Rendezés:

Összes találat: 1 db
Nyírturán további eladó ingatlanok közül is válogathatsz.
Összes eladó ingatlan Nyírturán
Eladó Nyírturai családi ház hirdetés (75629733)
81 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 110 m2
Telekterület: 1067 m2
Szobaszám: 4
Kedves érdeklődő! Nyírtura központjában eladó egy 96 nm-es, tufa falazatú családi ház, amely egy 1067 nm-es telken helyezkedi...
45 000 000 HUF
409 090 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Nyírpazonyi családi ház hirdetés (52893522)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 2463 m2
Szobaszám: 2
Nyírpazony frekventált részén eladó egy 2463 nm-es, teljes közműves telek, rajta egy 70 nm-es családi házzal! A vegyes falazat...
26 000 000 HUF
371 428 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sényői családi ház hirdetés (76658898)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 116 m2
Telekterület: 2228 m2
Szobaszám: 2
Az ingatlan vályog falazatú, 1980-ban épült, jelenlegi állapota felújítást igényel, ugyanakkor szerkezetileg jól használható, t...
36 900 000 HUF
318 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Sényői családi ház hirdetés (34423154)
53 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 85 m2
Telekterület: 2500 m2
Szobaszám: 3
Azonnali költözési lehetőség Sényő központjában! 0 6 3 0 2 7 5 6 2 1 8 Vagy 0 6 3 0 1 7 4 9 4 9 5 Irányár: 43. 000. 000 Fori...
43 000 000 HUF
505 882 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyíribronyi családi ház hirdetés (35788442)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 2085 m2
Szobaszám: 2+ 1 fél
Megvételre kínálok Nyíribronyban a Dózsa György utcában egy 80 nm-es felújítandó, szilikátból épült, 3 szoba, konyha+ebdlő, für...
7 990 000 HUF
99 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (39128349)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 83 m2
Telekterület: 1487 m2
Szobaszám: 3
Eladásra kínálok egy vályog falazatú, felújítandó családi házat Kemecsén. Az ingatlanról: -1487 nm-es telken fekszik -83 nm a...
11 900 000 HUF
143 373 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei ikerház hirdetés (79258436)
5 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 74 m2
Telekterület: 500 m2
Szobaszám: 4
Kemecsén, a vasútállomástól nem messze, rendezett mellékutcában eladó egy 2008-ban épült, 74m2-es, nappali + 3 szobás, igény sz...
12 900 000 HUF
174 324 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírbogdányi családi ház hirdetés (23687744)
23 napja a megveszLAK-on
képek száma
24
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: 1473 m2
Szobaszám: 2
Eladó Családi Ház Nyírbogdányban! Szeretne egy csendes, vidéki otthont, ahol a fenntartási költségek alacsonyak, és a kertben...
12 900 000 HUF
300 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (64473514)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kemecse központjának közelében 86 nm-es, 2 szobás, nappalis,  téglából épült, cseréptetős, műanyag nyílászárókkal szerelt, járó...
16 900 000 HUF
196 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (39737746)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
17
Már
megnézted
Alapterület: 86 m2
Telekterület: 1800 m2
Szobaszám: 2
Kemecse központjához közel eladó egy 86 m²-es, 2 szobás + nappalis családi ház. A téglaépítésű, cseréptetős ingatlan 2001-ben ...
16 900 000 HUF
196 511 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (99972662)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: 3500 m2
Szobaszám: 3
Napkor központi részén, belülről teljes felújítást igénylő ház eladó! Elhelyezkedése teljesen központi de mégsem főút így sok...
16 900 000 HUF
281 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (43685916)
76 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
Családi házat venne Kótajban? Eladó egy családi ház Kótaj szívében, nagy telekkel és lehetőséggel. Kótaj csendes és barátság...
17 000 000 HUF
309 090 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (53457933)
9 napja a megveszLAK-on
képek száma
22
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: 4386 m2
Szobaszám: 2
17 900 000 HUF
325 454 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kemecsei családi ház hirdetés (79742333)
1 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: 856 m2
Szobaszám: 2
Szeretnél egy nyugodt, élhető otthont, ahol nem kell a magas rezsitől tartanod? Akkor ezt érdemes megnézned! Kemecsén eladó e...
19 900 000 HUF
343 103 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kótaji családi ház hirdetés (83474394)
19 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: 1434 m2
Szobaszám: 3
Kótajban felújítandó családi ház eladó – nagy telekkel! Kótaj csendes, jól megközelíthető részén eladó egy 80 m²-es, vegyes fa...
19 990 000 HUF
249 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (77353548)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 90 m2
Telekterület: 1843 m2
Szobaszám: 3
Napkoron részben felújított 90 nm alapterületű, 3 szobás családi ház eladó.  Az ingatlant el kezdték felújítani, a szobákon lé...
20 000 000 HUF
222 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Napkori családi ház hirdetés (74863922)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: 1083 m2
Szobaszám: 2
Napkoron, központ közelében, 65 nm-es, 2 külön nyíló szobás, nagy konyhás családi ház eladó. Vegyes falazatú (tégla és vályog...
21 000 000 HUF
323 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Leveleki családi ház hirdetés (53459834)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 15 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kedvező árú téglalakás Leveleken – befektetésnek is ideális! Leveleken kínálunk eladásra egy 15 m²-es, téglalakást, ame...
4 900 000 HUF
326 666 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Ramocsaházai családi ház hirdetés (49399923)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1548 m2
Szobaszám: 3
Ramocsaháza Fő utcáján 70 m2 -es 3 szobás, vályog építésű, gázkonvektor fűtésű lemez tető, teljes közművel ellátott felújítandó...
5 900 000 HUF
84 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nyírteleki családi ház hirdetés (77349874)
4 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 70 m2
Telekterület: 1071 m2
Szobaszám: 2
Ingatlan jellemzők: Alapterület: 70 m² Helyiségek: 2 szoba, konyha, fürdőszoba Fűtés: hagyományos cserépkályhával Telek mérete:...
6 000 000 HUF
85 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó ingatlant Nyírturán?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó ingatlant keresel Nyírturán? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró ingatlanok (házak, lakások, nyaralók, telkek stb.) Ha már tudod, hogy milyen típusú sürgősen eladó ingatlant keresel Nyírturán, akkor válassz kategóriát a keresőben. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Nyírturai ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.