Sürgősen eladó házak (5892 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 892 db
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (63423445)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában, a központhoz közel 397 nm-es telken 86 nm-es, felújítás alatt álló családi ház elad...
8 500 000 HUF
98 837 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (87334787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 647 m2
Szobaszám: 3
Békés megye, Gádoros, 3 szobás kockaház eladó. a részben felújított, jó állapotú, tégla falazatú ingatlan 647nm-es telken helye...
16 500 000 HUF
137 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kurityáni családi ház hirdetés (78373435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1728 m2
Szobaszám: 2
Eladó hangulatos parasztház Kurityán szívében! Kurityán fő utcáján, a központhoz közel eladásra kínálok egy 60 m²-es, bájos, pa...
17 500 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (34468444)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 247 m2
Szobaszám: 2
Tóalmáson felújított könnyűszerkezetes nyaraló eladó! Eladásra kínálok egy 23, 5 m²-es könnyűszerkezetes nyaralót, amelyhez e...
18 900 000 HUF
630 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Veszprémvarsányi családi ház hirdetés (13494443)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 2302 m2
Szobaszám: 4
A lido home győri irodája eladásra kínálja ezt a veszprémvarsányban található kertes családi HÁZAT! A település az északi Bako...
20 000 000 HUF
133 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kóspallagi családi ház hirdetés (83256238)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 2
A festői szépségű Kóspallagon kínálunk eladásra egy 71 nm-es, egyszintes házrészt. Az ingatlan praktikus elrendezésű: nappali...
18 900 000 HUF
205 434 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (43355999)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2153 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Sarkad kedvelt, nyugodt részén! Sarkad csendes, közkedvelt környékén eladó egy tégla építésű, 3 szobás, öss...
18 000 000 HUF
225 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kovácsvágási családi ház hirdetés (68398715)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Kovácsvágáson Zemplén hegységben eladó két szobás összkomfortos, 80 nm ingatlan hozzá tartozó udvarral 17. 900. 000 Ft áron. ...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Litkei családi ház hirdetés (23946697)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1056 m2
Szobaszám: 3
Eladó Litkén egy parasztház jellegű, tégla építésű egyedi kialakítású családi ház, 94 m² lakótérrel, három szobával. A KÖRNYÉ...
16 200 000 HUF
172 340 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kurityáni családi ház hirdetés (25933674)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 1728 m2
Szobaszám: 2
17 500 000 HUF
286 885 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyösi családi ház hirdetés (35569631)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1
Heves megye, Gyöngyös, felsővárosi részén kínálok eladásra 500 m2 telken lévő, kivett épület udvar besorolású ingatlant, telek ...
14 000 000 HUF
466 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kulcsi családi ház hirdetés (93142376)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1125 m2
Szobaszám: 2
Kulcs zártkerti részén eladó tetőtér beépítéses, állandó lakhatásra alkalmas, szigetelt, 45 m2-es 2 szobás ház! Nem kifüggeszté...
20 800 000 HUF
462 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kálmáncsai családi ház hirdetés (33584459)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 93 m2
Telekterület: 2302 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Kaposvár Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175681 hivatkozási számú kálmáncsai családi ház. Tágas telken Kálmán...
5 500 000 HUF
59 139 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaföldvári családi ház hirdetés (47557978)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 3680 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegye. Eladásra kínálok Tiszaföldváron, központhoz közeli helyen egy 3 szobás, 145nm-es kertes családi ...
19 500 000 HUF
134 482 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Katymári családi ház hirdetés (34541346)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 145 m2
Telekterület: 2464 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Katymár, 145 nm-es, azonnal birtokba vehető családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található három ...
8 600 000 HUF
59 310 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (42373972)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 501 m2
Szobaszám: 5
Megvételre kínálok Tiszavasváriban egy 107 nm-es, téglából épült családi házat. Az épületben 3+ félszoba, nappali +étkező, kony...
19 990 000 HUF
186 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (77414863)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1948 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Dombrád csendes utcájában, egy 70 nm-es, téglából épült, beton alappal, cseréppel fedett, szigetelt családi ...
8 490 000 HUF
121 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (78946473)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Kis családi ház eladó a dombrádi Tiszapart közelében. Megvételre kínálok Dombrád csendes utcájában egy 1992-ben téglából épült ...
10 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dombrádi családi ház hirdetés (59722394)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1948 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
8 490 000 HUF
121 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Derekegyházi családi ház hirdetés (33347563)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 98 m2
Telekterület: 1438 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálunk Csongrád-Csanád vármegyében, Derekegyházán egy jó adottságokkal re...
16 000 000 HUF
163 265 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal