Sürgősen eladó lakások Debrecen (149 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 149 db
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (67451417)
6 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen-Belváros Nagyállomás közeli részében, egy igazán különleges lehetőséget kínálunk Önnek, amely ideális választás lehet ...
37 900 000 HUF
971 794 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (79858355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Kiváló lehetőséget keres saját otthona megteremtésére vagy befektetésként? Ez az 51 m²-es, téglaépítésű lakás a Belváros közelé...
48 000 000 HUF
872 727 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Debreceni csúsztatott zsalus lakás hirdetés (44365247)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
20
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen abszolút Belvárosában, a Bethlen utcán eladó egy 46 m²-es, 8. emeleti társasházi lakás, amely erkélyes kialakításával ...
52 900 000 HUF
1 058 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (17246795)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen, Belváros, Vásári István utcán tègla építesű társasházban eladó 3. emeleti, 53 nm-es, 2 szobás, nagy erkélyes, konvektoros fűtésű, műanyag nyílászárós, jó állapotú lakás. A lakáshoz saját tároló tartozik. (Hivatkozási szám: m123229)
52 900 000 HUF
998 113 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (58435533)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
9
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó lakás a Petőfi téren – panorámás, bútorozott, azonnal költözhető! Debrecenben, a Petőfi téren, a 24 emeletes társasház ...
47 000 000 HUF
1 205 128 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (42424633)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Dobozi lakótelep város felőli részén, 2 szobás, 56 nm-es lakás eladó! Jellemzői: * Belváros 10 perc sétára, * ...
44 900 000 HUF
801 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (86327742)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
44 900 000 HUF
801 785 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (66967378)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti, ...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (53574578)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társa...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (11351393)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Ritka befektetési lehetőség az Egyetem sugárúton – 1+1 szobás lakás eladó Debrecen egyik legkeresettebb városrészében, a Libake...
46 000 000 HUF
1 314 285 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni egyéb lakás hirdetés (35562461)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 54 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecen belváros szivében az Aranybika szomszédságában, panelprogramos, 54m², 2 szobás, 8. emeleti lakás eladó! Jellemzői: ...
47 450 000 HUF
878 703 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni panel lakás hirdetés (62177422)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Debrecenben a Sestakertben eladóvá vált egy 45m2-es 10. Emelti felújítandó panel lakás, az Agrár egyetemre néző panorámával. ...
49 500 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73986744)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 42 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó egy 42 m²-es, tehermentes, azonnal költözhető lakás Debrecen egyik kedvelt részén, a Libakertben. Főbb jellemzők: Elhe...
49 999 000 HUF
1 190 452 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (72442938)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Friss árcsökkentés – kiemelt ajánlat a belváros KÖZELÉBEN! Debrecen Belvárosának közelében, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (49152372)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: * 2005-ben épült, tégla falazatú társ...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (59233546)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
ÁRCSÖKKENÉS Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es...
45 900 000 HUF
819 642 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (82724355)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 56 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó 2 szobás lakás Debrecen, Faraktár utcán! Debrecen egyik kedvelt részén, a Faraktár utcán eladó egy 56 nm-es, 4. emeleti,...
42 900 000 HUF
766 071 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (57349479)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (73434695)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Belvárosában a Garai és a Nagy Imre utcák által határolt telken épülő liftes, magas műszaki tartalmú társasházban 35 –...
50 112 000 HUF
1 473 882 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Debreceni tégla lakás hirdetés (15486119)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Debrecen Fészek lakóparkban, csendes helyen lévő 39 nm-es garzonlakás eladó! Jellemzői: 2005-ben épült, tégla falazatú társas...
48 500 000 HUF
1 243 589 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Debrecenben?
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal