Rendezés:

Összes találat: 1 db
Romhányban további eladó lakások közül is válogathatsz.
Összes eladó lakás Romhányban
Eladó Romhányi egyéb lakás hirdetés (64729247)
68 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 607 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Kereskedelmi és ipari célra is kiváló lehetőség Romhány központjában. Eladó egy tehermentes, jogilag rendezett ingatlan Romhá...
129 900 000 HUF
214 003 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
A megadott feltételekkel 1 hirdetést találtunk, ezért a kereséshez kapcsolódó további ingatlanokból kerestünk Neked olyanokat, amik érdekelhetnek.
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (38376518)
15 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 82 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Rétságon, a Radnóti utcában eladó egy második emeleti (zárószinti), felújítandó állapotú, tégla építésű társasházi lakás. Az ...
33 900 000 HUF
413 414 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (59474172)
75 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 52 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rétság kedvelt részén, a Radnóti utcában kínálunk megvételre egy nagypolgári hangulatú, tégla építésű társasházi lakást. a háro...
38 900 000 HUF
748 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (39345826)
51 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 60 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rétság központjában, a Rákóczi úton kínálok megvételre egy tégla falazatú társasházi lakást, ahol valóban minden egy karnyújtás...
41 900 000 HUF
698 333 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági panel lakás hirdetés (93873959)
13 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Rétság kedvelt, nyugodt részén, a Rózsavölgy utcában kínálunk megvételre egy kiváló állapotú társasházi lakást, amely ideális v...
41 900 000 HUF
722 413 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (92264796)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
10
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Közel 100%-os készültség – azonnal költözhető lakások rövid határidővel! Rétság központi részén, mégis nyugodt, zöld környeze...
42 570 000 HUF
1 182 500 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (65443338)
20 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 41 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Rétságon, a Laktanya úton kínálok megvételre egy 2025-ben elkészült, újszerű állapotú, tetőtéri lakást, amely ideális választás...
42 900 000 HUF
1 046 341 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (95398243)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
2
Már
megnézted
Alapterület: 43 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
47 300 000 HUF
1 100 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Rétsági tégla lakás hirdetés (43541579)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 47 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
56 560 000 HUF
1 203 404 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Berkenyei tégla lakás hirdetés (82467428)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Berkenyén eladó egy 22 lakásos, befejezés előtt álló társasház-projekt. a közelében vasúti megálló is található, Berkenye infra...
478 800 HUF
13 680 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (59395639)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 92 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Vácon, Deákvár frekventált részén lévő, beépítésre váró tetőtér! A víz és szennyvíz kiállást már felvitték, az áramot m...
18 500 000 HUF
201 086 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci egyéb lakás hirdetés (41933245)
4 hónapja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 13 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: n/a
Eladásra kínálunk Vác Alsóvároson egy utcai bejáratos üzlethelyiséget. Az üzlet frekventált helyen van, alapterülete 13 nm, j...
19 990 000 HUF
1 537 692 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati panel lakás hirdetés (22245343)
3 napja a megveszLAK-on
képek száma
13
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Balassagyarmat kedvelt zöldövezeti részén az 1970- es évek elején épült Nógrádi Sándor lakótelepen vált eladóvá ez a 36 négyzet...
21 500 000 HUF
597 222 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati csúsztatott zsalus lakás hirdetés (85123496)
Már
megnézted
Alapterület: 55 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Szeretném eladni a lakásomat, sajnos. Jelenleg albérlő lakja.
25 900 000 HUF
470 909 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (35721763)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 35 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó földszinti lakás Vác egyik legkedveltebb részén, a Burgundián! 35 Nm-es, felújítandó földszinti sorházi lakás ideális v...
27 500 000 HUF
785 714 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati tégla lakás hirdetés (37535738)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
30
Már
megnézted
Alapterület: 65 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Eladó! Első emeleti lakás, garázzsal! ! Budapesttől 80 km re, Balassagyarmat kertvárosi részén eladásra kínálunk egy négylakáso...
28 900 000 HUF
444 615 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (62197756)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Kertkapcsolatos lakás eladó Vác–Deákváron! Csendes környezet - Saját telekrész - Alacsony rezsi Vác–Deákvár kedvelt részén, ...
29 900 000 HUF
996 666 Ft / m2
drágább lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Balassagyarmati tégla lakás hirdetés (52356442)
8 napja a megveszLAK-on
képek száma
18
Már
megnézted
Alapterület: 40 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Frissen felújított lakás Balassagyarmat központjában. Ide tényleg csak költözni kell! Nógrád megyében, Budapesttől 80 km-re, B...
30 490 000 HUF
762 250 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (23353956)
6 hónapnál régebbi hirdetés
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
Vácon központi helyen, négylakásos társasház földszintjén eladó 32 nm-es téglalakás. Nappali, konyha-étkező kialakítású, ille...
31 900 000 HUF
996 875 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Váci tégla lakás hirdetés (43573226)
46 napja a megveszLAK-on
képek száma
6
Már
megnézted
Alapterület: 33 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Vác belvárosában eladó egy 33 nm-es, közös udvaros lakás, amely ideális választás lehet akár első lakásnak, akár befektetésnek....
32 000 000 HUF
969 696 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál kedvedre való sürgősen eladó lakást Romhányban?

Hasznos tudnivalók

Sűrgősen eladó lakást keresel Romhányban? Akkor ezen az oldalon tuti jó helyen jársz, mert itt listázódnak a sűrgősen új tulajdonosra váró lakások. Ha úgy gondolod, hogy nem jó oldalon jársz, akkor visszamehetsz a megveszLAK főoldalára, ahonnan kiindulva tudsz választani a menüből. Esetleg egyből megnézheted az eladó ingatlanok aloldalt, ahol az összes eladó ingatlant megtalálod, vagy az eladó Romhányi ingatlanokat listázó oldalt. Ha tudod, hogy milyen ársávban keresel ingatlant, akkor állítsd be a keresőben a minimum és a maximum árat. A legtöbb első otthon keresőnél fontos szempont, hogy hány szobás az ingatlan, ezért javasoljuk, hogy ezt a feltételt is állítsd be a keresőben.
Neked ajánlott keresések: sürgősen eladó házak,   sürgősen eladó nyaralók,   sürgősen eladó olcsó lakások Budapesten

Mire figyelj sürgősen eladó ingatlan vásárlásakor?

Sok családi okok miatt sürgősen eladó ház, lakás vagy nyaraló esetében az eladás hátterében élethelyzet-változás áll: válás, öröklés, költözés, munkahelyváltás vagy több generáció szétköltözése. Ezekben az esetekben az eladó számára gyakran fontosabb a gyors megállapodás, mint a hosszadalmas értékesítési folyamat, ami a vevőnek kedvezőbb tárgyalási lehetőséget jelenthet.

A sürgősség ugyanakkor nem jelent automatikusan problémás ingatlant. Sok esetben teljesen rendezett jogi és műszaki állapotú otthonok kerülnek így a piacra. Ennek ellenére fontos, hogy a gyors döntés ne menjen a körültekintés rovására: érdemes friss tulajdoni lapot lekérni, ellenőrizni az esetleges terheket, valamint előre tisztázni, mikor és milyen feltételekkel történik a birtokbaadás.