Sürgősen eladó házak Szigetszentmiklós (51 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 51 db
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (44352844)
27 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
Szigetszentmiklós kertvárosi részén, a Boglya utcában található ez a 2003-ban épült, 85 nm-es családi ház, amely jó elhelyezked...
74 900 000 HUF
891 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (53338434)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Felújított családi ház pincével és további lehetőségekkel – Szigetszentmiklós északi részén Szigetszentmiklós csendes, nyugodt...
65 900 000 HUF
775 294 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (44336739)
44 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
74 900 000 HUF
891 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (73374339)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
74 900 000 HUF
891 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (47697996)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 232 m2
Szobaszám: 1+ 2 fél
74 900 000 HUF
891 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szigetszentmiklósi családi ház hirdetés (93762439)
50 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 200 m2