Rendezés:

Összes találat: 12 db
Békésen további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Békésen
Eladó Békési hétvégi ház hirdetés (33452274)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 1
Saját horgászhely a Borosgyáni tavaknál – nem kell helyet keresnie, ez már az Öné lehet. A Borosgyáni tavak egyik kitűnő rész...
5 500 000 HUF
366 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési hétvégi ház hirdetés (54494848)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 7 m2
Telekterület: 7 m2
Szobaszám: 1
Horgászok figyelem! Horgászhely egy kis téglaházzal, saját stéggel eladó Békés-Borosgyán területén! a házba a villany bekötésre...
7 200 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békési családi ház hirdetés (44741559)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1069 m2
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó parasztház Békésen, csendes utcában! - Alapterület:50 m² - Falazat:vegyes - Szobák: 2 - Egyéb helyiségek:ko...
8 600 000 HUF
172 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési hétvégi ház hirdetés (36418673)
72 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 7 m2
Telekterület: 100 m2
Szobaszám: 1
7 200 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési hétvégi ház hirdetés (63349979)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 7 m2
Telekterület: 25 m2
Szobaszám: 1
7 200 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési hétvégi ház hirdetés (43897584)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 210 m2
Szobaszám: 1
Eladó horgász telek, Békés Borosgyáni tavaknál. a természet szerelmeseinek, akik nyugalomra és feltöltődésre vágynak… Ha Ön is ...
5 990 000 HUF
399 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési családi ház hirdetés (62317954)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 837 m2
Szobaszám: 3
Lakásfelújítók figyelem! Fedezze fel ezt a különleges lehetőséget Békés belvárosában, ahol egy 1931-ben épült családi ház várja...
10 990 000 HUF
109 900 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési hétvégi ház hirdetés (36573335)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: 80 m2
Szobaszám: 1
Borosgyáni horgásztavaknál, horgászhely, tulajdonrésszel eladó! Ezt az ingatlant a horgászat szerelmeseinek ajánlom! A Boros...
5 500 000 HUF
366 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési hétvégi ház hirdetés (38439744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 9 m2
Telekterület: 200 m2
Szobaszám: 1
Eladó Békés Borosgyán 3-as tavon a déli partszakaszon (194-es hely). Ez a tó legmagasabb pontja. Az épület a felső parton van, nem lent a viznél. a parton törmelékkel töltött 10 nm -es stég, kétoldalt pedig jó nadas rész található. Közvetlen szomszéd nincs.
5 800 000 HUF
644 444 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési hétvégi ház hirdetés (12494675)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 7 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
7 200 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési hétvégi ház hirdetés (27727215)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 7 m2
Telekterület: 1 m2
Szobaszám: 1
7 200 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békési hétvégi ház hirdetés (34554579)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 7 m2
Telekterület: 7 m2
Szobaszám: 1
7 200 000 HUF
1 028 571 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 12 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Dobozi családi ház hirdetés (48617787)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 78 m2
Telekterület: 1070 m2
Szobaszám: 2
Eladó erősen felújítandó ház, vagy építési telek Dobozon! Dobozon, a Kereszt utcában eladó egy 1070 négyzetméteres telken fekv...
4 500 000 HUF
57 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Dobozi családi ház hirdetés (91394392)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 1700 m2
Szobaszám: 2
Dobozon, csendes környéken, 73 m2-es, felújítandó, vegyes falazatú parasztház eladó. Ingatlan paraméterei: - szoba ( 23 m2 9 ...
5 000 000 HUF
68 493 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Köröstarcsai családi ház hirdetés (44328945)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 1442 m2
Szobaszám: 2
Akció! Akció! AKCIÓ! Sürgősen eladóvá vált Köröstarcsán egy felújítandó kis családi ház, melynek akciós irányára 5 000 000 Ft....
5 000 000 HUF
83 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Mezőberényi egyéb lakás hirdetés (33953831)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Üzlethelyiségek vagy lakás/házrész! Mezőberényben eladó 3 helységből álló felújítandó házrész! Az egyik házrész zöldségesként ...
6 700 000 HUF
78 823 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Köröstarcsai családi ház hirdetés (44168951)
69 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 575 m2
Szobaszám: 2
Használja ki a Falusi CSOK kínálta lehetőséget! Vásárolja meg és újítsa fel új otthonát állami támogatásból! Köröstarcsán, M...
6 900 000 HUF
106 153 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
youtube videó Eladó Köröstarcsai családi ház hirdetés (53322423)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 344 m2
Szobaszám: + 1 fél
Köröstarcsa központi részén lakóingatlan eladó! Ránézésre ismerős? Hidd el, nem tudsz még róla mindent! Nézd meg az ingatla...
8 900 000 HUF
148 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (22648515)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 1352 m2
Szobaszám: 4
‼️ Ár alatt eladó – Felújítandó családi ház Békéscsabán ‼️ Békéscsabán, egy csendes utcában kínálunk eladásra egy 131 nm-es, e...
9 900 000 HUF
75 572 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (88992775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Károlyi utcában eladó egy 108 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi ház, ami egy 723 nm-es telken fekszik. A ház...
9 990 000 HUF
92 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Békésen?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Békésen? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Békésen, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Békési ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.