Sürgősen eladó házak (5895 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 895 db
Eladó Gyáli családi ház hirdetés (41253388)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
Gyálon, frekventált helyen, kiadó új konténerház. Bútorozott, klímás fűtéssel hosszútávra. 1 Max 2 felnőttnek, állat kizárt. Bérleti díj fix, rezsivel: 250. 000 Ft. 2 Hó kaució és 1 hó előre fizetés után költözhető. Megtekinthető:  Antal Krisztina 06204004014
250 000 HUF
6 756 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Baki családi ház hirdetés (41284383)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 2000 m2
Szobaszám: n/a
Eladó egy felújítandó állapotú, hagyományos kialakítású családi ház csendes, jól megközelíthető környezetben. Az ingatlan jó ...
14 900 000 HUF
165 555 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (77279464)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Wagner utcán kínálunk eladásra egy családi házat, mely teljes körű felújítást igényel. A ház alapterülete 141 ...
17 500 000 HUF
124 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Karancsaljai családi ház hirdetés (86734492)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1349 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy bájos családi ház Karancsalján, amely remek lehetőséget kínál a felújítást kedvelők számára. Az ingatlan alapterülete...
11 000 000 HUF
137 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jobbágyi családi ház hirdetés (37924442)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 792 m2
Szobaszám: 2
Autentikus paraszt ház feeling, némi modernációval! Megvételre kínálok Jobbágyi központi részén egy 792 nm telken, jó állapot...
16 900 000 HUF
231 506 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rédei családi ház hirdetés (93423372)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1600 m2
Szobaszám: 1
Kizárólag a győri Lido Home irodája kínálja eladásra ezt a 60 m2-es családi házat a Bakony kapujában, a festői és nyugodt Rédén...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (74522326)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 1079 m2
Szobaszám: 1
Kóka belterületén felújított tetős, azonnal birtokba vehető kis ház eladó! Kókán, belterületen kínálok megvételre egy 38, 6 m...
19 000 000 HUF
500 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (78866349)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 3100 m2
Szobaszám: 3
Eleged van a zajból, a rohanásból és a betonból? Nagykáta külterületen eladó egy 73 nm-es, téglaépítésű ház 3100 nm-es telken...
14 900 000 HUF
206 944 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykátai családi ház hirdetés (35963153)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 933 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő! Nagykátán eladó ez a kedves kis ingatlan, közel 40m2 Belső gerendázattal, hangulatos kis házikó. Kettő szobáv...
19 900 000 HUF
497 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászladányi családi ház hirdetés (47765468)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 460 m2
Szobaszám: 2
Kedves ÉrdeklődőJászladány kellemes részén kínálok eladásra egy ingatlant. Kettő szoba ~10-13m2Étkező és konyha egyben egy fél ...
15 000 000 HUF
267 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (62313421)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 1483 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicskén kínálok megvételre egy felújítandó, lehetőségekkel teli családi házat, melyhez egy közel 2500 m2-es rét is tartozi...
15 000 000 HUF
241 935 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jászberényi családi ház hirdetés (62824863)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 519 m2
Szobaszám: 3
Családi ház a városközpont közelében! Jászberényben eladó egy 45 nm-es családi ház, amelyben előszoba, 2 szoba valamint egy k...
16 200 000 HUF
360 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (99234329)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 1809 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske csendes részén, belterületen 2 szobás 51nm-es ház eladó! Az épület beton alapra épült vegyes(tégla+könnyűszerkeze...
19 900 000 HUF
390 196 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (97319935)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2183 m2
Szobaszám: 2
Kóka frekventált részén felújítandó ház nagy telekkel Eladó Kóka frekventált részén, 2183 nm telken elhelyezkedő, hosszú ideje...
20 000 000 HUF
333 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (26648346)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 2
Tápióbicske Sági úton 2 szobás 54nm-es felújítandó ház eladó! Az épület vegyes falazatú fa tetőszerkezettel és cserép fedéssel....
5 900 000 HUF
109 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tarnaörsi családi ház hirdetés (36856969)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 1025 m2
Szobaszám: 2
Kedves Érdeklődő Tarnaőrs főutcájában eladó egy kedves kis ház. Szerkezete tégla cseréplemez borítással. Szinezett ingatlan ...
17 990 000 HUF
399 777 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (25857873)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű, vegyes szerkezetű házat! Amely egy 996 nm-es, jól h...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tápióbicskei családi ház hirdetés (94717963)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: 2471 m2
Szobaszám: 1
Kis házat keres, elérhető áron nagy területtel? Megtalálta! Tápióbicskén kínálok megvételre egy összkomfortos, szoba-konyhás ki...
15 000 000 HUF
384 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (33454157)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes, nyugodt részén kínálok megvételre egy 73 nm-es, 4 szobás családi házat, amely egy tágas, 1843 nm-es telken helye...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (86684574)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Életkezdő fiatalok - Befektetők figyelem! Pilisen vált eladóvá, egy 500nm nagyságú, körbekerített, kiemelkedően jó környéken ...
19 500 000 HUF
513 157 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal