Sürgősen eladó házak (5892 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 892 db
Eladó Napkori családi ház hirdetés (92973733)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, a központ közelében, aszfalt út mentén kínálunk megvételre egy felújítandó állapotú, de nagy lehetőségeket rejtő, igé...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (74863922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, központ közelében, 65 nm-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyhás családi ház eladó. Vegyes falazatú (tégla és vályog...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (91248859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Nagyszálláson, csendes környezetben 45 nm-es, 1+1 szobás, családi ikerház eladó Szigetelt tufa építésű, lindab tető...
18 500 000 HUF
411 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49493695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza - Nyírszőlős, 70 nm-es, 2 szobás vályog építésű, cseréptetős családi ház, felújítandó, -vagy lebontandó állapotban ...
20 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (24574463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalászban, a Rétköz utca elején, eladásra kínálunk egy vegyes falazatú, 2 szobás, 68 nm-es családi házat. Főbb jellemzők:...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (86443837)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász és Ibrány között 49 + 8nm-es, 2 külön nyíló, járólap, hajópadló és pvc burkolatú, műanyag nyílászárós, gázkonvektor ...
20 000 000 HUF
350 877 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kányai családi ház hirdetés (74982248)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2112 m2
Szobaszám: 3
Somogy megye Kánya településen, Tabtól 6 km-re és Siófoktól 32 km-re 86 m2-es kertes családi ház eladó. Csendes, nyugodt helyen...
19 900 000 HUF
231 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rózsaszentmártoni családi ház hirdetés (69676673)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1195 m2
Szobaszám: 2
Heves vármegye Pest vármegyéhez közeli részén, Rózsaszentmártonban eladó egy 70 nm-es, téglaépítésű parasztház. Hatvan és Gyön...
17 000 000 HUF
242 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alsószentiváni családi ház hirdetés (71285369)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2179 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálunk egy csendes, mégis frekventált helyen fekvő, 2. 179 Négyzetméteres telken álló, 80 nm-es családi házat. a nag...
21 000 000 HUF
262 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kercaszomori családi ház hirdetés (49634435)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Szombathely Ingatlaniroda kínálatában eladó a #177514 hivatkozási számú kercaszomori családi ház. Eladó egy tégl...
15 000 000 HUF
283 018 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibafai családi ház hirdetés (64914471)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2
Bafa csendes, természetközeli utcájában várja új gazdáját ez a 70 m²-es, két szobás családi ház, mely 1818 m²-es, tágas telken ...
3 990 000 HUF
57 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szendrői családi ház hirdetés (21852943)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1404 m2
Szobaszám: 3
Szendrő csendes utcájában eladó egy 82 nm-es, bővíthető, tehermentes, 3 szobás családi ház 1404 nm-es telken. Az ingatlan 1955-...
13 700 000 HUF
167 073 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Alattyáni családi ház hirdetés (78148957)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 2
Alattyán központi részén családi ház eladó. Az ingatlan 100 m2-es, ami két szobával, konyha ebédlővel, fürdőszoba -wc rendelk...
13 900 000 HUF
139 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátonyterenyei családi ház hirdetés (54599864)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 550 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálom a Gyámánt Ingatlaniroda portfóliójából  Nógrád vármegyében,  Bátonyterenye- Nagybátony településrészén lévő 80...
14 000 000 HUF
175 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Györkönyi családi ház hirdetés (36443425)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2069 m2
Szobaszám: 4
Györkönyben 4 szobás, tágas parasztház hangulatos tornáccal, nagy telekkel ELADÓ. ELHELYEZKEDÉS - családi házas környék, Fő u...
14 900 000 HUF
133 035 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (97726447)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 728 m2
Szobaszám: 3
Gávavencsellő déli részén eladó egy 75 m2-es, 3 szobás családi ház! Az ingatlan 1970-ben épült, a ház eleje terméskő alapra, ...
22 500 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (56494987)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már