcs zártkerti részén eladó tetőtér beépítéses, állandó lakhatásra alkalmas, szigetelt, 2 szobás ház, földszinti része 30m2, a...
20 800 000 HUF
462 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (75695523)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 235 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Kulcs községben egy napfényes, különleges hangulatú otthont, amely téglaépítésű, kályhával fűthető, és a Duna ...
22 900 000 HUF
408 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (73989759)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában! Eladó Kulcs kedvelt részén egy állandó lakhatásra is alkalmas hétvégi ház, amelynek ...
25 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (59352984)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1149 m2
Szobaszám: 4
Eladó Kulcson egy lakóingatlan egy ajándék házzalA ház beton alapon, sóskúti mészkőből épült, és belülről szigetelt. Ez biztosí...
25 000 000 HUF
625 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (45234194)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Duna parttól 20 lépésnyire, Tasson, a Pákásztanyán, üdülőszövetkezetben eladó egy 35 m2-es faház. Horgászparadicsom: Tassi 5, 6...
7 900 000 HUF
225 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (51787927)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 484 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan Készpénzre vásárolható meg! Banki finanszírozás így valósítható meg: - Babaváró + Önerő - Személyi hitel vagy mun...
12 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (74496224)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 194 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
20 M Ft alatt, összközműves, felújítandó kertes házat keres az rsd Dunaparttól 10 perc sétára? Eladó Dömsödön egy felújítandó,...
13 900 000 HUF
397 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (71835122)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 324 m2
Szobaszám: 2
Dömsöd központi részén kínálunk megvételre egy kb. 35 M² alapterületű, 1950-es évek környékén épült, erősen felújítandó lakóing...
13 900 000 HUF
347 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyvenyimi családi ház hirdetés (25342499)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 4
Felújítandó családi ház eladó Nagyvenyimen – kiváló lehetőség! Az ÁlomOtthon Ingatlaniroda kínálatában eladó Nagyvenyimen, Du...
14 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (45757744)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3533 m2
Szobaszám: 2
Bács - Kiskun vármegye Szalkszentmárton településen eladásra kínálok egy 3533 nm- es telken fekvő 68 nm- es családi házat. Az i...
15 500 000 HUF
227 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (39488437)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 308 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Szalkszentmártonban! Kiváló lehetőség! Szalkszentmárton frekventált részén eladó egy 85 nm alapterületű csal...
15 900 000 HUF
187 058 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (62497732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 3716 m2
Szobaszám: 2
Dunaújvárosi kis Ingatlaniroda megvételre kínálja: Szalkszentmárton fő utcájához közel eladó egy felújítandó családi ház nagy t...
17 500 000 HUF
186 170 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Makádi családi ház hirdetés (53285527)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1301 m2
Szobaszám: 3
Falusi CSOK-ra alkalmas lehetőség Makádon – gazdálkodásra is kiválóan alkalmas telek, felújítandó parasztházzal, borospincével!...
18 500 000 HUF
308 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi családi ház hirdetés (14725244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 182 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan Dunaújváros Öreghegy utcában Dunaújváros eladó egy 47 m²-es, családi ház, csendes, de jól megközelíthető. Ing...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dömsödi családi ház hirdetés (44454972)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 312 m2
Szobaszám: 1
Dömsöd központi részén, mégis nyugodt, forgalomtól mentes zsákutcában kínálunk eladásra egy 1991-ben épült, gázszilikát falazat...
19 900 000 HUF
414 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (93142376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 2
Kulcs zártkerti részén eladó tetőtér beépítéses, állandó lakhatásra alkalmas, szigetelt, 45 m2-es 2 szobás ház! Nem kifüggeszté...
20 800 000 HUF
462 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tassi családi ház hirdetés (71443339)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2