Sürgősen eladó lakások Debrecen (149 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 149 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (57754853)
89 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Debrecen belvárosában és az egyetemekhez közel egy igényesen felújított, 35 négyzetméteres, nappali+ 1 szobás, nyugati fe...
49 500 000 HUF
1 414 285 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (23749364)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 61 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó felújítandó szuterén lakás Debrecenben! 61 Nm-es, jó elosztású ingatlan várja új tulajdonosát, aki saját ízlése szerint...
49 000 000 HUF
803 278 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (64749793)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (24779641)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 38 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában eladó egy tégla építésű lakás eladó! - a lakás 38 m2-es, tégla építésű társasház 2. emeletén található....
50 000 000 HUF
1 315 789 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (92387741)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Debrecen, Sámsoni út, 43 m2-es, 1+1 szobás, 1. Em-i, felújítandó téglalakás ELADÓ! Jellemzők: külön nyíló szobák kamrája va...
44 500 000 HUF
1 034 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (42139783)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belvárosához és az egyetemekhez közel, a 2-es villamos vonalán eladó egy felújított, 35 négyzetméteres, 5. emeleti tár...
49 900 000 HUF
1 425 714 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (42274271)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen- Sámsoni út, 43 m2 es, erkélyes, 1. emeleti, 1, 5 szobás lakás eladó! Irányár:44, 5 M Ft Érdeklődni:0620/443-1145. ...
44 500 000 HUF
1 034 883 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (43388264)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 49 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Belvárosban, az Erzsébet utcán, négyemeletes társasházban, 49 m2-es, 2 szobás, egyedi gázcirkó fűtésű, negyedik emeleti, azonna...
44 900 000 HUF
916 326 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33875985)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Dobozi lakótelep város felőli részén, 2 szobás, 56 nm-es lakás eladó! Jellemzői:* Belváros 10 perc sétára, * tégl...
44 900 000 HUF
801 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (32353462)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (33887482)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (44948344)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Dobozi lakótelepen, Gáborjáni Szabó Kálmán utcán 4 emeletes társasházban eladó 3. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás, gáz ci...
49 900 000 HUF
941 509 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (34473295)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti, ...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (47247173)
5 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Hosszútávban gondolkozó befektetők figyelmébe! Debrecen belvárosához közel, a 2-es villamos vonalán eladóvá vált egy 1993-ban é...
53 000 000 HUF
815 384 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65944773)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Dobozi lakótelep város felőli részén, 2 szobás, 56 nm-es lakás eladó! Jellemzői: * Belváros 10 perc sétára, * ...
44 900 000 HUF
801 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (98332434)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen belvárosában hangulatos kis lakás eladó! - a lakás 25 nm-es felújított szigetelt tégla építésű. - a lakásban egy sz...
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (65799323)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 25 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
35 000 000 HUF
1 400 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (83594652)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (83178533)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (56194347)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 48 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
A debreceni egyetem közelében 2 szobás, berendezett lakás ELADÓ. AZONNAL költözhető vagy KIADHATÓ. IDEÁLIS BEFEKTETÉS. Debre...
49 000 000 HUF
1 020 833 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal