Rendezés:

Összes találat: 1 db
Vasmegyeren további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Vasmegyeren
Eladó Vasmegyeri családi ház hirdetés (32339377)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1445 m2
Szobaszám: 2
Fedezze fel új otthonát Vasmegyer szívében, ahol egy felújított családi ház várja Önt rengeteg lehetőséggel! Ez nem csak egy há...
39 500 000 HUF
303 846 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tiszarádi családi ház hirdetés (91836575)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 2
Tiszarádon családi ház eladó. Megvételre kínálok Tiszarád csendes utcájában egy vályogból épült és cseréppel fedett családi ház...
7 000 000 HUF
112 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (29533751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász csendes utcájában tornácos parasztház, nagy telekkel ELADÓ! Az ingatlan főbb jellemzői:- telek méret 1. 064 Nm- a h...
8 000 000 HUF
114 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (39128349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy vályog falazatú, felújítandó családi házat Kemecsén. Az ingatlanról: -1487 nm-es telken fekszik -83 nm a...
11 900 000 HUF
143 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (42456547)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagyhalász nyugodt, csendes kis utcájában! Az ingatlan 131 nm, mely egy 962 nm-es sarok telken helyezkedik ...
12 600 000 HUF
96 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei ikerház hirdetés (79258436)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kemecsén, a vasútállomástól nem messze, rendezett mellékutcában eladó egy 2008-ban épült, 74m2-es, nappali + 3 szobás, igény sz...
12 900 000 HUF
174 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (24574463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalászban, a Rétköz utca elején, eladásra kínálunk egy vegyes falazatú, 2 szobás, 68 nm-es családi házat. Főbb jellemzők:...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (64473514)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kemecse központjának közelében 86 nm-es, 2 szobás, nappalis,  téglából épült, cseréptetős, műanyag nyílászárókkal szerelt, járó...
16 900 000 HUF
196 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (39737746)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Kemecse központjához közel eladó egy 86 m²-es, 2 szobás + nappalis családi ház. A téglaépítésű, cseréptetős ingatlan 2001-ben ...
16 900 000 HUF
196 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (87565632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2179 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nyíregyházához 20 km-re található Nagyhalászban, egy 75 nm-es családi házat. Az ingatlanban 2 szoba, előtér,...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (79742333)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 2
Szeretnél egy nyugodt, élhető otthont, ahol nem kell a magas rezsitől tartanod? Akkor ezt érdemes megnézned! Kemecsén eladó e...
19 900 000 HUF
343 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (92633973)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2260 m2
Szobaszám: 3
Nagyhalász központjában, 78 nm-es hasznos alapterületű, 3 külön bejáratú szobás, konyha + étkezős, közepes állapotú családi ház...
19 990 000 HUF
249 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (86443837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász és Ibrány között 49 + 8nm-es, 2 külön nyíló, járólap, hajópadló és pvc burkolatú, műanyag nyílászárós, gázkonvektor ...
20 000 000 HUF
350 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (79323383)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 1099 m2
Szobaszám: 5
Nagycsaládosok Figyelem! Kitűnő lehetőség! Megvételre kínálok Nagyhalász csendes utcájában egy 119 nm-es 4 szoba +nappalis csal...
23 000 000 HUF
193 277 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (45243428)
77 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1170 m2
Szobaszám: 3
Kemecsén, aszfaltozott utcában, vegyes falazatú ( vályog+tufa, szigetelt 5 cm. ), 75 Nm-es, 3 szobás családi ház eladó! a telek...
25 990 000 HUF
346 533 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (97656218)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 2753 m2
Szobaszám: 3
Családi házat venne Nagyhalászon vagy környékén? Nagyhalászon eladó egy 107 négyzetméter alapterületű, átlagos állapotú csalá...
26 490 000 HUF
247 570 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (46338722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 8361 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Tiszateleken egy felújítandó, vagy átépítendő családi házat nagy telekkel. Az épület az 1950-es években épü...
4 850 000 HUF
78 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (35447467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ibrányban a Nagy Imre utcában egy felújítandó 50 nm-es vályogból épült családi házat. Az ingatlanban 2 szoba...
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (37563335)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nagyhalász csendes utcájában egy tornácos parasztházat, nagy telekkel! Az ingatlan főbb jellemzői:- telek mé...
8 000 000 HUF
114 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (32375381)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
Demecserben családi ház eladó! Amit érdemes tudni az ingatlanról: - falazata szilikát + tégla válaszfalak, - tetőfedése cs...
8 500 000 HUF
85 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Vasmegyeren?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Vasmegyeren? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Vasmegyeri ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.