Sürgősen eladó házak (5894 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 894 db
Eladó Villánykövesdi családi ház hirdetés (43744797)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 3709 m2
Szobaszám: 5
Eladó Villánykövesden egy 113nm-es jó állapotú családi ház. Garázs, melléképületek tartoznak az ingatlanhoz. a ház vegyes falaz...
17 500 000 HUF
152 173 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egerlövői családi ház hirdetés (93497634)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 827 m2
Szobaszám: 2
Mezőkövesd agglomerációjában Egerlövő településen eladó egy összkomfortos, 78 nm-es, 2 szobás, átlagos állapotú családi ház. A...
14 900 000 HUF
191 025 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Tardonai családi ház hirdetés (73926394)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 1
A Bükk-hegységben, erdők és dombok között, Tardonán, csendes, gyönyörű környezetben eladó egy 34 nm-es lakóterű, összkomfortos ...
10 900 000 HUF
231 914 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (25467133)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 555 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
**Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ** Autentikus parasztház Orosháza belvárosában - ritka lehetőség! Eladó Orosháza be...
13 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Körösladányi családi ház hirdetés (87275272)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 788 m2
Szobaszám: n/a
Eladó vályogház Körösladány csendes részén Körösladány nyugodt, forgalomtól mentes (Lenkei) utcájában kínálom megvételre ezt a...
5 990 000 HUF
70 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Egyházasgergei családi ház hirdetés (21363382)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1580 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy tágas, rendezett családi ház, a sokak által kedvelt, csendes nógrádi faluban, Egyházasgergén. a 80-as években épült i...
13 600 000 HUF
151 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajószentpéteri családi ház hirdetés (44434277)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 250 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Sajószentpéteren, csendes központi környezetben Sajószentpéter csendes, mégis központhoz közeli részén eladó...
20 990 000 HUF
233 222 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Vilmányi családi ház hirdetés (16333975)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2104 m2
Szobaszám: 3
Vilmányban eladó kádár kocka családi ház nagy telekkel! Vilmány csendes részén eladásra kínálunk egy teljes egészében tégla é...
18 900 000 HUF
210 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi házrész hirdetés (24256732)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 70 m2
Szobaszám: 1
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #174508 hivatkozási számú szegedi házrész. Eladó Szeged-Szőreg külterül...
8 500 000 HUF
242 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szegedi családi ház hirdetés (15377559)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 18 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szeged Ingatlaniroda kínálatában eladó a #172545 hivatkozási számú szegedi családi ház. Rendelje meg otthonát Ma...
17 160 000 HUF
953 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Akasztói családi ház hirdetés (28344853)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 2
Családi ház AKASZTÓ Eladásra kínálok egy 58nm-es családi házat Akasztó központi rèszèn, egy csendes kis utcában. Az ingatlanho...
11 900 000 HUF
205 172 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csátaljai családi ház hirdetés (53469993)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálok egy 110nm-es, 4 szobás, sváb építésű családi házat Csátalján, mely 752nm- es telken található. A lakótérben 4...
8 500 000 HUF
77 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Kishartyáni családi ház hirdetés (35531429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1577 m2
Szobaszám: 2
Jó helyen, telekáron eladó! ! Nógrád megyében, Kishartyán egyik csendes, hangulatos utcájában eladásra kínálok egy felújítand...
4 800 000 HUF
85 714 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemenespálfai családi ház hirdetés (99728832)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1525 m2
Szobaszám: 2
**Kemenespálfa a természet közelében**Kemenespálfa csodálatos lehetőséget kínál azok számára, akik a város zajától távol, de mé...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újlétai családi ház hirdetés (29564932)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1446 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Újléta csendes, rendezett utcájában egy 63 nm-es két szoba-étkezős, felújításra, modernizálsára váró családi ...
20 000 000 HUF
317 460 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai házrész hirdetés (48719334)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 4866 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy tégla szerkezetű, udvari lakás Nagykanizsa belvárosában! - Felújítás: villany, vízvezetékek cseréje, nyílászárok mo...
19 500 000 HUF
475 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai házrész hirdetés (96722826)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 491 m2
Szobaszám: 1
Eladó egy 39 négyzetméteres udvari lakás Nagykanizsán a Katonaréten! - 2024-Ben nyílászárók cseréje, illetve szoba modernizál...
14 000 000 HUF
358 974 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni családi ház hirdetés (16557429)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 746 m2
Szobaszám: 2
Zártkerti Ingatlan Szikigyakorban. Debrecen, Szikigyakor területén kínálunk eladásra egy 55 m 2-es, felújítandó, zártkerti be...
19 900 000 HUF
361 818 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nádudvari családi ház hirdetés (26739547)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 2040 m2
Szobaszám: 1
Nádudvaron, kisvárosi övezetben eladó új építésű, 35 nm-es, kis családi ház és 36 nm-es garázs, tároló. A felépült ingatlanok ...
12 500 000 HUF
357 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berettyóújfalui családi ház hirdetés (95419496)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1646 m2
Szobaszám: 2
Kezdő otthon? Nyaraló? Befektetés? Ez a ház bármire nyitott! Ha szeretnél elszakadni a város zajától, és egy saját kis kuckór...
18 000 000 HUF
209 302 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal