Rendezés:

Összes találat: 2 db
Kemecsén további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Kemecsén
Eladó Kemecsei ikerház hirdetés (79258436)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kemecsén, a vasútállomástól nem messze, rendezett mellékutcában eladó egy 2008-ban épült, 74m2-es, nappali + 3 szobás, igény sz...
12 900 000 HUF
174 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (39128349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy vályog falazatú, felújítandó családi házat Kemecsén. Az ingatlanról: -1487 nm-es telken fekszik -83 nm a...
11 900 000 HUF
143 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tiszarádi családi ház hirdetés (91836575)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 2
Tiszarádon családi ház eladó. Megvételre kínálok Tiszarád csendes utcájában egy vályogból épült és cseréppel fedett családi ház...
7 000 000 HUF
112 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (35447467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ibrányban a Nagy Imre utcában egy felújítandó 50 nm-es vályogból épült családi házat. Az ingatlanban 2 szoba...
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (29533751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász csendes utcájában tornácos parasztház, nagy telekkel ELADÓ! Az ingatlan főbb jellemzői:- telek méret 1. 064 Nm- a h...
8 000 000 HUF
114 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (42456547)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagyhalász nyugodt, csendes kis utcájában! Az ingatlan 131 nm, mely egy 962 nm-es sarok telken helyezkedik ...
12 600 000 HUF
96 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (23687744)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Nyírbogdányban! Szeretne egy csendes, vidéki otthont, ahol a fenntartási költségek alacsonyak, és a kertben...
12 900 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (46338722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 8361 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Tiszateleken egy felújítandó, vagy átépítendő családi házat nagy telekkel. Az épület az 1950-es években épü...
4 850 000 HUF
78 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gégényi családi ház hirdetés (77244393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2240 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Gégényben a Petőfi utcában egy vályogból épült, felújítandó 67 nm-es, 2 szoba, nappali, konyha, kamra, elosz...
5 500 000 HUF
82 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (77349874)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan jellemzők: Alapterület: 70 m² Helyiségek: 2 szoba, konyha, fürdőszoba Fűtés: hagyományos cserépkályhával Telek mérete:...
6 000 000 HUF
85 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (97454464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Nyírtelek Belegrád tanyán egy több lehetőséget rejtő ingatlant. Jelenleg kivett áruház besorolású, amely ez...
7 890 000 HUF
56 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (29724324)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (37563335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nagyhalász csendes utcájában egy tornácos parasztházat, nagy telekkel! Az ingatlan főbb jellemzői:- telek mé...
8 000 000 HUF
114 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (32375381)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
Demecserben családi ház eladó! Amit érdemes tudni az ingatlanról: - falazata szilikát + tégla válaszfalak, - tetőfedése cs...
8 500 000 HUF
85 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buji családi ház hirdetés (76832926)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 2
Azonnali költözési lehetőség Buj központjában! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 Vételár: 10. 000. 000 Forint...
10 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (77874636)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 2
Családi ház Tiszatelken eladó! Megvételre kínálok Nyíregyházához 25 km-re lévő Tiszateleken egy vályogból és téglából épült, cs...
10 000 000 HUF
128 205 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (49565659)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 123 m2