Sürgősen eladó ingatlanok Nyíregyháza (231 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 231 db
Nyíregyházán további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Nyíregyházán
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (37687745)
88 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyháza Család utcában eladó egy 4 emeletes, panel falazatú társasház 4. emeletén található, 53 nm-es, 2 szobás, jó állapot...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (82316425)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Keresed az ideális otthont vagy egy biztos befektetést? Megtaláltad! Eladó egy alacsony fenntartású, kiváló állapotú lakás Nyír...
36 900 000 HUF
858 139 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (49442976)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Befektetők Figyelem! Nyíregyháza, Ungvár sétányon (Jósaváros) eladásra kínálok egy felújítandó állapotú, 1+1 szobás, 36 m2-es,...
31 990 000 HUF
888 611 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (49233594)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, Autóbusz állomás közelében 2 szobás, erkélyes, azonnal birtokba vehető, 56 nm-es lakás, tégla építésű társasház 2...
35 900 000 HUF
641 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (98789445)
2 napja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 11
Nyíregyháza Hatzel tér vonzásában új építésű már csak egy db lakás 2027 nyári átadással megvásárolhatóak. Elérhető lakások: Má...
38 700 000 HUF
1 138 235 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai ikerház hirdetés (93324552)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: 480 m2
Szobaszám: 1
Nyíregyháza-Nagyszállás zártkerti részén, tufa falazatú ( szigetelt 5 cm. -Es nikecellel ), kb. 30 Nm-es, 1 szobás felújított i...
18 490 000 HUF
616 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (37853999)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 100 m2
Telekterület: 1275 m2
Szobaszám: 3
Nyíregyházától kb. 9 Km-re ( Butykán ), tégla falazatú ( szigetelt 8 cm. ), Kb. 100 Nm-es, ( 3 különnyíló ) szobás felújítandó ...
23 000 000 HUF
230 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (34349342)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyházán, az Északi körút közelében eladó egy 43 m²-es, 1+1 szobás, jó állapotú lakás! Az ingatlan egy szigetelt, téglaépí...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (57993875)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza kedvelt részén, az Északi körút található ez a 43 nm-es, második emeleti, jó állapotú téglalakás. Az ingatlan 1+1 k...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (27459873)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza, Északi körúton eladásra kínálok egy 43m2-es, 1+1 szobás, jó állapotú lakást! További jellemzők:- felújított fürdős...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (32311725)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 2
Nyíregyháza-nyírszőlő, izabella utcában teljesen felújítandó, bővíthető családi ház eladó! Megvételre kínálok Nyíregyháza-Nyír...
19 990 000 HUF
399 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
élő (live) videós bemutatás Eladó Nyíregyházai panel lakás hirdetés (58445134)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
19
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Nyíregyháza egyik kedvelt városrészében egy 54 négyzetméteres, kiváló elrendezésű, világos lakás a 9 emeleten. Az ingatla...
37 900 000 HUF
701 851 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (35338659)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza - 35 m² - 4. emelet Az ingatlan főbb jellemzői: - 1 nappali + fél szoba - Külön konyha - Fürdőkádas fürdőszoba wc-...
28 900 000 HUF
825 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai egyéb lakás hirdetés (95332628)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Nyíregyházán, központi helyen, csendes, nyugodt környezetben, 2. emeleti, 2 szobás, 53m²-es tégla lakás eladó. Az lakásban 53...
37 500 000 HUF
707 547 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (92677292)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyházán, Északi körúton 1+1 külön nyíló szobás, azonnal birtokba vehető, 43 nm-es lakás, tégla építésű szigetelt társasház...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (64595999)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza belváros közelében, az Északi körúton eladó egy 43 m²-es, 1+1 szobás lakás! Irányár: 37, 9 millió FtÉrdeklődni: 06...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai tégla lakás hirdetés (39757738)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Nyíregyháza Belváros közelében, az Északi körúton eladó egy kívülről szigetelt, téglaépítésű társasház 2. emeletén kínálunk meg...
37 900 000 HUF
881 395 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (43444949)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2100 m2
Szobaszám: 3
Eladó Kótaj csendes utcájában  egy 80 nm-es, 3 szobás, tégla építésű családi ház, 2100 nm-es, akár megosztható telekkel. Az ing...
32 900 000 HUF
411 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (49577788)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: 1231 m2
Szobaszám: 2
19 990 000 HUF
399 800 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíregyházai családi ház hirdetés (94285922)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 118 m2
Telekterület: 1384 m2
Szobaszám: 4
Ha olyan új építésű családi házat keresel, amely nem kompromisszum, hanem lehetőség, akkor ezt az ingatlant látnod kell! Elad...
33 000 000 HUF
279 661 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Nyíregyházán?
← Előző oldal1 / 12 Következő oldal →

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Nyíregyházán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Nyíregyházán, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Nyíregyházai ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.