Sürgősen eladó ingatlanok Budapest X. kerület (94 friss hirdetés)
REGISZTRÁCIÓ

Sürgősen eladó ingatlanok Budapest X. kerület

Rendezés:

Összes találat: 94 db
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77431623)
35 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
10. kerület Gergely utcában kiváló ajánlat - ritka lehetőség! Eladásra kínálunk egy tulajdon lapon 12nm-es, a valóságban 14nm...
17 900 000 HUF
1 491 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94433997)
36 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest x. kerületében, a Pongrácz úton 41 nm-es, 1 + 1 fél szobás, első emeleti lakás új tulajdonosát várja --------------A ...
43 000 000 HUF
1 048 780 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73584946)
38 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületének nyugodt, csendes, családias részén eladó egy első emeleti, 35 nm-es, 1, 5 szobás, erkélyes lakás téglaé...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (43234922)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületben a Városközpontnál, liftes házban, 31 nm nagyságú, felújítandó lakás eladó! Jelenlegi kialakítása szoba...
37 990 000 HUF
1 225 483 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (12555378)
43 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó Budapest x. kerületében csendes utcában, egy 22 nm-es 1. emeleti galériás garzon lakás. A lakás egy galériás szobából, ...
29 990 000 HUF
1 363 181 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (83828537)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 12 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
X. kerület Gergely utcában eladó udvari földszinti lakás saját kerttel és tetőtér-beépítési lehetőséggel. A lakáshoz tartozik ...
18 900 000 HUF
1 575 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (35218935)
49 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi csúsztatott zsalus lakás hirdetés (32341283)
52 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Nem hisz a szemének? Szuper kis lakás várja kreatív tulajdonosát! Budapest x. kerületben a Városközpontnál, liftes házban, 38...
37 990 000 HUF
999 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (67841755)
56 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 29 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel, jó közlekedéssel! 1 Szobás, galériás lakás Kőbányán – alacsony rezsivel...
34 900 000 HUF
1 203 448 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73537834)
61 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! a helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, foly...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (78712462)
64 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (94942795)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (82943773)
67 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (59484879)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületében eladó egy teljeskörűen felújított, 25 m²-es garzonlakás! Kiváló elhelyezkedésű, polgári tégla társasház...
22 700 000 HUF
908 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (54944233)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest x. kerületének nyugodt, csendes, családias részén eladó egy első emeleti, 35 nm-es, 1 szobás, erkélyes lakás téglaépít...
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (56485384)
78 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
42 500 000 HUF
1 214 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73589723)
82 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (77586793)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
X. kerület Tárna utcában 2 szobás tégla lakás eladó! A helyiségek tekintetében kialakításra került:2 szoba, konyha+étkező, fo...
39 900 000 HUF
814 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (57376447)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (92442931)
85 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 22 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
29 900 000 HUF
1 359 090 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Budapest X. kerületben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal