Sürgősen eladó házak (5895 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 895 db
Eladó Tetétleni családi ház hirdetés (83784333)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 3516 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Tetétlen településen, eladásra kínálok egy 76 nm alapterületű két szobás családi házat. Az ingatlan aszfa...
8 900 000 HUF
117 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csökmői családi ház hirdetés (35274518)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1818 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Hajdú-Bihar vármegye, Csökmő településen, Falusi Csokra alkalmas 95 nm, alapterületű családi ház eladó. Falazata vályog, alapja...
7 500 000 HUF
78 947 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Marcalgergelyi ikerház hirdetés (99545761)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 107 m2
Telekterület: 3469 m2
Szobaszám: 3
**Marcalgergelyi központjában, felújítandó ikerház, nagy telekkel ELADÓ! ** KIVÁLÓ lehetőség mindazok számára, akik saját igén...
14 990 000 HUF
140 093 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőcsáti családi ház hirdetés (98485769)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 867 m2
Szobaszám: 2
Mezőcsát csendes, jól megközelíthető részén kínálunk megvételre egy 61 m2 alapterületű, két szobás családi házat, amely egy 867...
11 000 000 HUF
180 327 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Aszalói családi ház hirdetés (37344799)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1991 m2
Szobaszám: 4
Eladó Aszaló csendes, nyugodt részén egy 140 nm-es, szerkezetkész családi ház, amely ideális választás mindazok számára, akik s...
15 990 000 HUF
114 214 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyékládházai családi ház hirdetés (25234433)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: 262 m2
Szobaszám: 1
Nyékládházán kínálunk megvásárlásra egy 262 négyzetméteres telket, amely kiváló lehetőséget rejt magában mindazok számára, akik...
10 900 000 HUF
389 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szuhogyi családi ház hirdetés (93987446)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 3599 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Szuhogyon, a főutcán, jó környezetben eladó egy 94 nm lakóterű, 2 + fél szobás családi ház nagy, gazdálkodásra is alkalmas, 359...
16 900 000 HUF
179 787 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tóalmási családi ház hirdetés (35234393)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 2
Tóalmás, 2 szobás üdülő, a sárkány horgásztó környékén és a strandtól 150m-es TÁVOLSÁGBAN! Eladásra kínálok Tóalmás üdülő részé...
16 000 000 HUF
533 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátyásdombi családi ház hirdetés (64317366)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1249 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Nagy lehetőség egy kis FALUBAN! Ha építkezne is meg nem is, vegyen szerkezetkész házat telek áron! Mátyásdombon eladó egy szerk...
11 000 000 HUF
91 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (44397899)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 889 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kinálunk Mezőkovácsháza városának kertvárosi részén egy 2 szobás, 81 m2 alapterületű, tégla építésű kényelmes elrendez...
14 000 000 HUF
172 839 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Faddi családi ház hirdetés (71743428)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 642 m2
Szobaszám: 3
Fadd egyik csendes, rendezett utcájában kínálunk megvételre egy önálló helyrajzi számon nyilvántartott, 77 m2-es családi házat/...
17 995 000 HUF
233 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Faddi családi ház hirdetés (88597475)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 726 m2
Szobaszám: 3
Fadd egyik csendes, rendezett utcájában kínálunk megvételre egy önálló helyrajzi számon szereplő, 77 m2-es családi házat/ikerhá...
17 995 000 HUF
233 701 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunafalvai családi ház hirdetés (93234328)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 699 m2
Szobaszám: 3
Dunafalván 3 szobás 106 m2-es jó állapotú családi ház 700 m2-es telekkel eladó. Az ingatlan festői környezetben helyezkedik el ...
14 900 000 HUF
140 566 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki ikerház hirdetés (18959724)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 878 m2
Szobaszám: 2
Eladó Szolnokon, a Besenyszögi úton egy 2 szobás téglaépítésű ház, 878 nm-es telken. Az ingatlan 74 nm: nappali, háló, konyha, ...
19 900 000 HUF
268 918 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Újszászi családi ház hirdetés (24796956)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 106 m2
Telekterület: 1129 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Megvételre kínálok Újszászon egy 3+1 szobás családi házat. Alapterülete 106 nm, a telek területe 1129 nm. Az ingatlan 2012-be...
20 000 000 HUF
188 679 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szorosadi családi ház hirdetés (85748375)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1020 m2
Szobaszám: n/a
Eladóvá vált egy igazi lehetőség Szorosadon, ahol egy 1950-ben épült, erősen felújítandó családi ház várja új tulajdonosát. Az ...
2 499 000 HUF
35 700 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (77353548)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 3
Napkoron részben felújított 90 nm alapterületű, 3 szobás családi ház eladó.  Az ingatlant el kezdték felújítani, a szobákon lé...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mátraverebélyi családi ház hirdetés (87474515)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 3
Kiváló lehetőség a nyugalom kedvelőinek – eladó egy felújírandó családi ház Mátraverebély településen!
14 100 000 HUF
176 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi sorház hirdetés (25644332)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 406 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Bácsbokod központjában 101 nm-es sorház eladó. a tégla szerkezetű ingatlan 1978-ban épült beton alapra. a föl...
20 990 000 HUF
207 821 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (83742543)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 3428 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, 91 nm-es családi ház eladó. a vegyes falazatú ingatlanban található kettő szoba, konyha+étkező, e...
10 000 000 HUF
109 890 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal