Rendezés:

Összes találat: 1 db
Győrszemerén további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Győrszemerén
Eladó Győrszemerei családi ház hirdetés (45242666)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 1512 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Győrszemerén! Vágyik a térre és a nyugalomra, de nem szeretne elszakadni Győrtől? Ez a ház remek lehetőség ...
20 000 000 HUF
172 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Felpéci családi ház hirdetés (94793458)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 2
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a felpécen található felújítandó családi házat! Felpéc Győr-Moson-Sopron vármeg...
9 900 000 HUF
165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felpéci családi ház hirdetés (72555649)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Felpéc nyugodt, rendezett környezetében, Győrtől mindössze 21 km-re kínálok megvételre egy 70 m²-es statikailag jó állapotú kor...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerecsenyi családi ház hirdetés (34438599)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3424 m2
Szobaszám: 1
Eladó belterületi telek Szerecsenyben, bontandó házzal, nagy területtel! Szerecseny központi részén, 3424 m²-es belterületi t...
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Téti családi ház hirdetés (19697436)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1812 m2
Szobaszám: 2
Csak az otthon centrumnál, eladó családi ház TÉTEN! Kivételes lehetőség, kivételes áron, kivételes utcában! Hogy miért, már m...
19 990 000 HUF
222 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lovászpatonai családi ház hirdetés (76968337)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 2388 m2
Szobaszám: 2
A nagy lehetőségek háza! Lovászpatona csendes, központhoz közeli részén eladó egy polgári stílusú 103 nm-es ház, 2388 nm-es te...
8 200 000 HUF
79 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szerecsenyi családi ház hirdetés (44897172)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 3424 m2
Szobaszám: 1
Eladó belterületi telek Szerecsenyben bontandó házzal, nagy területtel! Szerecseny központi részén, 3424 m²-es belterületi te...
14 000 000 HUF
280 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sokorópátkai családi ház hirdetés (39831385)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3200 m2
Szobaszám: 3
Kiváló ár/érték arányú ingatlan! A bip Ingatlanközvetítő Iroda megvásárlásra kínál Sokorópátka egyik kedvelt, természetközeli...
19 900 000 HUF
199 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonypéterdi házrész hirdetés (74827269)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 68 m2
Szobaszám: 1
Eladó házrész Bakonypéterden! Bakonypéterd nyugodt, barátságos kisközösségében kínálunk megvételre egy téglaépítésű házrészt....
6 500 000 HUF
135 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bakonyszentiváni családi ház hirdetés (93785253)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 89 m2
Telekterület: 1647 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Veszprém vármegyében, a Pápai járásban, Bakonyszentivánon egy 89, 2 m2 nagyságú, tégla falazatú, 2 szobás csal...
9 190 000 HUF
103 258 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (47879687)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 874 m2
Szobaszám: 1
Győr Szabadhegyen, a Banai úton eladó, egy 874 m2-es művelési ág alól kivett zártkerti ingatlan. A telken található, egy 20 m...
11 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sobori családi ház hirdetés (85974918)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1852 m2
Szobaszám: 1
Soboron csendes, nyugodt, csodálatos természeti környezetben, 1 szobás, 80m²-es kertes családi ház eladó. Az épületben 80m²-e...
11 500 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vaszari családi ház hirdetés (74794362)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 383 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálok Veszprém vármegyében, Vaszaron egy 67 m2 alapterületű, tégla építésű, két szobás családi házat, amelyhez 383 m...
13 900 000 HUF
207 462 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri házrész hirdetés (31734862)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 1
A lido Home Győri irodája eladásra kínálja, Győr-Újvárosban ezt a 28 nm-es felújítandó ház részt! A telek mérete 275 nm, ebbő...
14 490 000 HUF
517 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vanyolai családi ház hirdetés (73752322)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 2145 m2
Szobaszám: 3
Vanyola nyugodt, barátságos településén eladó egy 1965-ben épült, tégla szerkezetű családi ház. Az ingatlan alapterülete 84 m2,...
15 000 000 HUF
178 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri házrész hirdetés (98913343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 1
A lido Home Győri irodája eladásra kínálja, Győr-Újvárosban ezt a 36nm-es felújítandó ház részt! A telek mérete 275 nm, ebből...
16 990 000 HUF
471 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (97334962)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Kedvező árú, állandó lakhatásra is alkalmas ingatlan Győrszentiván kertvárosában Győrszentiván kertvárosi részén kínálunk megvé...
17 990 000 HUF
327 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Takácsi családi ház hirdetés (29847439)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Pápa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #178571 hivatkozási számú takácsi családi ház. A családi ház fölrajzilag ...
18 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Takácsi családi ház hirdetés (44434312)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 3
Ígéretes lehetőség Pápa közelében! Pápához közel, Takácsi központi részén eladó egy 120 nm-s családi ház 1600 nm-s telekkel. ...
18 000 000 HUF
156 521 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Börcsi családi ház hirdetés (26923725)
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Börcsön eladó egy 1500 nm-es telken lévő régi ház melléképületekkel. A ház felújítandó, vagy bontandó. Közművek megtalálhatók ...
19 800 000 HUF
282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Győrszemerén?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Győrszemerén? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Győrszemerei ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.