Sürgősen eladó házak (5895 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 895 db
Eladó Rémi családi ház hirdetés (23435274)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1461 m2
Szobaszám: 4
Nagy telek, masszív ház Rémen-rengeteg lehetőség, csak rajtad múlik, mit hozol ki belőle! Eladó Bács-Kiskun megye településén, ...
19 900 000 HUF
168 644 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagybaracskai családi ház hirdetés (29982523)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 1335 m2
Szobaszám: 3
Nagybaracska csendes, nyugodt részén eladó egy 1335 nm-es telken elhelyezkedő, 107 nm-es, tégla falazatú családi ház, amely kiv...
17 000 000 HUF
158 878 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (59472248)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 3367 m2
Szobaszám: 2
Eladó Tápióbicske határában zártkerti házikó, kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Tápióbicskén a Fő úton lévő Busz megá...
9 000 000 HUF
176 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pincehelyi ikerház hirdetés (49494357)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 314 m2
Szobaszám: 2
Pincehelyen, a Községházától nem messze, csendes mellékutcában, 314m2-es telken eladó egy 70m2-es, két különnyíló szobás, étkez...
11 900 000 HUF
170 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi sorház hirdetés (74849949)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Mezőhegyesen, a központtól pár perc sétányira, sorházas környezetben, 98m2-es, 3 szobás, tégla építésű lakás, 100m2 kerttel, ga...
2 990 000 HUF
30 510 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei ikerház hirdetés (79258436)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kemecsén, a vasútállomástól nem messze, rendezett mellékutcában eladó egy 2008-ban épült, 74m2-es, nappali + 3 szobás, igény sz...
12 900 000 HUF
174 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (59799448)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 735 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi házat kínálok megvételre, Akasztón a Csengődi utcában. Az ingatlanban nappali + 2 szobát találhatunk, konyhát, ét...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (97774273)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 491 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy 39 nm-es udvari lakás Nagykanizsán, a Katonaréten, ahol 2024-ben felújítási munkálatok kezdőttek meg! - 2024-Ben ny...
14 000 000 HUF
358 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (62657743)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 4866 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy tégla szerkezetű, udvari lakás Nagykanizsa belvárosában, mely egy kiváló lehetőség azok számára, akik egy hangulatos,...
19 500 000 HUF
475 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gelsei családi ház hirdetés (22445735)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1045 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújításra szoruló téglaépítésű családi házat Nagykanizsától 15 km-re, Gelsén. Az ingatlan 68 nm, helye...
18 950 000 HUF
278 676 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kilimáni családi ház hirdetés (92668493)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2176 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy 1975-ben épült, felújítandó tégla ház beton alappal Kilimán településen! -Fűtése központifűtés cserépkályha rákötéss...
18 000 000 HUF
240 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentai családi ház hirdetés (33252341)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 88 m2
Telekterület: 5632 m2
Szobaszám: 3
Nyugodt vidéki életre vágyik? Felújítandó családi ház eladó Szentán! Szenta csendes, jó környékén kínálunk megvételre egy felúj...
14 900 000 HUF
169 318 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentai családi ház hirdetés (55243958)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 4072 m2
Szobaszám: 3
Szenta egyik csendes, nyugodt mellékutcájában kínálunk megvételre egy barátságos hangulatú családi házat, amely ideális választ...
16 990 000 HUF
242 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (53364926)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1872 m2
Szobaszám: 2
Pilisen eladó téglaépítésű családi ház! Pilisen kínálunk megvételre egy 61 m²-es, téglaépítésű családi házat, 1872 m²-es, kiv...
19 500 000 HUF
319 672 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (83978947)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: 544 m2
Szobaszám: 2
Pilis zártkerti részén eladó 2 szobás kis családi ház bútorozottan - akár azonnali birtokbaadással! Az ingatlan tehermentes! Ve...
15 500 000 HUF
574 074 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (91435431)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1794 m2
Szobaszám: 2
Létavértes belvároshoz közel a Konyári utcában, eladó 92 nm-es családi ház, 25 nm-es nyári konyhával és tárolóval, nagy udvarra...
19 000 000 HUF
211 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (31234251)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Csökmő településen, Falusi Csokra alkalmas 95 nm, alapterületű családi ház eladó. Falazata vályog, alapja...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (33293336)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 747 m2
Szobaszám: 2
Eladó Hajdú-Bihar megyei Komádiban egy 2 szobás felújítandó Polgári Ház. Az ingatlan jól megközelíthető helyen található, a köz...
10 850 000 HUF
96 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi házrész hirdetés (47335244)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1484 m2
Szobaszám: 2
Mezőberény Belvárosában Házrész Eladó! Ezt az ingatlant kifejezetten tudom ajánlani befektetők és vállalkozók részére, hiszen...
10 500 000 HUF
140 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alapi családi ház hirdetés (78271798)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 46 m2
Telekterület: 2542 m2
Szobaszám: 1
Fejér vármegyében, Alapon eladóvá vált egy 46m2-es hasznos alapterületű vegyes falazatú családi ház. Az ingatlan jogilag rendez...
15 000 000 HUF
326 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal