Sürgősen eladó házak (5896 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 896 db
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (83697342)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Nógrád vármegye, Jobbágyi településén eladásra kínálok egy 75 nm-es, összkomfortos, vegyes építésű családi házat! Az ingatlan n...
16 900 000 HUF
225 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászfényszarui családi ház hirdetés (13867463)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: 481 m2
Szobaszám: 2
Csendre, nyugalomra vágyik? Akkor ez az ingatlan önre vár! Jászfényszaru külterületi részén eladásra kínálok egy 53 nm-es, vegy...
7 900 000 HUF
161 224 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Turai családi ház hirdetés (63857254)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 101 m2
Telekterület: 2149 m2
Szobaszám: 2
Pest vármegye, Tura városában eladásra kínálok egy felújítandó, salakból épült, tehermentes, 2 szobás családi házat. a 101 nm-e...
21 900 000 HUF
216 831 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbágyoni családi ház hirdetés (28597531)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 1453 m2
Szobaszám: 2
Fedezd fel ezt a különleges lehetőséget Kisbágyon, ahol egy eladó vályogház vár rád! Az ingatlan 75 négyzetméteres alapterületé...
14 500 000 HUF
193 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (19243437)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1460 m2
Szobaszám: 3
Apc központi elhelyezkedésű részén kínálok megvételre egy 66 m2-es, vegyes falazatú (vályog+kő+tégla) családi házat, amely jó a...
15 900 000 HUF
176 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ecsédi családi ház hirdetés (46259544)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 57 m2
Telekterület: 1019 m2
Szobaszám: 2
Kedvező ár, azonnali birtokbaadás! Heves vármegye, Ecséd településén eladásra kínálok egy komfortos, tehermentes, vert falból é...
19 500 000 HUF
342 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bujáki családi ház hirdetés (39336649)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: 1826 m2
Szobaszám: 2
Bujákon kínálok megvételre egy 63 négyzetméteres és egy 23 négyzetméteres, vegyes falazatú családi házakat, amelyek az 50-es év...
9 300 000 HUF
138 805 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Apci családi ház hirdetés (44897341)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 1084 m2
Szobaszám: 1
A Mátrához közel, Apc településén eladásra kínálok egy 58 nm-es, 1 szobás, tehermentes, szilikátból épült családi házat! Az ing...
14 990 000 HUF
258 448 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bujáki családi ház hirdetés (87725999)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 615 m2
Szobaszám: 2
Bujákon kínálok megvételre egy 74 négyzetméteres, felújított, vegyesfalazatú családi házat, amely központi elhelyezkedésének kö...
21 500 000 HUF
290 540 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshidai családi ház hirdetés (43297413)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 124 m2
Telekterület: 360 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Jánoshida csendes, barátságos utcájában kínálunk eladásra egy 104 m²-es, 3 szobás + nappalis családi házat, 360 m²-es telken. A...
11 900 000 HUF
95 967 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (53754637)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2
Egy kiváló befektetési lehetőségre szeretném felhívni a figyelmét Csongrádon, a Gróf Andrássy Gyula utcában. Telekárban lévő i...
9 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Oroszlányi családi ház hirdetés (44467573)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: 1479 m2
Szobaszám: 1
Vannak, akik csak álmodoznak egy saját birtokról, és vannak, akik felismerik a lehetőséget ott is, ahol mások csak munkát látna...
13 000 000 HUF
406 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pusztavacsi családi ház hirdetés (22722737)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 8606 m2
Szobaszám: 2
Pusztavacson, az ország közepén a Pusztavacsi Parkerdő mélyén, az erdőt átszelő egyetlen utcácskában. . . Távol a város zajától...
20 900 000 HUF
418 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ölbői családi ház hirdetés (64633353)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1585 m2
Szobaszám: 2
Ölbő csendes, barátságos környezetében kínálunk eladásra egy kivételes lehetőséget családosok számára, akik egy olyan otthont k...
15 000 000 HUF
150 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csokvaományi családi ház hirdetés (79456367)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 104 m2
Telekterület: 590 m2
Szobaszám: 3
Egy különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely ideális választás családosok számára, akik szeretnék megtalálni álmaik otthoná...
13 000 000 HUF
125 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Borsodnádasdi családi ház hirdetés (32835548)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 659 m2
Szobaszám: 3
Borsodnádasdon, a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegye szívében kínálunk eladásra egy kiváló adottságú, használt családi házat, amely ...
17 000 000 HUF
154 545 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bodorfai családi ház hirdetés (56378837)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3159 m2
Szobaszám: 3
Eladó egy 96 nm-es, 3 szobás családi ház, amely nem csupán egy otthon, hanem egy lehetőség a szabadabb, függetlenebb életre. ...
17 490 000 HUF
174 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vásárosnaményi családi ház hirdetés (74534535)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1717 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Vásárosnamény csendes utcájában Eladásra kínálunk Vásárosnamény egy nyugodt, csendes mellékutcájában egy 90 ...
16 500 000 HUF
183 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csapi családi ház hirdetés (39743332)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1928 m2
Szobaszám: 3
Ha egy megbízható épületet keres, amit csak modernizálni kell, ez a hirdetés Önnek szól. ✅ Helyiségek: 3 szoba, nappali, konyh...
21 500 000 HUF
215 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bátaszéki családi ház hirdetés (46373344)
31 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 499 m2
Szobaszám: 4
Alkalmi ár! 4 Szobás családi ház 11 MILLIÓÉRT! Ne maradj le! Eladó egy felújítandó 100 nm-es, napfényes családi ház kiváló he...
11 000 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal