Rendezés:

Összes találat: 5 db
Apagyon további eladó házak közül is válogathatsz.
Összes eladó ház Apagyon
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (49474243)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Apagyon, nyugodt környezetben! Apagy csendes, természetközeli utcájában eladó egy 66, 7 nm-es, földszintes ...
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (44394737)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (33325396)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (58444573)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apagyi családi ház hirdetés (55798627)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 66 m2
Telekterület: 4257 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
22 500 000 HUF
340 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 5 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (53459834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú téglalakás Leveleken – befektetésnek is ideális! Leveleken kínálunk eladásra egy 15 m²-es, téglalakást, ame...
4 900 000 HUF
326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyi családi ház hirdetés (23857567)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 64 m2
Telekterület: 2944 m2
Szobaszám: 2
Magy település csendes utcájában természetközeli, de lakott helyen eladó ez a vályog építésű, karbantartott, nagyrészt felújíto...
13 490 000 HUF
210 781 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (38736455)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó felújított családi ház Leveleken nagy telekkel! Leveleken eladó egy 61, 5 m2-es, földszintes családi ház, amely 1970-be...
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ófehértói családi ház hirdetés (27759924)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1425 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Ófehértón, mely ideális választás lehet kisebb családok, fiatalok és idősek számára egyaránt. Az ingatlan 197...
11 900 000 HUF
183 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócspetri családi ház hirdetés (83342999)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 2520 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Pócspetriben! Pócspetri csendes, nyugodt részén eladó egy 83 m²-es, 2 szobás családi ház, nagy konyhával, ét...
12 900 000 HUF
155 421 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pócspetri családi ház hirdetés (37392793)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: 3
Az ingatlan főbb tulajdonságai: - Tégla falazat - Hullámpala tető - Fa és műanyag nyílászárók - 2 szoba - Konyha - Nappali- ét...
14 700 000 HUF
183 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (47743784)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1224 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
15 500 000 HUF
254 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (99972662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 3
Napkor központi részén, belülről teljes felújítást igénylő ház eladó! Elhelyezkedése teljesen központi de mégsem főút így sok...
16 900 000 HUF
281 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (24779771)
16 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2386 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ramocsaháza, csendes nyugodt utcájában egy 75 nm-es, 2 szoba, előtér, konyha+ebédlő, fürdő+wc, közlekedő, sp...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (77353548)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 3
Napkoron részben felújított 90 nm alapterületű, 3 szobás családi ház eladó.  Az ingatlant el kezdték felújítani, a szobákon lé...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (92973733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, a központ közelében, aszfalt út mentén kínálunk megvételre egy felújítandó állapotú, de nagy lehetőségeket rejtő, igé...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (42781529)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 2101 m2
Szobaszám: 2
Napkor községben Nyíregyházától 10-15 percnyi autóútra csendes kertvárosi környezetben eladó egy 62 nm-es 2 szoba+nappalis inga...
21 800 000 HUF
351 612 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykállói családi ház hirdetés (46359731)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 11293 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ház Nagykálló-Ludastó Szívében. Egyedülálló Lehetőség Természetközeli Életre! Irányár: 12 500 000 Ft Alapterület: 50 nm ...
12 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó házat Apagyon?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó házat keresel Apagyon? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró házak. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Apagyi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.

A sürgősség ugyanakkor nem jelent automatikusan problémás ingatlant. Sok esetben teljesen rendezett jogi és műszaki állapotú otthonok kerülnek így a piacra. Ennek ellenére fontos, hogy a gyors döntés ne menjen a körültekintés rovására: érdemes friss tulajdoni lapot lekérni, ellenőrizni az esetleges terheket, valamint előre tisztázni, mikor és milyen feltételekkel történik a birtokbaadás.