Sürgősen eladó házak (5895 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 895 db
Eladó Újkígyósi családi ház hirdetés (45431246)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 112 m2
Telekterület: 2175 m2
Szobaszám: 4
Eladó Újkígyóson, Békéscsabától 15 km-re, egy tágas, sok lehetőséget kínáló családi ház! A 112 négyzetméteres, négy szobás in...
22 000 000 HUF
196 428 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyöngyöshalászi családi ház hirdetés (85572824)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
Heves vármegye, Gyöngyöstől 3 km-re, Gyöngyöshalászon, rendezett, családi házas övezetben kínálok eladásra 2 szobás, 67 m2, erő...
11 500 000 HUF
171 641 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Gyöngyöshalászi családi ház hirdetés (72437353)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 651 m2
Szobaszám: 3
11 500 000 HUF
171 641 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiószelei családi ház hirdetés (39575964)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1392 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órányi autóútra és 65 km-re, Pest vármegyében, Tápiószelén eladó egy részben felújított, 51 nm-es családi ház. ...
15 900 000 HUF
311 764 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancskeszi családi ház hirdetés (44183474)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 1343 m2
Szobaszám: 4
Nógrád vármegye, Karancskeszi településén 122 nm-es, két szintes, azonnal birtokbavehető, de felújitandó ház eladó. Az ingatl...
13 500 000 HUF
110 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (93577283)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 719 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől kb. 1 Órára, 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyén kínálok megvételre egy 63 nm-es, felújítandó családi házat, ...
8 500 000 HUF
134 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Albertirsai egyéb ház hirdetés (55157845)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 2528 m2
Szobaszám: 1
Nyugalom, lehetőség, saját otthon – Albertirsa kedvelt ZÁRTKERTIRÉSZÉN! Albertirsa egyik csendes, természetközeli, mégis jól me...
16 000 000 HUF
355 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becskei családi ház hirdetés (42964457)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 2117 m2
Szobaszám: 3
Tágas otthon szeretne, de csak csok+, és falusi CSOK felhasználásával lenne lehetősége rá? OSP hitelre is lakalmas. Akkor megta...
14 500 000 HUF
125 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászapáti családi ház hirdetés (23867274)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1131 m2
Szobaszám: 5
Jászapátin tágas, saroktelkes családi ház eladó nagy telekkel, kiváló lehetőségekkel! Jászapáti csendes, nyugodt részén kínálun...
18 000 000 HUF
163 636 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (69369493)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1288 m2
Szobaszám: 2
Ibrány csendes, nyugodt környékén eladó egy összkomfortos családi ház, amely kiváló lehetőség mindazok számára, akik saját ízlé...
17 900 000 HUF
255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Ongai családi ház hirdetés (32844253)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 637 m2
Szobaszám: 3
Az Openhouse Miskolc Szentpáli utcai Ingatlaniroda kínálatában eladó a #181030 hivatkozási számú ongai családi ház. Az eladó ...
21 400 000 HUF
254 761 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (44765837)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! Ott, ahol a madarak ébresztenek, és a gát őrzi a nyugalmat. Eladó családi ház Kunszentmár...
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lajosmizsei családi ház hirdetés (27265388)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 3
Hangulatos ház Lajosmizse. Csendes utcájában! Eladásra kínálunk egy 82 m2-es téglaházat Lajosmizse csendes utcájában. Az ingatl...
19 900 000 HUF
242 682 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bugaci családi ház hirdetés (63758623)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1313 m2
Szobaszám: 3
Bugac csendes utcájában dupla telken családi ház eladó! Jellemzők: - 3 szoba, konyha, fürdőszoba, spájz, - összkomfortos ( víz,...
17 900 000 HUF
358 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (95537432)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1014 m2
Szobaszám: 3
Falusi csok-ra alkalmas ingatlan eladó! Eladó egy 1980-ban épült, 83 m²-es, nappali, konyha-étkezős, valamint 2 külön nyíló szo...
12 500 000 HUF
150 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ballószögi családi ház hirdetés (36938799)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 1
Eladó Ballószögön a Petőfi utcában egy ikerház egyik fele. a lakrész 40 nm-s. 1 Szoba, konyha, fürdő és Wc található benne de t...
13 900 000 HUF
347 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bócsai családi ház hirdetés (44233747)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 300 m2
Telekterület: 6079 m2
Szobaszám: 6
Eladó befektetési lehetőség bács-kiskun vármegyében, kecskeméttől 40 KM-RE, BÓCSÁN! Az eladó 300 m2-es ingatlan egy közel 6000 ...
13 500 000 HUF
45 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kecskeméti családi ház hirdetés (67593243)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 19 m2
Telekterület: 1955 m2
Szobaszám: 2
Szolnoki hegy csendes zsákutcájában 19 nm-es házikó eladó! Az ingatlan egy 1955 nm-es, körbekerített telken található. a telken...
11 900 000 HUF
626 315 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gombai házrész hirdetés (29344557)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 363 m2
Szobaszám: 2
Gomba településen a központban, eladó egy felújítandó házrész, kb 150 nm-es telekrésszel! Az ingatlan osztatlan közös, ügyvédi ...
19 900 000 HUF
326 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tófeji családi ház hirdetés (47276677)
26 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó egy lakható családi ház Tófejen, ásott kúttal, felújított víz- és áramhálózattal! Irányár: 18. 500. 000. - Ft Zalaeger...
18 500 000 HUF
264 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal