Sürgősen eladó házak (5896 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 896 db
Eladó Rédei családi ház hirdetés (72348434)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 2187 m2
Szobaszám: 2
Rédén eladó családi ház nagy telekkel és bővítési lehetőséggel! Eladásra kínálunk egy 81 m²-es, tégla építésű családi házat R...
17 900 000 HUF
220 987 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kisbéri családi ház hirdetés (43272395)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 3483 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Kisbér – nagy telekkel, felújítási lehetőséggel Kisbéren kínálunk megvételre egy 80 m² hasznos alapterületű,...
20 500 000 HUF
256 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Bakonyszombathelyi családi ház hirdetés (67633997)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1485 m2
Szobaszám: 3
Eladó kis családi ház Bakonyszombathelyen, reális áron! Bakonyszombathelyen kínálok megvételre, egy 72 m2 nagyságú, vegyes fa...
17 000 000 HUF
178 947 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szentmártonkátai családi ház hirdetés (42484491)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 1200 m2
Szobaszám: 2
Szentmártonkátán a központtól pár perces sétányira eladó felújítandó - 2 szobás - téglából épült (ikersejt és ytong) családi há...
18 900 000 HUF
363 461 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (42725939)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a zajból, a rohanásból és a betonból? Nagykáta külterületen eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű ház 3100 nm-es telken a...
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Zóki családi ház hirdetés (94385298)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 94 m2
Telekterület: 1808 m2
Szobaszám: 3
Baranya vármegye egyik csendes, nyugodt településén, Zókon, Pécstől 10 km-re eladó egy 94 m2-es, 3 szoba + hallos családi ház. ...
21 000 000 HUF
223 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szekszárdi családi ház hirdetés (54894447)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: 685 m2
Szobaszám: 1
Tolna vármegye, Szekszárd Palánkon eladó sorház szélső háza. a 41 nm-es tégla ház 685 nm területen fekszik. Benne 1 szoba, kony...
12 500 000 HUF
304 878 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szakályi családi ház hirdetés (37348117)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tolna Vármegyében Szakályban 1275 négyzetméteren, egy 90 négyzetméteres felújítandó családi ház. Az ingatlanhoz egy különálló nyári konyha is tartozik. Az udvaron pince, a hátulsó telekrészen müvelésre alkalmas kiskert várja kertészét.
7 900 000 HUF
87 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Decsi családi ház hirdetés (74468477)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 664 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Decs központjában eladó 664 nm területen 84 nm-es vegyes falazatú családi ház. Benne 2 szoba, konyha, fürdő wc-...
19 000 000 HUF
226 190 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kondói családi ház hirdetés (34278453)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 715 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Kondón! Kondó csendes, nyugodt településén eladó egy 80 nm-es, 3 + 1 szobás családi ház, 715 nm-es rendezett...
17 900 000 HUF
223 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Murakeresztúri családi ház hirdetés (84943739)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: 1196 m2
Szobaszám: 2
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #180437 hivatkozási számú murakeresztúri családi ház. -Murakereszt...
4 500 000 HUF
102 272 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baksi családi ház hirdetés (33338743)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 566 m2
Szobaszám: 2
*** Csak az OTP ingatlanpont kínálatában! *** Eladó egy 65 nm-es ház Baks központjában! Az ingatlan két szobával, konyhával és ...
16 000 000 HUF
246 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (79965345)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk Mezőkovácsháza város csendes környékén egy 2 szobás remek állapotú családi házat. Az ingatlanban az elmúlt öt...
15 700 000 HUF
196 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csongrádi családi ház hirdetés (84666256)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 716 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Kizárólag az opt Ingatlanpont kínálatában! ! ! ! ! ! Csongrád csendes kertvárosi részén, bevásárlóközponttól egy kilométerre, a...
22 000 000 HUF
314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (44939413)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
Csak az OTP Ingatlanpont kínálatában! Eladásra kínálok Békés vármegye területén, Orosháza városában, a Rákóczi-telep városrész...
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Orosházai családi ház hirdetés (43449537)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1419 m2
Szobaszám: 2
12 000 000 HUF
171 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi családi ház hirdetés (25282327)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház Gádoroson nagy telekkel, rengeteg lehetőséggel! Eladó egy 78, 9 nm-es Kádár-kocka családi ház a nyugodt, cs...
15 000 000 HUF
192 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőkovácsházai családi ház hirdetés (94844317)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1764 m2
Szobaszám: 2
15 700 000 HUF
196 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni családi ház hirdetés (37733923)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 81 m2
Telekterület: 950 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, csendes, rendezett környezetben egy 81 m2-es, 2+1 félszobás...
15 500 000 HUF
191 358 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Hódmezővásárhelyi családi ház hirdetés (49797224)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 84 m2
Telekterület: 238 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Hódmezővásárhely településen, belváros közeli, 84 nm 4 szobás házrész eladó! Az épület vegyes falazatú, az közelmúltban tataroz...
18 500 000 HUF
220 238 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal