Sürgősen eladó házak (5895 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 895 db
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (39382148)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 4
Bács- Kiskun vármegye Jánoshalma városában 1266 nm-es telken 100 nm-es családi ház eladó. Kialakításra került benne 2, 5 szoba,...
12 000 000 HUF
120 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Püspökladányi családi ház hirdetés (73795537)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 542 m2
Szobaszám: 3
Püspökladány csendes, nyugodt helyén 542 nm-es telken lévő régi típusú 58 nm-es vályog ház eladó! Az ingatlan állapotát tekin...
14 000 000 HUF
241 379 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (43391938)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 3
Eladó Sarkad csendes, nyugodt részén egy téglából épült, 3 szobás, 102 nm-es alapterületű kockaház! Elosztását tekintve kifejez...
18 500 000 HUF
181 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszaörsi családi ház hirdetés (75944443)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 688 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladásra kínálok Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében Tiszaörsön egy otthonos parasztházat. a ház hasznos alapterülete 71, 6 m2, me...
8 500 000 HUF
119 718 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Horti családi ház hirdetés (38334324)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1417 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk, Heves megye, Hort településen a 3-as főút közelében egy kiváló adottságokkal rendelkező ingatlant, amely egy...
21 700 000 HUF
361 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadi családi ház hirdetés (94467874)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 797 m2
Szobaszám: 3
18 500 000 HUF
181 372 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírlugosi családi ház hirdetés (37944422)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1176 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Családi Ház Nyírlugoson Ár: 18 000 000 Ft Alapterület: 96 m2 Szobák száma: 3 és fél, földszintes, Referencia szám: m32156...
18 000 000 HUF
187 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kocsordi családi ház hirdetés (36275573)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1966 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Kocsordon egy felújítandó kis házat. a kb. 45 m2-en konyha. Szoba, előszoba lett kialakítva. Közművek közül a villany az ingatlanban. Gáz, csatorna, víz telek előtt. Hirdetésem felkeltette érdeklődését keressen bizalommal.
5 000 000 HUF
111 111 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Fábiánsebestyéni családi ház hirdetés (99644176)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 79 m2
Telekterület: 700 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! ! Eladó 79m2-es jó szerkezeti állapotú téglaház Csongrád-Csanád vármegyében, Fábiánseb...
21 000 000 HUF
265 822 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (43746187)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 734 m2
Szobaszám: 2
Felújítás alatt álló, kiváló lehetőségeket rejtő ingatlan eladó Orosháza kedvelt részén! Orosháza egyik közkedvelt, nyugodt és...
19 500 000 HUF
250 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (25595367)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 952 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Békés vármegye kedvelt kisvárosában, Mezőkovácsháza csendes, barátságos utcájában kínálom ezt a felújítandó, ugyanakkor kiváló ...
10 900 000 HUF
155 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apátfalvai családi ház hirdetés (54474544)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 109 m2
Telekterület: 1769 m2
Szobaszám: 3
Csongrád- Csanád vármegye, Apátfalva központi részén 109nm-es, 3 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 1769 nm-es telek tartozik. A...
16 250 000 HUF
149 082 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (49366877)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1747 m2
Szobaszám: 2
Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város egyik legszebb lakóövezetében, a városközpontban egy tégla építésű közel 60 m2-es nag...
20 000 000 HUF
307 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Királyhegyesi családi ház hirdetés (46452244)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 4151 m2
Szobaszám: 3
Csongrád- Csanád vármegye, Királyhegyes csendes részén 120 nm-es, 3 szobás ház eladó! Az ingatlanhoz 4151 nm-es telek tartozik...
16 250 000 HUF
135 416 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (36143397)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 1433 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó felújítandó családi ház Mezőkovácsháza központjában Békés vármegye kedvelt kisvárosában, Mezőkovácsháza központjában kíná...
5 900 000 HUF
93 650 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (92353465)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 330 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csongrád szívéhez közel kínálunk megvételre egy kb. 100 Nm-es, tornácos, vegyes falazatú parasztházat, igazi kis kerttel. Pár é...
12 900 000 HUF
126 470 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (23173432)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 3
EladóNagykőrösön egy75 m2-es családi ház495 m2-es, tiszta és rendezett telken. a ház 3 szobával, konyhával, fürdővel és kamráva...
19 500 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gesztelyi családi ház hirdetés (36838549)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1063 m2
Szobaszám: 3
Eladó takaros családi ház Gesztely szívében Megvételre kínálunk egy tehermentes, a teljes vételár kifizetését követően azonnal...
21 990 000 HUF
314 142 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zalavári családi ház hirdetés (72595369)
25 napja a megveszLAK-on
képek száma
26
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2