Sürgősen eladó házak (6034 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 6 034 db
Eladó Gégényi családi ház hirdetés (77244393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 2240 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálok Gégényben a Petőfi utcában egy vályogból épült, felújítandó 67 nm-es, 2 szoba, nappali, konyha, kamra, elosz...
5 500 000 HUF
82 089 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balkányi családi ház hirdetés (57742798)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1527 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis családi ház Balkányban! Megvételre kínálok egy vályogból épült, cseréppel fedett kis családi házat Balkányban. a köze...
17 000 000 HUF
340 000 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőladányi családi ház hirdetés (62793722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 2442 m2
Szobaszám: 6
Nagy családnak, vagy két generációnak is alkalmas családi ház eladó Mezőladányban Megvételre kínálok Mezőladányban egy nagy csa...
19 500 000 HUF
139 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (47243993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Rakamaz fő utcájához közel egy vegyes falazatú ( Bodrogkeresztúri blokk, vályog), cseréppel fedett családi h...
17 900 000 HUF
162 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gávavencsellői családi ház hirdetés (47312192)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 910 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Gávavencsellőn 90 nm-es, nagyon jó állapotú családi házat. A vegyes falazatú (vályog, tégla), szigetelt épü...
16 500 000 HUF
179 347 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (29553859)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 3163 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Szabolcs-Szatmár Bereg Vármegyében, Demecserben csendes nyugodt környezetben egy 102 nm-es 4 szoba, konyha, ...
12 990 000 HUF
119 174 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újdombrádi családi ház hirdetés (29237429)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 2695 m2
Szobaszám: 3
Újdombrád központjához közel eladó egy 82 nm-es, nappali+2 szobás, konyha-étkezős felújított családi ház 2 695 nm-es telken! A...
22 900 000 HUF
279 268 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ajaki családi ház hirdetés (42434734)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1053 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ajakon egy 65 nm-es, vályogból épült, 2 szoba, konyha, közlekedő, kamra elosztású, teljesen felújítandó csal...
7 990 000 HUF
122 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Urai családi ház hirdetés (12627577)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3645 m2
Szobaszám: 3
Megvételre kínálunk Urán egy 2022-ben felújított családi házat, 3645 m2 méretű telken. Az elektromos vezetékek cserélve lettek,...
16 900 000 HUF
241 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (87565632)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 2179 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Nyíregyházához 20 km-re található Nagyhalászban, egy 75 nm-es családi házat. Az ingatlanban 2 szoba, előtér,...
18 900 000 HUF
252 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Demecseri családi ház hirdetés (53785536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1768 m2
Szobaszám: 2
Felújított családi ház eladó, Demecser kedvelt utcájában. Demecserben értékegyeztetéssel nagyobbra, több szobásra cserélhető. M...
17 800 000 HUF
237 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszateleki családi ház hirdetés (46338722)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 8361 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Tiszateleken egy felújítandó, vagy átépítendő családi házat nagy telekkel. Az épület az 1950-es években épü...
4 850 000 HUF
78 225 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ököritófülpösi családi ház hirdetés (38334726)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 2454 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ököritófülpösön egy felújítandó családi házat. 1993 Ban épült, cseréppel fedett. Az alsó szinten 2 nagyszoba...
11 500 000 HUF
133 720 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gulácsi családi ház hirdetés (99237442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Gulács településen egy 1979-ben téglából épült családi házat. 2021-Ben felújításra került a konyha és fürdős...
12 000 000 HUF
109 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (34933358)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 1127 m2
Szobaszám: 2
OTP Ingatlanpont kínálatából, eladásra kínálom Csongrád-Csanád vármegyében Baks falu központjában 1127 m2-es telken lévő, 54 m2...
16 500 000 HUF
305 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyéri családi ház hirdetés (65983842)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2