Rendezés:

Összes találat: 6 db
Felsőlajoson további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Felsőlajoson
Eladó Felsőlajosi családi ház hirdetés (27774236)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 5
Eladó felsőlajoson nappali+4 szobás felújított családi ház, garázzsal és lakható MELLÉKÉPÜLETTEL! Az épület szigetelt tégla, fr...
51 900 001 HUF
399 230 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőlajosi családi ház hirdetés (64373984)
40 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 5
51 900 001 HUF
399 230 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Felsőlajosi családi ház hirdetés (82879642)
66 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 72 m2
Telekterület: 782 m2
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó egy jó állapotú családi ház Felsőlajos csendes környékén. Ez a hangulatos ingatlan 72 nm, 2 szobás, amelyhez egy 55 nm m...
39 000 000 HUF
541 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőlajosi családi ház hirdetés (99975387)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 5
Eladó felsőlajoson nappali+4 szobás felújított családi ház, garázzsal és lakható MELLÉKÉPÜLETTEL! Az épület szigetelt tégla, ...
51 900 001 HUF
399 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőlajosi családi ház hirdetés (43323877)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 5
51 900 001 HUF
399 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Felsőlajosi családi ház hirdetés (57669265)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 130 m2
Telekterület: 1440 m2
Szobaszám: 5
51 900 001 HUF
399 230 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 6 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (85516342)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 2960 m2
Szobaszám: 2
Eladó Táborfalván lakott területi övezetben, de a tulajdoni lap szerint kivett tanya (377 nm), szántó (2583 nm) összesen: 2960 ...
19 900 000 HUF
331 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai panel lakás hirdetés (37567969)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Táborfalván eladásra kínálok egy 54 m2-es, 2 szobás 4. emeleti lakást. Szép kilátással rendelkező erkély is része a lakásnak. Házközponti gáz fűtésű, külön mérő órákkal. Kérdéseit várom, illetve megtekintheti, ha felhív ezen a számon, várom hívását: 06204004008
26 800 000 HUF
496 296 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai tégla lakás hirdetés (17983732)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Értékálló BEFEKTETÉS! Pest vármegyében, Táborfalván 2 szobás, 55 m2, minden elemében, magas minőségben felújított, liftes, erk...
26 900 000 HUF
489 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (44757927)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 76 m2
Telekterület: 818 m2
Szobaszám: 3
Táborfalva szinte központi részén vált eladóvá, ez a felújítandó 808 nm-es telken elhelyezkedő családi ház. Az ingatlan vegyes ...
27 900 000 HUF
367 105 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (22623326)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 3
Táborfalván megvételre kínálok 913 nm-es összközműves telken, felújítandó 99 nm-es családi házat. Az ingatlanban 2 szoba, kony...
29 500 000 HUF
297 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (54472494)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 99 m2
Telekterület: 913 m2
Szobaszám: 4
Táborfalva csendes mellék utcájában, de az 5-ös főútvonal közelében 100 m2-es családi ház eladó. Az ingatlan 913m2-es telken ta...
29 500 000 HUF
297 979 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (31952536)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: 5334 m2
Szobaszám: 3
Kizárólag az Adamcsik Ingatlan kínálatában! Táborfalván, aszfaltos utcában, 5334 m²-es telken eladó egy 62 m²-es családi ház, ...
29 900 000 HUF
482 258 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai panel lakás hirdetés (41865447)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Táborfalván megvételre kínálok egy 54 m2-es, II. emeleti lakást. A klimatizált ingatlanban 1 szoba, konyha-étkező-nappali, für...
29 900 000 HUF
553 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (47333243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 4500 m2
Szobaszám: 2
Táborfalva csendes részén, 4500 m²-es telken kínálok eladásra egy 80 m²-es (hasznos: 57 m²) családi házat. Az ingatlan betonala...
35 000 000 HUF
437 500 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (51323444)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: 2182 m2
Szobaszám: 2
Eladó családi ház nagy telekkel Táborfalva központjában csendes utcában, akár vállalkozásra is! Táborfalva szívében, forgalomtó...
37 900 000 HUF
601 587 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai családi ház hirdetés (52267932)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 730 m2
Szobaszám: 4
Kizárólag az Adamcsik Ingatlan kínálatában! Otthon Start hitelre, CSOK Pluszra alkalmas ingatlan! Táborfalván megvételre kíná...
42 990 000 HUF
477 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai tégla lakás hirdetés (73762955)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Táborfalván hat lakásos társasházban 116 nm egyik földszinti lakás eladó, vag hernádi ingatlanra cserélendő árérték egyeztetéss...
44 900 000 HUF
387 068 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Táborfalvai ikerház hirdetés (21659664)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: 367 m2
Szobaszám: 2+ 2 fél
Alacsony rezsijű, felújított ikerházfél Táborfalván – Tulajdonostól eladó! Eladó Táborfalván egy 2005-ben épült, folyamatosan...
49 900 000 HUF
924 074 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Ladánybenei családi ház hirdetés (69311486)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 8531 m2
Szobaszám: 3
Vágyik a természet közelségére, erdős környezet nyugalmára? Kecskeméttől 20 percre Ladánybenén eladó egy 2004-ben épült, 80 nm...
49 990 000 HUF
624 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Felsőlajoson?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Felsőlajoson? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Felsőlajoson, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Felsőlajosi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó lakások,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.