Sürgősen eladó ingatlanok Budapest IX. kerület (117 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó ingatlanok Budapest IX. kerület

Rendezés:

Összes találat: 117 db
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (94375677)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyetem...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23783487)
47 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek is kiváló! Az egyeteme...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (62241841)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 44 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 44 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
34 990 000 HUF
795 227 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (23214597)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 40 nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek ...
31 990 000 HUF
799 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (44174333)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Kálvin tér közelében eladó egy alagsori 35nm-es frissen felújított lakás. Csendes mellékutcában. Jó közlekedés. Befektetésnek i...
28 990 000 HUF
828 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (77422334)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelyiség, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (38777734)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
*****Verhetetlen áron, szuper kialakítású ingatlan a IX. kerületben a Bakáts térnél! ***** Tulajdonlap szerint raktár besorolás...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (43756931)
54 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
A 9. kerület kedvelt részén, az igen kellemes hangulatú Bakáts tér közelében, eladó egy felújított 41nm-es, 3 helyiségből álló ...
37 900 000 HUF
924 390 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (56713298)
55 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó 26 nm-es, első emeleti garzonlakás a József Attila lakótelepen! Igazi ritkaság: a lakás felújítása az új tulajdonossal ...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (32549639)
57 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Üzlethelyiségként működő, lakássá alakítható ingatlan a IX. kerületben Ferencváros külső részén található ez a 63 nm-es (valós...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (28993375)
60 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy azonnal költözhető, igényesen felújított, 39 m²-es lakást, csendes, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező lakótel...
47 500 000 HUF
1 283 783 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54883444)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
***Eladó üzlethelység, mely lakhatásra is alkalmas a IX. kerületben! *** Eladásra kínálok Ferencváros külső részén egy 63 nm-e...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (54373124)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 28 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Igényesen felújított, teljesen berendezett lakás eladó az Ernő utcában! Eladásra kínálunk egy frissen és teljes körűen felújí...
48 000 000 HUF
1 714 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (49643347)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó üzlethelyiség, amely lakhatásra is átalakítható a IX. kerületben! Budapest IX. kerületében, Ferencváros külső részén kí...
40 000 000 HUF
634 920 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (56492674)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
49 900 000 HUF
1 609 677 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (14675467)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 26 m²-es, első emeleti garzonlakás Budapest IX. kerületében, a József Attila lakótelepen. A lakás különlegessége, h...
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (58799775)
70 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi panel lakás hirdetés (74277434)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
46 400 000 HUF
1 784 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi tégla lakás hirdetés (27338436)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Haller utcai garzon Eladó 32 m²-es, felújított garzon a Haller utcában – belsőkertre néző, alacsony fenntartású, kiváló befekte...
44 800 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest IX. kerületi egyéb lakás hirdetés (79494892)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Csak a The Hunters Ingatlaniroda kínálatában! Budapest egyik legdinamikusabban fejlődő városrészén, a közkedvelt IX. kerületb...
49 900 000 HUF
1 313 157 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapest IX. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal