Sürgősen eladó lakások (4596 friss hirdetés)

Rendezés:

Összes találat: 4 596 db
Eladó Kaposvári tégla lakás hirdetés (24447324)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 63 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 3
3. 000. 000 Ft irányár csökkenés! ! ! Belvárosi életérzés és tetőtéri nyugalom Kaposvár szívében! Eladásra kínálunk egy kiv...
33 000 000 HUF
523 809 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Gyulai tégla lakás hirdetés (63852737)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Eladó földszinti, tégla építésű lakás Gyulán, a Budrió lakótelepen! Gyula kedvelt, jól megközelíthető részén, a Budrió lakóte...
34 500 000 HUF
650 943 Ft / m2
🚀 Egyszerű, gyors, felhasználóbarát hirdetésfeladás
Eladó Szerencsi tégla lakás hirdetés (73154753)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
15
Már
megnézted
Alapterület: 97 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2+ 1 fél
Eladó Szerencsen egy kivételes adottságokkal rendelkező, 97 m2 alapterületű, első emeleti lakás.  Jelenlegi kialakításában 2, 5...
36 000 000 HUF
371 134 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Salgótarjáni panel lakás hirdetés (75477335)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
14
Már
megnézted
Alapterület: 58 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Eladó lakás Salgótarján belvárosában! Salgótarján szívében, a belváros kedvelt részén kínálunk megvételre egy 58 m²-es, 1+2 f...
32 900 000 HUF
567 241 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Miskolci csúsztatott zsalus lakás hirdetés (99922432)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
25
Már
megnézted
Alapterület: 53 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó Miskolc, Szentpéteri kapu városrészben, a Kassai utcában egy felújítandó, földszinti, 53m2-es, 2 szobás lakás. A 4 emel...
24 900 000 HUF
469 811 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (55633373)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
4
Már
megnézted
Alapterület: 27 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 27 nm-es, ablakos szuterén...
20 500 000 HUF
759 259 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (38748444)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 31 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Budapest, VIII. kerület – Csobánc utca / Orczy-kert közelében frissen felújított, azonnal költözhető 31 nm-es, ablakos szuterén...
22 500 000 HUF
725 806 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Tokodi tégla lakás hirdetés (99324462)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
16
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Eladó teljesen felújított, azonnal költözhető 45 m²-es lakás Tokod központi, mégis csendes részén saját terasszal és külön bejá...
39 900 000 HUF
886 666 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (71375479)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
8
Már
megnézted
Alapterület: 30 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Blaha Lujza tértől sétatávolságra keresi új tulajdonosát egy 30 nm-es duplex minilakás. A ingatlan re...
35 800 000 HUF
1 193 333 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Dunaújvárosi tégla lakás hirdetés (87354494)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 45 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 1 fél
Dunaújváros belvárosában, a Városháza téren kínálok megvételre egy 3. emeleti, másfélszobás, 45 m²-es, erkélyes téglalakást. ...
29 500 000 HUF
655 555 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest VIII. kerületi tégla lakás hirdetés (47573722)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
7
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Budapest 8. kerületében, Horváth Mihály térhez közel, keresi új tulajdonosát, egy félemeleti utcai nézetű 26 nm-es 1 szobás pol...
37 500 000 HUF
1 442 307 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Gádorosi tégla lakás hirdetés (64959333)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
21
Már
megnézted
Alapterület: 80 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1+ 2 fél
Új tulajdonosát keresi Békés Vármegye egyik kistelepülésén Gádoroson egy 80 nm alapterületű dupla komfortos, 1+2 szobás, 2. eme...
15 500 000 HUF
193 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai tégla lakás hirdetés (38738738)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 32 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179889 hivatkozási számú nagykanizsai kertkapcsolatos társasházi la...
11 000 000 HUF
343 750 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Nagykanizsai panel lakás hirdetés (84472875)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
23
Már
megnézted
Alapterület: 36 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Az Openhouse Nagykanizsa Ingatlaniroda kínálatában eladó a #179881 hivatkozási számú nagykanizsai társasházi lakás. Nagykaniz...
18 900 000 HUF
525 000 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Kunszentmártoni tégla lakás hirdetés (92679953)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 59 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Jász-Nagykun-Szolnok Vármegye. Eladásra kínálunk Kunszentmártonban, barátságos, rendezett lakótelepen egy 59 m2-es, 2 szobás er...
21 800 000 HUF
369 491 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Budapest X. kerületi tégla lakás hirdetés (73589723)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 26 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Eladó kis garzon lakás Budapest x. kerület Gyárdűlő részén! Ideális lehetőséget kínál egyedülállóknak vagy befektetőknek egya...
27 900 000 HUF
1 073 076 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Százhalombattai tégla lakás hirdetés (84439779)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
1
Már
megnézted
Alapterület: 34 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 1
Százhalombatta Város Önkormányzata Képviselő-Testülete 94/2026. (Ii. 17. ) Ök. Számú határozata alapján az Önkormányzat nyilván...
33 000 000 HUF
970 588 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Almásfüzitői tégla lakás hirdetés (97281353)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
5
Már
megnézted
Alapterület: 62 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Almásfüzitőn, Komárom-Esztergom vármegyében, az vasútállomással szemben, két emeletes, tégla építésű társasházban, második emel...
29 990 000 HUF
483 709 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
Eladó Szolnoki tégla lakás hirdetés (52739767)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
12
Már
megnézted
Alapterület: 50 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Árcsökkenés! ! ! ! ! ! ! Szolnokon, a Kassai úton, rendezett környéken, lakás eladó! Ingatlan jellemzői: - szigetelt házban ...
31 900 000 HUF
638 000 Ft / m2
olcsóbb lett
árcsökkenés figyelő
Eladó Soproni tégla lakás hirdetés (99935381)
83 napja a megveszLAK-on
képek száma
11
Már
megnézted
Alapterület: 39 m2
Telekterület: n/a
Szobaszám: 2
Sopronban a sörgyár közelében, földszinti 39 nm-es, 2 szobás ingatlan, (egyéb besorolású ingatlan) udvari parkolási lehetőséggel eladó. Ingatlan mért távhős fűtéssel rendelkezik. Ár: 24, 99 M Ft. Érd: 06 20 939 7745
24 990 000 HUF
640 769 Ft / m2
árcsökkenés figyelő
hirdetésfigyelő
Nem találtál most kedvedre való sürgősen eladó lakást?
Túl sok a találat. Szűkítsd a keresést.
© megveszLAK.hu - Az egyszerűen jó ingatlan hirdetési oldal