Sürgősen eladó házak (5896 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 896 db
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (87941538)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (34835752)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 120 m2
Telekterület: 1401 m2
Szobaszám: 4
Eladásra kínálunk Kötegyán csendes utcában egy 1970-ben épült tégla falazatú, beton alapú 120 nm családi házat, amelyhez tartoz...
13 500 000 HUF
112 500 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (54734322)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1705 m2
Szobaszám: 2
Eladó Mezőberény egyik forgalmasabb környékén egy 76, 5m2-es régi típusú vályogház! Az ingatlan még az 1930-as években épült. E...
13 500 000 HUF
177 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőhegyesi családi ház hirdetés (52232693)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1971 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak az OTP Ingatlanpontnál! ! Eladó Békés vármegyében, Mezőhegyes város külterületén, a városközponttól mintegy 7 km-re egy g...
3 500 000 HUF
77 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi házrész hirdetés (41673343)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 280 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! ! Eladó Csongrád-Csanád vármegyében, Szentesen, egy nagyon jó állapotú utcafronti házrés...
17 000 000 HUF
354 166 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (66395552)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kondoroson - Falusi CSOK igénybe vehető Kondoroson kínálok megvételre egy 87, 7 nm alapterületű, tégla falaz...
7 500 000 HUF
86 206 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászkiséri családi ház hirdetés (74542374)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 1074 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó családi ház Jászkiséren! Falusi CSOK-ra alkalmas! Jászkisér város szélén eladó egy 1074 m2-es telken fekvő, 69, 5 m2 ala...
9 500 000 HUF
137 681 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (94937225)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 564 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az OTP Ingatlanpontnál! ! Ott, ahol a madarak ébresztenek, és a gát őrzi a nyugalmat. Eladó családi ház Kunszentmár...
7 000 000 HUF
116 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (67467683)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 71 m2
Telekterület: 1469 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonhoz közel, Kungyalu csendes, rendezett utcájában egy 71 m2-es, 2...
7 600 000 HUF
107 042 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csépai családi ház hirdetés (36759372)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1028 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok vármegyében, Csépa településen eladó egy 96 m2 alapterületű, földszintes családi ház, amely egy 1028 m2-es...
9 000 000 HUF
93 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentesi családi ház hirdetés (56583537)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1238 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Szentes egyik csendes utcájában távol a város zajától kínálunk eladásra egy felúj...
13 900 000 HUF
193 055 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (79811992)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Békés vármegye területén, Orosháza városában, a Rákóczi-telep városrész...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mikosszéplaki családi ház hirdetés (37999364)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: 1974 m2
Szobaszám: 3
Csendes környezetben, 6 km - re a szajki - tavaktól vált eladóvá egy 82 m2-es lakóterű tégla családi HÁZ! ZALAEGERSZEGTŐL 29 ...
18 500 000 HUF
225 609 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (93175537)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 649 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Jánoshalma, felújítandó, 63 nm-es családi ház eladó. Az ingatlan 2003-ban épült, tégla szerkezetű. Található ...
8 990 000 HUF
142 698 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (93734652)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1450 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, 110 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található három szoba, nappali, konyha,...
16 990 000 HUF
154 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsalmási családi ház hirdetés (64193578)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 767 m2
Szobaszám: 3
Bács-Kiskun megye Bácsalmás, csendes, nyugodt környéken, 105 nm-es, felújítás alatt álló családi ház eladó. Az ingatlan tégla s...
8 500 000 HUF
80 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Bihartordai családi ház hirdetés (74995572)
35 napja a megveszLAK-on
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1400 m2
Szobaszám: 2
Bihartorda kedvelt részén ( vegyesbolt, posta 100 méteren belül) ház eladó. Az ingatlanban 2 szoba, konyha, közlekedő, fürdő...
10 900 000 HUF
136 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszasasi családi ház hirdetés (79753213)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 121 m2
Telekterület: 1681 m2
Szobaszám: 3
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Tiszasas csendes utcájában, rendezett környezetben egy 121 m2-es, 3 szobás ker...
19 500 000 HUF
161 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Komádi családi ház hirdetés (17626787)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 105 m2
Telekterület: 523 m2
Szobaszám: 4
Eladó családi ház Komádiban, üzleti lehetőséggel! Ez a komádi ingatlan igazán különleges választás, hiszen sarki telekre épül...
10 900 000 HUF
103 809 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mélykúti családi ház hirdetés (44242583)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 1280 m2
Szobaszám: 2
Bács-Kiskun megye Mélykút, azonnal birtokba vehető, 68 nm-es családi ház eladó. A vegyes falazatú ingatlanban található két szo...
7 490 000 HUF
110 147 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal