Rendezés:

Összes találat: 3 db
Győrújfalun további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Győrújfalun
Eladó Győrújfalui családi ház hirdetés (13867377)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 4
Győr-Moson-Sopron Vármegye, Győrújfalu új építésű 4 szobás ikerház eladó. GYŐRÚJFALU Magyarország északnyugati részén, Győrtő...
94 990 000 HUF
1 010 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrújfalui családi ház hirdetés (32379654)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 115 m2
Szobaszám: 3
Fedezd fel ezt a kivételes lehetőséget Győrújfaluban, ahol egy 81 nm-es, használt lakóingatlan vár rád, tele lehetőségekkel és ...
69 900 000 HUF
862 962 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Győrújfalui ikerház hirdetés (84297598)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 517 m2
Szobaszám: 4
Remek ajánlat! Tavasszal birtokba vehető! Győrújfalun 93, 66 nm-es nappali + 3 szobás ikerház 517 nm-es telekrésszel eladó. ...
94 990 000 HUF
1 010 531 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 3 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Győrladaméri családi ház hirdetés (47451829)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a győrladaméren található HÁZAT! Az ingatlan, Győr belvárosától 15 perc távolsá...
27 900 000 HUF
516 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrzámolyi családi ház hirdetés (43891768)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 721 m2
Szobaszám: 2
Best Of Ingatlan Győr eladásra kínálja Győrtől 10 km-re Győrzámolyon, található 70 m2-es erősen felújítandó családi házat, 721 ...
35 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrladaméri családi ház hirdetés (97434123)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Képzelje el, hogy reggel madárcsicsergésre ébred nem forgalomra, nem szomszéd zajára, hanem csendre! Eladásra kínálok Győrlad...
67 500 000 HUF
843 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrladaméri családi ház hirdetés (38683238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 876 m2
Szobaszám: 3
Teljes körűen felújított otthon Győrladaméron – modern elegancia a Szigetköz nyugalmában Fedezze fel azt az otthont, ahol a mod...
74 900 000 HUF
814 130 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrzámolyi családi ház hirdetés (74954722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 111 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Győrzámoly - új építésű családi ház eladó Győrzámoly csendes részén kiváló elrendezésű családi ház eladó. A 111 nm-es ingatla...
79 900 000 HUF
719 819 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrzámolyi családi ház hirdetés (44449734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 5
Győrzámoly - új építésű családi ház eladó Győrzámoly csendes részén kiváló elrendezésű családi ház eladó. A 120 nm-es ingatla...
79 900 000 HUF
665 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrzámolyi családi ház hirdetés (52859344)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 432 m2
Szobaszám: 4
Ha új építésű házat keres Győr közelében, ilyen áron már alig talál. Győrzámoly csendes utcájában épülő ikerház 1. Lakása most...
82 900 000 HUF
891 397 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győrzámolyi családi ház hirdetés (87487352)
30 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 873 m2
Szobaszám: 4
Győr szomszédságában Győrzámolyon, újonnan épülő, igényes kialakítású családi ház leköthető. A nappali + három szobával(vagy ...
90 900 000 HUF
909 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (47879687)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 20 m2
Telekterület: 874 m2
Szobaszám: 1
Győr Szabadhegyen, a Banai úton eladó, egy 874 m2-es művelési ág alól kivett zártkerti ingatlan. A telken található, egy 20 m...
11 000 000 HUF
550 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri házrész hirdetés (31734862)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 1
A lido Home Győri irodája eladásra kínálja, Győr-Újvárosban ezt a 28 nm-es felújítandó ház részt! A telek mérete 275 nm, ebbő...
14 490 000 HUF
517 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri házrész hirdetés (98913343)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 275 m2
Szobaszám: 1
A lido Home Győri irodája eladásra kínálja, Győr-Újvárosban ezt a 36nm-es felújítandó ház részt! A telek mérete 275 nm, ebből...
16 990 000 HUF
471 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (97334962)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 475 m2
Szobaszám: 2
Kedvező árú, állandó lakhatásra is alkalmas ingatlan Győrszentiván kertvárosában Győrszentiván kertvárosi részén kínálunk megvé...
17 990 000 HUF
327 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vámosszabadi családi ház hirdetés (67367323)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 691 m2
Szobaszám: 1
Győr kedvelt, folyamatosan fejlődő Sárás II városrészében kinálunk megvételre egy 40 m2-es művelési ág alól kivett, zártkerti i...
19 600 000 HUF
490 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Börcsi családi ház hirdetés (26923725)
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Börcsön eladó egy 1500 nm-es telken lévő régi ház melléképületekkel. A ház felújítandó, vagy bontandó. Közművek megtalálhatók ...
19 800 000 HUF
282 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (36458939)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: 2
Győr-Sashegyen eladó, egy 3470m2-es zártkerti ingatlan. A telken 60 m2-es könnyűszerkezetes raktárhelyiség található, amiben ...
19 900 000 HUF
284 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (34773675)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1250 m2
Szobaszám: 1
Győr-Sashegypusztán, 1991-ben 1250 nm-es saroktelken épült, egyszintes, téglaépítésű, 22 nm + 7 nm fedett terasz alapterületű, ...
19 900 000 HUF
796 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Győri családi ház hirdetés (53766974)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: 1163 m2
Szobaszám: 2
Győr-Kertvárosban, 36 nm-es zártkerti ház csendes zsákutcában eladó. * a fűtés kályhával és villanyfűtéssel, a víz fúrt kútta...
23 990 000 HUF
666 388 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Győrújfalun?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Győrújfalun? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Győrújfalui ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.

A sürgősség ugyanakkor nem jelent automatikusan problémás ingatlant. Sok esetben teljesen rendezett jogi és műszaki állapotú otthonok kerülnek így a piacra. Ennek ellenére fontos, hogy a gyors döntés ne menjen a körültekintés rovására: érdemes friss tulajdoni lapot lekérni, ellenőrizni az esetleges terheket, valamint előre tisztázni, mikor és milyen feltételekkel történik a birtokbaadás.