Rendezés:

Összes találat: 1 db
Tiszaeszláron további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Tiszaeszláron
Eladó Tiszaeszlári családi ház hirdetés (76884314)
6 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 2158 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Eladó családi ház Tiszaeszláron kiváló lehetőségekkel! Tiszaeszlár csendes, nyugodt részén kínálunk megvételre egy 2 szintes,...
22 900 000 HUF
194 067 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Tiszaladányi családi ház hirdetés (33977897)
62 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 96 m2
Telekterület: 1439 m2
Szobaszám: 3+ 1 fél
Tiszaladányban kínál irodánk megvásárlásra egy felújítandó, 96 m²-es családi házat, csendes, vidéki környezetben. Az ingatlan k...
19 990 000 HUF
208 229 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (36331974)
11 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 95 m2
Telekterület: 1000 m2
Szobaszám: 3
Eladó falusi CSOK-ra alkalmas családi ház Rakamazon! Eladásra kínálunk 4465 Rakamaz, Dózsa György út 79. Szám alatt egy 95 m²-...
9 000 000 HUF
94 736 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki sorház hirdetés (39342249)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: 50 m2
Szobaszám: 1
Otthonos, földszinti lakás kertkapcsolattal, Tiszalök szívében, a tó közelében Eladóvá vált egy jó adottságokkal rendelkező, f...
9 900 000 HUF
162 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki tégla lakás hirdetés (34567564)
18 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
9 900 000 HUF
162 295 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokaji családi ház hirdetés (74132564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 296 m2
Szobaszám: 1
Eladó felújítandó, vagy bontandó ház Tokajban. Megvételre kínálok Tokajban a Tiszaparthoz közel egy bontandó vagy átépítendő ki...
10 000 000 HUF
181 818 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Csobaji családi ház hirdetés (84124239)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 3800 m2
Szobaszám: 2
Eladó Csobajon egy családi ház. Hatalmas kertel. Fúrt kúttal pincével.
10 000 000 HUF
100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszalöki családi ház hirdetés (95723883)
32 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 114 m2
Telekterület: 1037 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszalök nyugodt és rendezett részén, a Honvéd utcában kínálunk megvételre egy két és fél szobás családi házat. Az ingatlan tág...
11 900 000 HUF
104 385 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi üdülő hirdetés (37625573)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 300 m2
Szobaszám: + 2 fél
Tokajban 300 nm-es telken elhelyezkedő 40+40 nm-es 2 félszobás, kis nappalival rendelkező, járólap, laminált parketta burkolatt...
16 900 000 HUF
422 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (39234772)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 103 m2
Telekterület: 1353 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Rakamaz településen! Rakamaz csendes, barátságos utcájában utcán kínálunk megvételre egy 103 nm-es, 2+2 szobá...
17 000 000 HUF
165 048 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (41895973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
29
Már
megnézted
Alapterület: 91 m2
Telekterület: 1500 m2
Szobaszám: 3
Családi ház eladó Rakamazon Megvételre kínálok Rakamazon egy téglából és vályogból épült cseréppel fedett családi házat. a 91 m...
17 500 000 HUF
192 307 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (47243993)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1209 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Rakamaz fő utcájához közel egy vegyes falazatú ( Bodrogkeresztúri blokk, vályog), cseréppel fedett családi h...
17 900 000 HUF
162 727 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rakamazi családi ház hirdetés (39379564)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 150 m2
Telekterület: 915 m2
Szobaszám: 3
Kedves Érdeklődő! Elérkezett az idő, hogy megvalósítsátok a közös álmaitokat! Ez a többgenerációs családi ház ideális választ...
21 900 000 HUF
146 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (77349874)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan jellemzők: Alapterület: 70 m² Helyiségek: 2 szoba, konyha, fürdőszoba Fűtés: hagyományos cserépkályhával Telek mérete:...
6 000 000 HUF
85 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári egyéb lakás hirdetés (51542973)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kertkapcsolatos, remek elrendezésű lakás tárolóval, a központtól nem messze! Tiszavasvári rendezett, kertvárosi részén, szép ...
6 990 000 HUF
110 952 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (97454464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Nyírtelek Belegrád tanyán egy több lehetőséget rejtő ingatlant. Jelenleg kivett áruház besorolású, amely ez...
7 890 000 HUF
56 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (26852751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 1044 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Lehetőség a belváros közelében – alakítsd olyanná, amilyennek megálmodtad! Tiszavasváriban, a belváros közelében, a Hősök utc...
8 900 000 HUF
158 928 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (32892824)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1265 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Tiszavasváriban Eladó felújításra váró, ingatlan nagy telekkel, 1265 m2 sok lehetőséggel. a ház 3 szobás 90 nm alapterületű. A...
9 900 000 HUF
110 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tiszavasvári családi ház hirdetés (67794944)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: 2147 m2
Szobaszám: 2
Kedvező lehetőség! Eladó ház Tiszavasvári csendes részén nagy telekkel. Tiszavasvári nyugodt környékén eladó egy 56 m2-es, 2 ...
11 000 000 HUF
196 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagycserkeszi családi ház hirdetés (74579433)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: 3222 m2
Szobaszám: 2
Nagycserkesz központjában eladó egy rendkívül sok lehetőséget rejtő, dupla telken fekvő, gondosan karbantartott ingatlan. A 3...
11 900 000 HUF
297 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Tiszaeszláron?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Tiszaeszláron? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Tiszaeszláron, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Tiszaeszlári ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.