Sürgősen eladó ingatlanok Békéscsaba (31 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 31 db
Békéscsabán további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Békéscsabán
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54355765)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 117 m2
Telekterület: 713 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, csendes és rendezett környéken, a Károlyi utca közelében eladó egy 117 m²-es, félkész állapotú, befejezésre váró c...
14 900 000 HUF
127 350 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75773648)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 689 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán az Áchim lakótelep szomszédságában, eladó egy 80 nm-es, felújítandó családi ház. a telek tágas, 689 nm-es, összközm...
14 900 000 HUF
186 250 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (75866526)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Elérhető áron családi ház Békéscsabán. Ritka, hogy ilyen alacsony áron, ilyen minőségű ingatlan a piacra kerüljön, használja ...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (96154962)
10 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis ház a Kastélyszőlőkben – bővítési lehetőséggel! Békéscsaba Kastélyszőlő városrészében, kínálok megvételre egy 40 nm...
17 900 000 HUF
447 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (48835444)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított kis ház Békéscsabán, Kenderföldeken! Békéscsaba csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy gondosan fel...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (17139534)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: 1076 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújított, otthonos kis házikó Békéscsabán a Kenderföldeken! Ideális választás egyedülállók és párok számára, alacsony...
15 500 000 HUF
620 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (54367299)
12 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1166 m2
Szobaszám: 2
Csend, nyugalom és rengeteg lehetőség – eladó családi ház GERLÁN! Békéscsaba kedvelt, kertvárosias részén, Gerlán keresi új g...
11 490 000 HUF
143 625 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai hétvégi ház hirdetés (34595248)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: 800 m2
Szobaszám: 2
Eladó zártkert, téglaépülettel, Békéscsabán, a 44-es elkerülő út közelében, az Oncsa kertekben (Bütyök utcában). Az 1988-ban ép...
10 000 000 HUF
285 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (52458243)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 2
Békés vármegye, Békéscsabán a Szarvasi út közelében, 2 szobás, igény szerint felújítandó állapotú családi ház eladó. a vályog f...
22 000 000 HUF
293 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (93944566)
21 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 890 m2
Szobaszám: 2
A home Property kínálatában (#1336791): Békéscsaba, Gerla, 890 m2 telek, 85 m2 családi ház, 2 szoba, csendes, közkedvelt terüle...
12 600 000 HUF
148 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai hétvégi ház hirdetés (34399568)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 796 m2
Szobaszám: 2
Eladó kis ház a Kastélyszőlőkben bővítési lehetőséggel! Békéscsaba Kastélyszőlő városrészében, a Boglyás utcában eladó egy felú...
17 900 000 HUF
447 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (72384495)
24 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 825 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Békéscsaba–Mezőmegyer csendes részén Békéscsaba-Mezőmegyer városrészében kínálunk megvételre egy 86 m²-es cs...
17 500 000 HUF
203 488 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (34414722)
28 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 1
Jamina végén a Lila akác max ABC-től és buszmegállóktól 5 perc sétára eladó egy kívülről felújítandó, belülről felújított 50nm ...
21 500 000 HUF
430 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (53976533)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 733 m2
Szobaszám: 1
Megvételre kínálok Békéscsabán Jamina végében, csendes helyen, 1 szobás, 50 m2-es, jó állapotú, vegyes falazatú, családi házat....
21 900 000 HUF
438 000 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (77279464)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 141 m2
Telekterület: 714 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Wagner utcán kínálunk eladásra egy családi házat, mely teljes körű felújítást igényel. A ház alapterülete 141 ...
17 500 000 HUF
124 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (37867359)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 75 m2
Telekterület: 706 m2
Szobaszám: 2
22 000 000 HUF
293 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (33458233)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 120 m2
Szobaszám: 2
Békéscsaba belváros közeli részén kínálom megvételre ezt a 65 nm alapterületű, különálló udvari lakást, amely egy háromlakásos,...
16 900 000 HUF
260 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (87136492)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 750 m2
Szobaszám: 2
Békéscsaba csendes részén eladó egy 100 m²-es, felújításra/bontásra szoruló családi ház 750 m²-es telekkel. a vegyes falazatú, ...
16 000 000 HUF
160 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai családi ház hirdetés (88992775)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 108 m2
Telekterület: 723 m2
Szobaszám: 3
Békéscsabán, a Károlyi utcában eladó egy 108 nm-es, 3 szobás, felújítandó családi ház, ami egy 723 nm-es telken fekszik. A ház...
9 990 000 HUF
92 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Békéscsabai házrész hirdetés (36979548)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 422 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
ÁRCSÖKKENÉS! Békéscsaba kertvárosi részén, Jaminában eladó másfél szobás házrész. Az ingatlan osztatlan közös tulajdonban v...
17 900 000 HUF
344 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Békéscsabán?
← Előző oldal1 / 2 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Békéscsabán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Békéscsabán, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Békéscsabai ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten