Rendezés:

Összes találat: 1 db
Gannán további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Gannán
Eladó Gannai családi ház hirdetés (44847253)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 4085 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Ganna csendes, nyugodt környezetében, ahol egy felújítandó ingatlan várja új tulajdono...
18 900 000 HUF
270 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Pápasalamoni családi ház hirdetés (43533442)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178737 hivatkozási számú pápasalamoni családi ház. Pápasalamon Veszprém v...
7 900 000 HUF
117 910 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Adászteveli családi ház hirdetés (23586855)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2598 m2
Szobaszám: 2
Eladóvá vált 91 nm-es családi ház Adásztevelen, mely országos műemlék. A 800 fő körüli lakost számláló település, Pápától 5 k...
15 900 000 HUF
106 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonyjákói családi ház hirdetés (43873122)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 4147 m2
Szobaszám: 3
A Bakony kedvelt részén, Bakonyjákón eladóvá vált egy 80 m2-es, tornácos parasztház. A felújítandó ingatlan 4174 m2-es telken ...
18 000 000 HUF
230 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bébi családi ház hirdetés (72697666)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 755 m2
Szobaszám: 3
Veszprém vármegyében, Pápától karnyújtásnyira Bében, nyugodt, csendes településen, kínálok megvételre egy felújítandó 117, 1 m2...
7 590 000 HUF
64 871 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Somlószőlősi családi ház hirdetés (39318477)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 979 m2
Szobaszám: 2
Eladó ház Veszprém megye Somlószőlős. Somlószőlősön eladó egy felújítást igényő családi ház. a lakórész jelenleg 53 nm, de bőv...
8 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borszörcsöki családi ház hirdetés (57352439)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1987 m2
Szobaszám: 2
Eladó Ház Veszprém Vármegye Borszörcsök Borszörcsökön a Somló hegy tövében eladó egy 70 nm-es családi ház. Az ingatlan szerke...
9 400 000 HUF
134 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai sorház hirdetés (57311488)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1327 m2
Szobaszám: 1
Felújítandó, de nagy lehetőséget rejtő ház eladó Pápán, egy csendes és biztonságos utcában. A lakás 1960 környékén épült. a fa...
10 000 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ugodi családi ház hirdetés (43437767)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1194 m2
Szobaszám: 2
Veszprém vármegyében, a Pápai járásban Ugod településen kínálok eladásra egy tégla falazatú, 82, 5 m2 alapterületű, 2 szobás la...
10 900 000 HUF
132 926 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai sorház hirdetés (48533374)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1399 m2
Szobaszám: 1
Pápa Borsosgyőrön a Téglagyárnál egy sorházi lakás eladó. Az ingatlan Pápától 4 km-re egy csendes, azonban fejlődő településen ...
12 900 000 HUF
184 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pápai sorház hirdetés (34418477)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181007 hivatkozási számú pápai sorház. Eladó Pápa belvárosában egy 44 nm...
14 500 000 HUF
308 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszi családi ház hirdetés (43435775)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház veszprém megye Oroszi Eladó a Somló lábánál Orosziban egy 70 nm-es felújítás alatt álló ház. a ház tégla épít...
14 900 000 HUF
212 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mihályházai családi ház hirdetés (34397344)
2 órája a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: 4516 m2
Szobaszám: 1
Eladó Mihályháza központjában egy 4 516 m2-es, többségében beépítetlen terület besorolású telek, rajta egy 42 m2-es, bontandó c...
2 900 000 HUF
69 047 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csóti családi ház hirdetés (43487375)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 3146 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk Veszprém vármegyében, Csót központi részén, egy felújítandó családi házat. A ház 90 négyzetméteres alapterü...
7 000 000 HUF
77 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csóti családi ház hirdetés (32227267)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó családi ház Csóton lehetőségekkel teli telekkel! Veszprém vármegyében, Csót csendes, folyamatosan fejlődő t...
7 100 000 HUF
129 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőlaki sorház hirdetés (32736412)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2543 m2
Szobaszám: 2
Eladó Veszprém vármegyében, a közkedvelt és rendezett Mezőlak településen 2 szobás - tégla építésű - külön HRSZ-en lévő közös u...
8 900 000 HUF
118 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisszőlősi családi ház hirdetés (73387397)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2402 m2
Szobaszám: 2
Veszprém Vármegye Kisszőlős Eladó Ház Eladó egy 83 nm-es hasznos alapterületű családi ház Kisszőlős központjában. Az ingatlan...
9 800 000 HUF
118 072 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csóti családi ház hirdetés (43977284)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 1315 m2
Szobaszám: 3
Eladó Csóton egy 3 szobás, 104 m2-es családi ház központi elhelyezkedéssel a falu közepén. Az ingatlan téglából épült, elrend...
12 900 000 HUF
124 038 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaszari családi ház hirdetés (74794362)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 383 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Veszprém vármegyében, Vaszaron egy 67 m2 alapterületű, tégla építésű, két szobás családi házat, amelyhez 383 m...
13 900 000 HUF
207 462 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőlaki sorház hirdetés (33446746)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 565 m2
Szobaszám: 2
Eladó ingatlan csábító lehetőséggel mezőlakon! Egy páratlan alkalom vár Önre ebben a békés kis településen, Mezőlakon, ahol m...
14 900 000 HUF
155 208 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Gannán?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Gannán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Gannai ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.