Sürgősen eladó házak (5895 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 5 895 db
Eladó Szalkszentmártoni családi ház hirdetés (45757744)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3533 m2
Szobaszám: 2
Bács - Kiskun vármegye Szalkszentmárton településen eladásra kínálok egy 3533 nm- es telken fekvő 68 nm- es családi házat. Az i...
15 500 000 HUF
227 941 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Pilisi családi ház hirdetés (74957383)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 4
Pilis csendes részén 4 szobás családi ház nagy telekkel eladó! Eladó Pilisen, nyugodt és csendes környezetben egy 73 nm-es, 4...
19 900 000 HUF
272 602 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Valkói családi ház hirdetés (35444222)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 752 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Építkeznél? Álmodnál egy nyugodt kis zugot magadnak? Valkón megteheted! Eladó Valkó egyik legcsendesebb utcájában ez a 83 nm-...
8 000 000 HUF
96 385 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Nemesszentandrási családi ház hirdetés (44187375)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: 2309 m2
Szobaszám: 2
Romantikus hangulatú otthon keresi új gazdáját Nemeszentandráson! Képzelje el, ahogy egy csendes, barátságos faluban ébred, m...
19 900 000 HUF
216 304 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Marcali családi ház hirdetés (66444357)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 122 m2
Telekterület: 2001 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Marcali-Horvátkúton eladó tehermentes tégla építésű 122 nm-es családi ház, akár azonnali költözéssel. Három szoba, kettő konyha...
21 000 000 HUF
172 131 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sátoraljaújhelyi családi ház hirdetés (88596737)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 21 m2
Telekterület: 1350 m2
Szobaszám: 1
Eladásra kínálok egy téglaépítésű gazdasági épületet Sátoraljaújhelyen, bevezetett árammal a házhoz egy 1350 m²-es, sík telek t...
5 300 000 HUF
252 380 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sarkadkeresztúri családi ház hirdetés (72445424)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 600 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Sarkadkeresztúr egyik rendezett utcájában eladó egy vályog falazatú társasház, külön bejárattal és saját használatú udvarral re...
3 150 000 HUF
50 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Szurdokpüspöki családi ház hirdetés (73399292)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1102 m2
Szobaszám: 2
Eladásra kínálunk egy felújítandó, 90 nm-es családi házat Szurdokpüspöki településen, 1102 nm-es telken, csendes, nyugodt körny...
18 800 000 HUF
188 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Becsehelyi családi ház hirdetés (72254797)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 1086 m2
Szobaszám: 1
Ha egy csendes, természetközeli otthonra vágyik, ahol a reggeleket madárcsicsergés, az estéket pedig lenyűgöző panoráma kíséri,...
5 400 000 HUF
154 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Perkátai családi ház hirdetés (33749321)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 3800 m2
Szobaszám: 3
Eladó Perkátán egy hatalmas 3800 nm-es telken lévő 3 szobás 70 nm családi ház. Közelben élelmiszer üzlet, iskola, óvoda, post...
17 900 000 HUF
255 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ózdi családi ház hirdetés (55739649)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 760 m2
Szobaszám: 4
Árcsökkenés! Kiváló ár-érték arány az ingatlannál. Új irányár: 14. 5 M Ft A megvételre kínált ingatlan, Ózd-Kistó városrészén...
14 500 000 HUF
103 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Jánoshalmai családi ház hirdetés (36446178)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 154 m2
Telekterület: 370 m2
Szobaszám: 4+ 1 fél
Bács-Kiskun megye Jánoshalma központjában felújított polgári otthon várja új tulajdonosát. Az ingatlan 154 négyzetméteres alapt...
22 500 000 HUF
146 103 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Sükösdi családi ház hirdetés (96974789)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 115 m2
Telekterület: 1380 m2
Szobaszám: 2
Felújítandó családi ház 1384 négyzetméteres telken Sükösdön! Sükösd nyugodt, csendes részén eladó egy 1384 négyzetméteres telke...
13 000 000 HUF
113 043 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Bácsbokodi családi ház hirdetés (77155442)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 165 m2
Telekterület: 1860 m2
Szobaszám: 4
Bácsbokodon kínálunk megvételre egy tágas, kétgenerációs kialakítású családi házat, amely egy 1860 m²-es telken helyezkedik el....
18 800 000 HUF
113 939 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kókai családi ház hirdetés (35368484)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: 996 m2
Szobaszám: 2
Kóka nyugodt, rendezett részén kínálok megvételre egy 45 nm alapterületű, vegyes szerkezetű házat, amely egy 996 nm-es, jól has...
21 900 000 HUF
486 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi családi ház hirdetés (12673377)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 1705 m2
Szobaszám: 2
Eladó Mezőberény egyik forgalmasabb környékén egy 76, 5m2-es régi típusú vályogház! Az ingatlan még az 1930-as években épült. E...
13 500 000 HUF
177 631 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (14378313)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 2
Kötegyán csendes, nyugodt utcájában kínálok megvételre egy tégla építésű családi házat, amely kiváló lehetőség mindazok számára...
7 400 000 HUF
145 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Vésztői családi ház hirdetés (23549732)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 2190 m2
Szobaszám: 2
Eladó Vésztő Csendes Részén, egy 2190 m2-es telken fekvő, 72, 5 m2 alapterületű Családi Ház! Az ingatlan terméskő alapra épül...
19 750 000 HUF
274 305 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kötegyáni családi ház hirdetés (44644623)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 51 m2
Telekterület: 551 m2
Szobaszám: 2
7 400 000 HUF
145 098 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Őcsényi családi ház hirdetés (33946578)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 77 m2
Telekterület: 1051 m2
Szobaszám: 2
Tolna vármegye, Őcsény központjától nem messze eladó 1051 nm területen 77 nm nagyságú, vegyes falazatú, családi ház. Belsőleges...
14 500 000 HUF
188 311 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó házat?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal