Sürgősen eladó házak (5896 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 896 db
Eladó Surdi családi ház hirdetés (84376943)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2583 m2
Szobaszám: 2
Ha szeretne festői környezetben, kényelmes, élhető helyen élni mindennapjait, akkor ez a telek Önre vár, 60 m2-es 2 szobás házz...
10 500 000 HUF
175 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai családi ház hirdetés (98433372)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 3
Nagykanizsa kedvelt városrészében található ez az 1968-ban épült, összközműves, 78 nm-es, két szoba+ nappalis udvari téglalakás...
16 800 000 HUF
215 384 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Magyarszerdahelyi családi ház hirdetés (58179969)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 209 m2
Telekterület: 1373 m2
Szobaszám: 4
Ön megálmodja, mi megvalósítjuk! Számtalan lehetőséget magába rejtő ingatlant ajánlunk figyelmébe, az üzleti, befektetési lehe...
22 500 000 HUF
107 655 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Magyarkeszi családi ház hirdetés (39848694)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 5046 m2
Szobaszám: 3
Azonnal csapj le rá, ne kattints tovább! Fél hektár erdővel és házzal, ritka lehetőség! Magyarkeszi 5046 m2-es telek, 77 m2-es ...
10 000 000 HUF
129 870 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Lábatlani családi ház hirdetés (57572939)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Lábatlan központjában! Lábatlan szívében, a főúthoz közel kínálok eladásra egy 50 m² hasznos alapterületű, ...
19 500 000 HUF
390 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Abonyi családi ház hirdetés (27326339)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: 720 m2
Szobaszám: 1
Eladó tégla építésű ingatlan Abony kiváló csendes rendezett RÉSZÉN! Szoba, konyha+étkező, fürdő+wc kialakítással. Rendezett...
18 000 000 HUF
580 645 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisújszállási családi ház hirdetés (67369727)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1060 m2
Szobaszám: 2
***Csak az Otp Ingatlanpont kínálatában! *** Új tulajdonosát keresi Jász Nagykun Szolnok vármegyében, Kisújszállás egyik nyugod...
20 500 000 HUF
225 274 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sárándi családi ház hirdetés (32577969)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1383 m2
Szobaszám: 4
Kiváló elrendezésű családi ház eladó Sáránd központjában, nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Eladásra kínálunk egy kiváló ...
19 500 000 HUF
150 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sajóbábonyi családi ház hirdetés (61516345)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1211 m2
Szobaszám: 3
Felújított, 3 szobás családi ház eladó Sajóbábony csendes részén, nagy telekkel, szép kilátással! Sajóbábony nyugodt, csendes...
22 000 000 HUF
241 758 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykőrösi családi ház hirdetés (42452879)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 495 m2
Szobaszám: 3
EladóNagykőrösön egy75 m2-es családi ház495 m2-es, tiszta és rendezett telken. a ház 3 szobával, konyhával, fürdővel és kamráva...
19 500 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (66946475)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkeresztesi családi ház hirdetés (58761649)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2335 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálom Mezőkeresztesen ezt a kiváló adottságokkal rendelkező, felújítandó családi házat, amely remek lehetőséget ny...
12 000 000 HUF
166 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci sorház hirdetés (39737964)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 110 m2
Szobaszám: 1
Miskolc - diósgyőr, 41m2, 1 szobás ingatlan ELADÓ Megvételre kínálok Diósgyőr egyik csendes, kertes házas övezetében egy kivál...
22 000 000 HUF
536 585 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (36699965)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Természetközeli nyugalom Kondón – Családi ház eladó! Eladó egy 80 nm-es, 3+1 szobás kőépítésű családi ház a Bükk lábánál, Kon...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ónodi családi ház hirdetés (37499754)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1354 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó Ónod településen egy 131 nm-es, azonnal költözhető, részben felújított családi ház 1354 nm-es, összközműves telken. Ideál...
19 900 000 HUF
151 908 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalúci családi ház hirdetés (49946994)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 674 m2
Szobaszám: 3
Tiszalúcon, csendes, rendezett utcában eladó egy teljes közművel ellátott, 75 nm-es családi ház 674 nm-es telken. Az ingatlan e...
7 900 000 HUF
105 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondorosi családi ház hirdetés (33931394)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 87 m2
Telekterület: 859 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Eladó családi ház Kondoroson - Falusi CSOK igénybe vehető Kondoroson kínálok megvételre egy 87, 7 nm alapterületű, tégla falaz...
7 500 000 HUF
86 206 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápiógyörgyei családi ház hirdetés (51854969)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Budapesttől 1 órára és 75 km-re, Pest vármegyében, Tápiógyörgyénn 60 nm-es, azonnal birtokbavehető, de erősen felújítandó, befe...
14 900 000 HUF
248 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Taktaszadai családi ház hirdetés (43815563)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1927 m2
Szobaszám: 2
Taktaszadán, Szerencs városától 3 km-re jó állapotban levő 75 m2-es családi ház eladó. a ház belülről rendben, akár költözhető ...
11 500 000 HUF
143 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisherendi családi ház hirdetés (39985327)
41 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1865 m2
Szobaszám: 2
Ha egy olyan ingatlant keresel, amit a saját stílusodra alakíthatsz, akkor Kisherend nyugodt környezetében megtaláltad! Ez az ...
9 000 000 HUF
173 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal