Sürgősen eladó házak (5895 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 895 db
Eladó Gersekaráti családi ház hirdetés (54742732)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2188 m2
Szobaszám: 3
Gersekaráton egy rohamosan fejlődő kis faluban Vasvár mellett 12 km-re egy csodálatos kis tó közelében eladó egy 80nm-es felújí...
21 900 000 HUF
273 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vasszécsenyi családi ház hirdetés (54639593)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 139 m2
Telekterület: 992 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújítandó családi házat a gyönyörű és békés Vasszécsenyben, melynek infrastruktúrája kiváló, közelben m...
15 000 000 HUF
107 913 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (64233342)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske Sági úton 2 szobás 54nm-es felújítandó ház eladó! Az épület vegyes falazatú fa tetőszerkezettel és cserép fedéssel....
5 900 000 HUF
109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (21797955)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1946 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Dombrád városában található ingatlanra az elmúlt években felújításra volt szükség, nagy részben megtörtént. ...
22 000 000 HUF
200 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (76355493)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 1815 m2
Szobaszám: 1
Hangulatos kis ház hatalmas telekkel Tápiószentmártonban a vízmű közelében! Eladó egy bájos, 41 nm-es családi ház 1815 nm-es ...
21 900 000 HUF
534 146 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (74343779)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Lehetőség csendes, természetközeli környezetben Kókán, közel 1000 nm-es telken Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvétel...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (87545479)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1543 m2
Szobaszám: 3
Tápiószelén eladó egy Kádár-kocka, nagy 1543 nm-es telekkel, garázzsal. 1/1 - Es tulajdon és tehermentes! Az ingatlan összk...
19 900 000 HUF
265 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (73367968)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Nagykátán eladó ez a kedves kis ingatlan, közel 40m2 Belső gerendázattal, hangulatos kis házikó. Kettő szo...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (75634339)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1329 m2
Szobaszám: 2
Nagykátán vasútállomás közelében másfél szobás 40nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, fa tetőszerk...
15 900 000 HUF
397 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (69421795)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1269 m2
Szobaszám: 4
Tápióbicskén Nagykátai út közelében 3 szobás 83 nm-es ház hozzátartozó üzlethelyiséggel eladó! Az épület beton alapra épült v...
20 000 000 HUF
240 963 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószentmártoni családi ház hirdetés (34579929)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1464 m2
Szobaszám: 2
Tápiószentmárton Tavasz utca közelében 50nm-es ház 1464 nm-es telken eladó! Az épület beton alapra épült vegyes falazattal, f...
15 900 000 HUF
318 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kávai családi ház hirdetés (33945723)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 3
Káván, csendes, nyugodt környezetben eladó egy 80 m²-es, felújítandó, vegyes falazatú családi ház tégla alappal, fa födémmel és...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (78375447)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: 954 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Alattyánon egy tégla falazatú családi házat 954 nm-es telken! a 97, 8 nm-es h...
22 000 000 HUF
226 804 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Létavértesi családi ház hirdetés (79544597)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2
Létavértes központi, mégis csendes részén eladó egy azonnal költözhető, 2 szobás összkomfortos családi ház! A ház vályog fala...
22 500 000 HUF
346 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Devecseri családi ház hirdetés (42554697)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: 459 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Devecser központjában eladó egy 59 m2-es családi ház. Az épület szerkezete kő és tégla, teteje cserép. Elosztása: 2 szoba, e...
18 500 000 HUF
313 559 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (47743784)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2