Sürgősen eladó ingatlanok Érd (114 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 114 db
Eladó Érdi házrész hirdetés (51244859)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: 178 m2
Szobaszám: 2
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 48 nm-es házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, f...
21 500 000 HUF
447 916 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (56987533)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 3
Érd Dombosváros új építésű házakkal beépített részén kínálok megvételre egy ikerházfelet. a lakások jogilag rendezettek, egymás...
69 900 000 HUF
587 394 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Érdi családi ház hirdetés (81842348)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
27
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 1150 m2
Szobaszám: 3
Eladó családi ház Érden telek árában! Érden, csendes utcában eladó egy 72 m²-es, könnyűszerkezetes + részben téglafalas családi...
43 000 000 HUF
597 222 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (91489236)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 2
Eladó fél ikerház Érd központi részén 65 nm, napplai+egy szobás, 500nm-es telekkel. Érd kedvelt, központi helyén kínálunk meg...
69 900 000 HUF
1 075 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (67234427)
59 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 72nm házrész eladó! Az ingatlan osztatlan közös tulajdonrészű, földh...
49 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (37472954)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
Érd, postástelepen, (Riminyáki úton, 2 szobás, felújítandó 72nm házrész, vagy egyben 112nm ház eladó! Az ingatlan osztatlan köz...
49 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (71933492)
65 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 560 m2
Szobaszám: 3
49 500 000 HUF
687 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38837299)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 125 m2
Telekterület: 681 m2
Szobaszám: 5
Lakás árán családi ház, ÉRD-ÚJTELEP! Érd-Újtelep, 681 m-es telken épült nappali+4 hálószobás családi ház ELADÓ! Az ingatlan ...
59 900 000 HUF
479 200 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (32845363)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban! Érden eladó lakás, az ingatlan 2010-ben épült, tégla szerkezetű, modern kialakítású épületben található, át...
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (56878379)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban kiváló elhelyezkedés! Érden eladó lakás, az ingatlan 2010-ben épült, tégla szerkezetű, modern kialakítású ép...
65 000 000 HUF
970 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (63764925)
73 napja a megveszLAK-on
képek száma
3
Már
megnézted
Alapterület: 69 m2
Telekterület: 170 m2
Szobaszám: 3
Új építésű otthon saját pici kerttel élhető környezet. Kizárólag készpénzes vásárlók részére. Ha modern műszaki tartalmú, ke...
60 000 000 HUF
869 565 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (14499227)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Prémium lakás, Felső Parkvárosban, csapjon le rá még most. Érd Fenyves Parkvárosban, prémium, zárt lakóparkban, eladó egy 60 nm...
69 900 000 HUF
1 165 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (63942798)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Érd Parkvárosban kiváló elhelyezkedés! Érden eladó lakás, az ingatlan 2010-ben épült, tégla szerkezetű, modern kialakítású épül...
65 000 000 HUF
970 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (44847855)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
65 000 000 HUF
1 000 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (79842924)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 310 m2
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
776 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi ikerház hirdetés (36816674)
79 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 119 m2
Telekterület: 410 m2
Szobaszám: 3
69 900 000 HUF
587 394 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (49173314)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 37 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó egy 37 nm-es, 2 szobás ház egy 80 nm-es alapterületű telken, saját gépkocsi beállóval! Az ingatlan átlagos állapotú, ug...
39 900 000 HUF
1 078 378 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (44377375)
80 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: 105 m2
Szobaszám: 3
Érd Fenyves-Parkváros részén kínálunk megvételre egy nappali–étkező–konyha + 2 szobás, jelenleg állandó lakhatásra használt, mé...
56 000 000 HUF
1 076 923 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi családi ház hirdetés (38934574)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 304 m2
Szobaszám: 3
Felújítandó ház kiváló adottságú telken Érd ófalui részénÉrd egyik kedvelt, nyugodt ófalui környékén kínálunk megvételre egy 30...
45 000 000 HUF
900 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Érdi tégla lakás hirdetés (95547869)
87 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 67 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
65 000 000 HUF
970 149 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Érden?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal