Sürgősen eladó házak Nyíregyháza (107 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 107 db
Nyíregyházán további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Nyíregyházán
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (93324552)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza-Nagyszállás zártkerti részén, tufa falazatú ( szigetelt 5 cm. -Es nikecellel ), kb. 30 Nm-es, 1 szobás felújított i...
18 490 000 HUF
616 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37853999)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházától kb. 9 Km-re ( Butykán ), tégla falazatú ( szigetelt 8 cm. ), Kb. 100 Nm-es, ( 3 különnyíló ) szobás felújítandó ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32311725)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-nyírszőlő, izabella utcában teljesen felújítandó, bővíthető családi ház eladó! Megvételre kínálok Nyíregyháza-Nyír...
19 990 000 HUF
399 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (42783357)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Császárszálláson kínálunk megvételre egy kiváló állapotú, téglaépítésű zártkerti, 80 nm-es családi házat, amely nemcsak műszaki...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (65354655)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3+ 1 fél
Ha egy azonnal költözhető, tágas, minden részletében átgondolt otthont keresel, akkor ne menj tovább! Nagyszállás zártkerti rés...
40 000 000 HUF
444 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (43444949)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kótaj csendes utcájában  egy 80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű családi ház, 2100 nm-es, akár megosztható telekkel. Az ing...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49577788)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 2
19 990 000 HUF
399 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94285922)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1384 m2
Szobaszám: 4
Ha olyan új építésű családi házat keresel, amely nem kompromisszum, hanem lehetőség, akkor ezt az ingatlant látnod kell! Elad...
33 000 000 HUF
279 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49398545)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 530 m2
Szobaszám: 3
Eladó Oros közkedvelt városrészének elején, ideális elhelyezkedéssel, egy 3 szobás, 85 m²-es, vegyes falazatú családi ház, amel...
45 900 000 HUF
573 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (25783446)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 3
Eladó INGATLAN ******************* ** Családi fészek Borbányán *** – Új tetővel, - szigetelten, - költözhető állapotban! F...
51 900 000 HUF
610 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (73499477)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2