Rendezés:

Összes találat: 2 db
Sényőn további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Sényőn
Eladó Sényői családi ház hirdetés (76658898)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 2228 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan vályog falazatú, 1980-ban épült, jelenlegi állapota felújítást igényel, ugyanakkor szerkezetileg jól használható, t...
36 900 000 HUF
318 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sényői családi ház hirdetés (34423154)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 3
Azonnali költözési lehetőség Sényő központjában! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 Irányár: 43. 000. 000 Fori...
43 000 000 HUF
505 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 2 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (53459834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú téglalakás Leveleken – befektetésnek is ideális! Leveleken kínálunk eladásra egy 15 m²-es, téglalakást, ame...
4 900 000 HUF
326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (39128349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy vályog falazatú, felújítandó családi házat Kemecsén. Az ingatlanról: -1487 nm-es telken fekszik -83 nm a...
11 900 000 HUF
143 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei ikerház hirdetés (79258436)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kemecsén, a vasútállomástól nem messze, rendezett mellékutcában eladó egy 2008-ban épült, 74m2-es, nappali + 3 szobás, igény sz...
12 900 000 HUF
174 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (47354632)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Nyírbogdányban! Szeretne egy csendes, vidéki otthont, ahol a fenntartási költségek alacsonyak, és a kertben...
12 900 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (42496764)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (99972662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 3
Napkor központi részén, belülről teljes felújítást igénylő ház eladó! Elhelyezkedése teljesen központi de mégsem főút így sok...
16 900 000 HUF
281 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (64473514)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kemecse központjának közelében 86 nm-es, 2 szobás, nappalis,  téglából épült, cseréptetős, műanyag nyílászárókkal szerelt, járó...
16 900 000 HUF
196 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (39737746)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Kemecse központjához közel eladó egy 86 m²-es, 2 szobás + nappalis családi ház. A téglaépítésű, cseréptetős ingatlan 2001-ben ...
16 900 000 HUF
196 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (24779771)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ramocsaháza, csendes nyugodt utcájában egy 75 nm-es, 2 szoba, előtér, konyha+ebédlő, fürdő+wc, közlekedő, sp...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (79742333)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 2
Szeretnél egy nyugodt, élhető otthont, ahol nem kell a magas rezsitől tartanod? Akkor ezt érdemes megnézned! Kemecsén eladó e...
19 900 000 HUF
343 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (77353548)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 3
Napkoron részben felújított 90 nm alapterületű, 3 szobás családi ház eladó.  Az ingatlant el kezdték felújítani, a szobákon lé...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszarádi családi ház hirdetés (91836575)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1059 m2
Szobaszám: 2
Tiszarádon családi ház eladó. Megvételre kínálok Tiszarád csendes utcájában egy vályogból épült és cseréppel fedett családi ház...
7 000 000 HUF
112 903 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (32375381)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 3
Demecserben családi ház eladó! Amit érdemes tudni az ingatlanról: - falazata szilikát + tégla válaszfalak, - tetőfedése cs...
8 500 000 HUF
85 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ófehértói családi ház hirdetés (27759924)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1425 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Ófehértón, mely ideális választás lehet kisebb családok, fiatalok és idősek számára egyaránt. Az ingatlan 197...
11 900 000 HUF
183 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (46359731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (82899244)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 1415 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza közvetlen közelében, műúton megközelíthető ház eladó! Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat - Cserép te...
12 700 000 HUF
264 583 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Sényőn?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Sényőn? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Sényői ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.