Rendezés:

Összes találat: 8 db
Kótajon további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Kótajon
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (33333532)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Családi házat venne Kótajban? Eladó egy családi ház Kótaj szívében, nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátság...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (73379473)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (82348943)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (86212529)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53345497)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (26383794)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Eladó egy családi ház Kótaj szívében! Nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátságos utcájában eladó egy 55nm-es...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (74846753)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (43685916)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 8 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (77349874)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan jellemzők: Alapterület: 70 m² Helyiségek: 2 szoba, konyha, fürdőszoba Fűtés: hagyományos cserépkályhával Telek mérete:...
6 000 000 HUF
85 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (97454464)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 140 m2
Telekterület: 1112 m2
Szobaszám: 4
Megvételre kínálok Nyírtelek Belegrád tanyán egy több lehetőséget rejtő ingatlant. Jelenleg kivett áruház besorolású, amely ez...
7 890 000 HUF
56 357 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (35447467)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1262 m2
Szobaszám: 2
Megvételre kínálok Ibrányban a Nagy Imre utcában egy felújítandó 50 nm-es vályogból épült családi házat. Az ingatlanban 2 szoba...
7 990 000 HUF
159 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (29533751)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1064 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalász csendes utcájában tornácos parasztház, nagy telekkel ELADÓ! Az ingatlan főbb jellemzői:- telek méret 1. 064 Nm- a h...
8 000 000 HUF
114 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Buji családi ház hirdetés (76832926)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1050 m2
Szobaszám: 2
Azonnali költözési lehetőség Buj központjában! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 Vételár: 10. 000. 000 Forint...
10 000 000 HUF
142 857 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (39128349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy vályog falazatú, felújítandó családi házat Kemecsén. Az ingatlanról: -1487 nm-es telken fekszik -83 nm a...
11 900 000 HUF
143 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (42456547)
58 napja a megveszLAK-on
képek száma
28
Már
megnézted
Alapterület: 131 m2
Telekterület: 962 m2
Szobaszám: 5
Eladó családi ház Nagyhalász nyugodt, csendes kis utcájában! Az ingatlan 131 nm, mely egy 962 nm-es sarok telken helyezkedik ...
12 600 000 HUF
96 183 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei ikerház hirdetés (79258436)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kemecsén, a vasútállomástól nem messze, rendezett mellékutcában eladó egy 2008-ban épült, 74m2-es, nappali + 3 szobás, igény sz...
12 900 000 HUF
174 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagyhalászi családi ház hirdetés (24574463)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 68 m2
Telekterület: 3413 m2
Szobaszám: 2
Nagyhalászban, a Rétköz utca elején, eladásra kínálunk egy vegyes falazatú, 2 szobás, 68 nm-es családi házat. Főbb jellemzők:...
14 500 000 HUF
213 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ibrányi családi ház hirdetés (39719314)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 102 m2
Telekterület: 1344 m2
Szobaszám: 3
Eladó felújítandó, 102 nm alapterületű, 3 szobás családi ház Ibrányban. Az ingatlanról: - Tufa és tégla falazatú - Pala héjaz...
14 900 000 HUF
146 078 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (29933247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1270 m2
Szobaszám: 2
Eladó Nyírtelek Felsősóskút csendes utcájában egy felújítandó családi ház, amely új tulajdonosára vár! Az ingatlan alapterülete...
14 900 000 HUF
298 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Buji családi ház hirdetés (56618372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 73 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Azonnali költözési lehetőség Buj központjában! ☎ 0 6 3 0/ 2 7 5-6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0/ 1 7 4-9 4 9 5 Irányár: 15. 500. 000 Fo...
15 500 000 HUF
212 328 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Kótajon?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Kótajon? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Kótajon, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Kótaji ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.